Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin. Kiermasz roślin i Polne Kryterium Kolarskie

Utworzony przez Gość, 20 września 2014 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Mnie dziwi również fakt poświęcenia boiska.Jestem mieszkańcem tej gminy już dobrych parę lat i boisko jak było tak jest w tym samym miejscu przybyła szatnia, która też już kilka lat temu została pobudowana, to co teraz się święci przed każdymi wyborami.Dziwne.Hmm....tylko który proboszcz będzie święcił czy ten z przyjaznej nam parafii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piknik "Postaw na Rodzinę" pomimo chłodu jaki panował tej niedzieli udał się bez wątpienia. Niektórzy z Vipów leżeli krzyżem na boisku co by oddać pokłon naszym młodzikom. Muzyka grała chyba dla tych  co nie mogli się pozbierać po tym jak postawili na rodzinę.Szkoda tylko, że pieniążki wydawane są po to by gościć rodzinne elity, czy nie lepiej by było wspomóc chłopaków z klubu by mogli rozwijać swoje sportowe zainteresowania ?Skoro stać nas na organizowanie imprez zakrapianych alkoholem to może znajdą się także dla naszej młodzieży PANIE PREZESIE? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się czepiamy szczegółów.  Alkohol jest pewnego rodzaju atrybutem oddziaływania na pospólstwo i o tym wiadomo od wieków. Bo czyż nie łatwiej rządzić ludem z lekka upojonym. Mam natomiast pytanie, być może się mylę, czy Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów z Alkoholem dofinansowywała tą sportowo-rodzinną walkę z nałogami. Poproszę o wyprowadzenie mnie z błędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam natomiast pytanie z innej dziedziny. Chciałbym się dowiedzieć komu należą się podziękowania za rozwiązania komunikacyjno-parkingowe przy cmentarzu w Rogóźnie. Gorąco i ze szczerego serca wyrażam wdzięczność ..., i tu brakuje mi właściwego określenia dla osobnika, który wpadł na pomysł co by z nas odwiedzających groby bliskich zrobić idiotów. I chyba tylko strażacy ochotnicy byli zadowoleni z funkcji które przyszło im pełnić. To się normalnie w głowie nie mieści i zakrawa na kpinę , żeby wprowadzać takie rozwiązania.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ SIĘ NA POWAŻNIE ZAJMIE PANEM TADZIEM ZE SZKOŁY PODST. W LUDWINIE ? MOŻE JAKAŚ KOMISJA ALKOHOLOWA ALBO WÓJT, WOŹNY PRACUJE MIEDZY MAŁYMI DZIEĆMI, WOŃ ALKOHOLU CZUĆ Z DALEKA WIEM ŻE TEN CZŁOWIEK PRZESZEDŁ TRAGEDIĘ ŻYCIOWĄ, GŁĘBOKO WSPÓŁCZUJĘ, ALE JA NIE CHCĘ BY MOJE DZIECI NA TO PATRZYŁY W JAKIM JEST STANIE, CZY PANI DYREKTOR ZNA PROBLEM BO PRACOWNICE UDAJĄ CHYBA ŻE NIE WIDZĄ Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie odpowiadam @Malinie : nikt  się nie zajmie. Tadek pił, pije i pić będzie. Małego ludwińskiego piekiełka nie zmienisz , to teren gdzie raczka rączkę myje  a nóżka nóżkę wspiera. Obojętność  urzędników , arogancja władzy  tu zawsze tak było , jest i będzie.Jeżeli jesteś z terenu gminy ,bądź z Ludwina powinnaś to wiedzieć , jak jesteś przyjezdna - współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wpisach internautów, którzy mają odwagę pisać o sprawach naszej gminy nasuwa się jedna refleksja czy tak właśnie chcemy, aby przez kolejne 4 lata nasze pieniądze były wydawane w taki sposób ? na promocję wójta, nie na promocję gminy. Dlaczego wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia są realizowane właśnie przed wyborami? 3,5 roku czekaliśmy, aby SP w Dratowie mogła swym wyglądem dorównać pozostałym SP na terenie gminy... Młode społeczeństwo patrzy na takie zachowanie władz i właśnie ta władza uczy je jak ma postępować...Mam wrażenie, że zbliżające się wybory to nie wybory, lecz ustawiona gra, w której słabsze ogniwa władzy na niższych szczeblach  podporządkowane są autorytetowi - to jest posłuszeństwo wobec autorytetu, czyli jak mi każą tak zrobię. A co w takim razie z ludzką godnością, uczciwością, wiarygodnością?? to wszystko to kłamstwo na kartach kandydatów? bo jeżeli już teraz nie mają swojego zdania to zdobycie mandatu niczego nie zmieni. Tyle pieniędzy wykłada gmina na imprezy, nie mówię, że ma nie wydawać, ale z sensem i dla wszystkich mieszkańców. Pomyślcie Państwo, przecież są pilniejsze potrzeby w gminie,m.in. rozbudowa przedszkola, w którym brakuje miejsc, pomoc osobom niepełnosprawnym z terenu gminy, ich rodzinom. Na stronie gminy dot. OPS  nie ma wyszczególnionych osób, które czym się zajmują. Z resztą brak aktualizacji wśród pracowników gminy, którzy już są na innym stanowisku. No tak, ale czego się spodziewać skoro impreza za imprezą, to pracownicy nie mają czasu wywiązywać się ze swoich obowiązków. Mamy prawie samych inspektorów, spora cześć kadry nie ukończyła studiów wyższych, więc nie ma co się dziwić, że czegoś nie wiedzą i nie potrafią pomóc mieszkańców. Zastanówmy się poważnie nad tym, możemy zmienić tak wiele 16 listopada. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Celny, mocny i trafny wpis. Zauważ jednak drogi Gości, że normalność w tej gminie została "osobaczona" i jest w odwrocie. Większości wystarczy co tydzień picknik z grillem i coś do grilla. I obym się myliła.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie odpowiadam @Malinie : nikt  się nie zajmie. Tadek pił, pije i pić będzie. Małego ludwińskiego piekiełka nie zmienisz , to teren gdzie raczka rączkę myje  a nóżka nóżkę wspiera. Obojętność  urzędników , arogancja władzy  tu zawsze tak było , jest i będzie.Jeżeli jesteś z terenu gminy ,bądź z Ludwina powinnaś to wiedzieć , jak jesteś przyjezdna - współczuję.
nie wieszałam bym już  całkiem psów na władzy, bo problem z dyr. gimnazjum udało się jakoś rozwiązać. a myślę że wójt nie pozwoli sobie na takie tolerowanie pijaństwa pod nosem. Dzieci nie mogą być obserwatorami tego co się dzieje z woźnym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieszałam bym już  całkiem psów na władzy, bo problem z dyr. gimnazjum udało się jakoś rozwiązać. a myślę że wójt nie pozwoli sobie na takie tolerowanie pijaństwa pod nosem. Dzieci nie mogą być obserwatorami tego co się dzieje z woźnym.  
nie byłabym tego taka pewna droga Pani biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich miesięcy.... Wszelkie " uroczystości" nawet te przy kościele nie odbywają się bez alkoholu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czym się dziwić "Lud WIN" sama nazwa wskazuje że trzeba chylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieszałam bym już  całkiem psów na władzy, bo problem z dyr. gimnazjum udało się jakoś rozwiązać. a myślę że wójt nie pozwoli sobie na takie tolerowanie pijaństwa pod nosem. Dzieci nie mogą być obserwatorami tego co się dzieje z woźnym.