Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

25 marca 2010 r.
22:45
Edytuj ten wpis

Kolonia Łuszczów: Toyota wjechała w tira. Zginął 21-latek

Autor: Zdjęcie autora mok łm
0 95 A A

Po godzinie 19 w miejscowości Kolonia Łuszczów (powiat Łęczna) doszło do tragicznego wypadku. Tir zderzył się z samochodem osobowym. Zginął 21-letni kierowca toyoty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci ustalili, że 21-latek prawdopodobnie nie zauważył wyjeżdżającej z posesji na trasę ciężarówki. Nie zdążył wyhamować i uderzył w nią. Zginął na miejscu.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci musieli kierować pojazdy przez Spiczyn i Kijany.

Komentarze 95

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S**** / 23 września 2014 o 12:39
0

Kotku Dziś skończyłbyś 25latek :( (*) Tęsknie i pamietam!

Avatar
Gość / 8 października 2010 o 20:31
0
[font="Impact"][size="7"][size="7"]Zakończcie ten temat !!!!. Po co wy ludzie piszecie takie głupoty [oczywiście zwracam się do tych osób które jego nie znały] . !
Koniec TEMATU. ! nie życzę sb takich rozmów.!
Ludzie po co Wam to czy miał nk ! po co wam to forum wgl. !!!? [/size][/size][/font]
Avatar
Obywatel / 12 kwietnia 2010 o 19:03
0
Gość napisał:
Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce?

w tym sęk, że tir stał bokiem...kierowca toyoty nie widział tylnych świateł. Uwierz, że gdyby ktoś, ktokolwiek stał na drodze, w kamizelce, najlepiej z latarką dając sygnały świetlne, tego wypadku mogłoby nie być i prawdopodobnie by nie było. Ktoś mógłby pomyśleć, a życie tego chłopca nadal by się toczyło, wyjeżdżając, ciężarówką na tak uczęszczaną drogę, gdzie tir nawet gdyby wycofał nie zmieściłby się w swoim pasie, trzeba było użyć rozumu, rozsądku...!
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie [*]

w tym sęk, że tir stał bokiem...kierowca toyoty nie widział tylnych świateł. Uwierz, że gdyby ktoś, ktokolwiek stał na drodze, w kamizelce, najlepiej z latarką dając sygnały świetlne, tego wypadku mogłoby nie być i prawdopodobnie by nie było. Ktoś mógłby pomyśleć, a życie tego chłopca nadal by się toczyło, wyjeżdżając, ciężarówką na tak uczęszczaną drogę, gdzie tir nawet gdyby wycofał nie zmieściłby się w swoim pasie, trzeba było użyć rozumu, rozsądku...!
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie [*] rozwiń
Avatar
mala / 10 kwietnia 2010 o 19:14
0
Bliscy napisał:
mala, po błędach jakie popełniasz pisząc swoje wypowiedzi można zauważyć że jesteś młodziutką osóbką która myśli że wie wszystko, twoich komentarzy jest tu wiele, wystarczy już! Wyobraź sobie że jak się czasami za dużo mówi a mimo że chce się dobrze-wychodzi źle...niech ten temat się już zakończy. Niepotrzebne są komukolwiek szczegóły z Jego życia. Niech spoczywa w pokoju, bliscy

nikt mi nie zabroni pisac nie moge sie pogodzic z jego smiercia ciekwe kto mu byl blizszy wy czy ja!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 09:57
0
BBBBB napisał:
NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce?

Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce? rozwiń
Avatar
~ania~ / 8 kwietnia 2010 o 13:29
0
~asia~ napisał:
idioci gowno wiecie o moim bracie,to byl niezwykly czlowiek.i nie zycze sobie takim glupich komentarzy,WIESNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jabky was taka tragedia spotkala!!!!!!!!!!!a ten kto nam go zabil,przysiegam zaplaci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i jesli ktos go nie znal to powiem jaki byl:madry,rozwazny,pomocny,uczynny, najukochanszy brat,prawdziwy przyjaciel.na wszystko musial sam zapracowac.takze zamilczcie.a tym co nas wspieraja dziekujemy i prosimy o modlitwe za naszego PIOTRUSIA.

Asieńko, jestem z Wami, modlimy się za Piotrusia, to był dobry, uczciwy i pracowity człowiek....

Asieńko, jestem z Wami, modlimy się za Piotrusia, to był dobry, uczciwy i pracowity człowiek.... rozwiń
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2010 o 20:39
0
i wszystko w temacie
[url="http://predkosczabija.pl/"]http://predkosczabija.pl/[/url]
Avatar
BBBBB / 5 kwietnia 2010 o 19:12
0
chrystus napisał:
zabrać wszystkim idiotom prawo jazdy za (cały czas widzę takie manewry na k-82):
- wyprzedzanie na wzniesieniach (wjeżdża na swój pas dopiero na szczycie wzniesienia sick!),
- wyprzedzanie na zakrętach (na ślepo - myśli że jest terminatorem?),
- wyprzedzanie na trzeciego (tutaj wypadałoby zachować bezpieczną odległość - czasami wystarczy minutę poczekać),
- przyspieszanie pojazdu wyprzedzanego podczas manewru wyprzedzania (tłuk jedzie na prostej 60-80km/h, nie da się wyprzedzić, a później jedzie komuś na du***),
- blokowanie ruchu jadąc 50km/h podczas szczytu,
- ścianie zakrętów mimo, że z naprzeciwka jedzie jakiś pojazd (tutaj wszystkich kretynów będę uczyć jazdy po krawężnikach!),

przy zdrowym rozsądku można czasami przejechać całą trasę "Łęczna - Lublin" bez użycia hamulców z prędkością rzędu 70-110km/h, zwalniając rzeczywiście tam gdzie istnieje taka konieczność.

pozdrawiam myślących,
chrystus

NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOW... rozwiń
Avatar
bbbbb / 5 kwietnia 2010 o 19:05
0
Gość napisał:
dobrze, ze zabil sam siebie niz kogos mialby niewinnego zabic... 19 lat, bryka rodzicow i mysli ze jest panem szos...

NA BRYKĘ CIĘŻKO PRACOWAŁ A OJCA POCHOWAŁ 14 LAT TEMU ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

NA BRYKĘ CIĘŻKO PRACOWAŁ A OJCA POCHOWAŁ 14 LAT TEMU ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK S... rozwiń
Avatar
Bliscy / 5 kwietnia 2010 o 13:06
0
mala, po błędach jakie popełniasz pisząc swoje wypowiedzi można zauważyć że jesteś młodziutką osóbką która myśli że wie wszystko, twoich komentarzy jest tu wiele, wystarczy już! Wyobraź sobie że jak się czasami za dużo mówi a mimo że chce się dobrze-wychodzi źle...niech ten temat się już zakończy. Niepotrzebne są komukolwiek szczegóły z Jego życia. Niech spoczywa w pokoju, bliscy
Avatar
S**** / 23 września 2014 o 12:39
0

Kotku Dziś skończyłbyś 25latek :( (*) Tęsknie i pamietam!

Avatar
Gość / 8 października 2010 o 20:31
0
[font="Impact"][size="7"][size="7"]Zakończcie ten temat !!!!. Po co wy ludzie piszecie takie głupoty [oczywiście zwracam się do tych osób które jego nie znały] . !
Koniec TEMATU. ! nie życzę sb takich rozmów.!
Ludzie po co Wam to czy miał nk ! po co wam to forum wgl. !!!? [/size][/size][/font]
Avatar
Obywatel / 12 kwietnia 2010 o 19:03
0
Gość napisał:
Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce?

w tym sęk, że tir stał bokiem...kierowca toyoty nie widział tylnych świateł. Uwierz, że gdyby ktoś, ktokolwiek stał na drodze, w kamizelce, najlepiej z latarką dając sygnały świetlne, tego wypadku mogłoby nie być i prawdopodobnie by nie było. Ktoś mógłby pomyśleć, a życie tego chłopca nadal by się toczyło, wyjeżdżając, ciężarówką na tak uczęszczaną drogę, gdzie tir nawet gdyby wycofał nie zmieściłby się w swoim pasie, trzeba było użyć rozumu, rozsądku...!
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie [*]

w tym sęk, że tir stał bokiem...kierowca toyoty nie widział tylnych świateł. Uwierz, że gdyby ktoś, ktokolwiek stał na drodze, w kamizelce, najlepiej z latarką dając sygnały świetlne, tego wypadku mogłoby nie być i prawdopodobnie by nie było. Ktoś mógłby pomyśleć, a życie tego chłopca nadal by się toczyło, wyjeżdżając, ciężarówką na tak uczęszczaną drogę, gdzie tir nawet gdyby wycofał nie zmieściłby się w swoim pasie, trzeba było użyć rozumu, rozsądku...!
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie [*] rozwiń
Avatar
mala / 10 kwietnia 2010 o 19:14
0
Bliscy napisał:
mala, po błędach jakie popełniasz pisząc swoje wypowiedzi można zauważyć że jesteś młodziutką osóbką która myśli że wie wszystko, twoich komentarzy jest tu wiele, wystarczy już! Wyobraź sobie że jak się czasami za dużo mówi a mimo że chce się dobrze-wychodzi źle...niech ten temat się już zakończy. Niepotrzebne są komukolwiek szczegóły z Jego życia. Niech spoczywa w pokoju, bliscy

nikt mi nie zabroni pisac nie moge sie pogodzic z jego smiercia ciekwe kto mu byl blizszy wy czy ja!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2010 o 09:57
0
BBBBB napisał:
NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce?

Jak koleś nie zauważył wielkiego oświetlonego jak choinka tira to jak miałby zauważyć małego człowieka w kamizelce? rozwiń
Avatar
~ania~ / 8 kwietnia 2010 o 13:29
0
~asia~ napisał:
idioci gowno wiecie o moim bracie,to byl niezwykly czlowiek.i nie zycze sobie takim glupich komentarzy,WIESNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jabky was taka tragedia spotkala!!!!!!!!!!!a ten kto nam go zabil,przysiegam zaplaci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i jesli ktos go nie znal to powiem jaki byl:madry,rozwazny,pomocny,uczynny, najukochanszy brat,prawdziwy przyjaciel.na wszystko musial sam zapracowac.takze zamilczcie.a tym co nas wspieraja dziekujemy i prosimy o modlitwe za naszego PIOTRUSIA.

Asieńko, jestem z Wami, modlimy się za Piotrusia, to był dobry, uczciwy i pracowity człowiek....

Asieńko, jestem z Wami, modlimy się za Piotrusia, to był dobry, uczciwy i pracowity człowiek.... rozwiń
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2010 o 20:39
0
i wszystko w temacie
[url="http://predkosczabija.pl/"]http://predkosczabija.pl/[/url]
Avatar
BBBBB / 5 kwietnia 2010 o 19:12
0
chrystus napisał:
zabrać wszystkim idiotom prawo jazdy za (cały czas widzę takie manewry na k-82):
- wyprzedzanie na wzniesieniach (wjeżdża na swój pas dopiero na szczycie wzniesienia sick!),
- wyprzedzanie na zakrętach (na ślepo - myśli że jest terminatorem?),
- wyprzedzanie na trzeciego (tutaj wypadałoby zachować bezpieczną odległość - czasami wystarczy minutę poczekać),
- przyspieszanie pojazdu wyprzedzanego podczas manewru wyprzedzania (tłuk jedzie na prostej 60-80km/h, nie da się wyprzedzić, a później jedzie komuś na du***),
- blokowanie ruchu jadąc 50km/h podczas szczytu,
- ścianie zakrętów mimo, że z naprzeciwka jedzie jakiś pojazd (tutaj wszystkich kretynów będę uczyć jazdy po krawężnikach!),

przy zdrowym rozsądku można czasami przejechać całą trasę "Łęczna - Lublin" bez użycia hamulców z prędkością rzędu 70-110km/h, zwalniając rzeczywiście tam gdzie istnieje taka konieczność.

pozdrawiam myślących,
chrystus

NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

NIBY''CHRYSTUS A PIE...... GŁUPOTY NIE BĄDZ CHOJRAK ,ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOW... rozwiń
Avatar
bbbbb / 5 kwietnia 2010 o 19:05
0
Gość napisał:
dobrze, ze zabil sam siebie niz kogos mialby niewinnego zabic... 19 lat, bryka rodzicow i mysli ze jest panem szos...

NA BRYKĘ CIĘŻKO PRACOWAŁ A OJCA POCHOWAŁ 14 LAT TEMU ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK SIĘ WYJEŻDZA NA RUCHLIWĄ JEZDNIE .

NA BRYKĘ CIĘŻKO PRACOWAŁ A OJCA POCHOWAŁ 14 LAT TEMU ZASTANÓW SIĘ CO GLĘDZISZ BO NIE ZAWSZE JEST TO PRAWDA.TEN KTO NIE ZAZNAŁ TAKIEJ TRAGEDII TO NIECH SIĘ ZAMKNIE . Z BÓLEM SERCA LECZ TAKIEJ TRAGEDII ŻYCZE ŻYCZĘ TO MOŻE KIEDYŚ UGRYZĄ SIĘ W JĘZYK ZANIM SKOMENTUJĘ. JEST POWIEDZENIE ''MIAŁ PECHA'' I ON MIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁ KTOŚ Z POSESJI NA KTÓREJ WYŁADOWYWAŁ SIĘ TIR POWINIEN STAĆ NA ŚRODKU JEZDNI W KAMIZELCE ODBLASKOWEJ TAK S... rozwiń
Avatar
Bliscy / 5 kwietnia 2010 o 13:06
0
mala, po błędach jakie popełniasz pisząc swoje wypowiedzi można zauważyć że jesteś młodziutką osóbką która myśli że wie wszystko, twoich komentarzy jest tu wiele, wystarczy już! Wyobraź sobie że jak się czasami za dużo mówi a mimo że chce się dobrze-wychodzi źle...niech ten temat się już zakończy. Niepotrzebne są komukolwiek szczegóły z Jego życia. Niech spoczywa w pokoju, bliscy
Zobacz wszystkie komentarze 95

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!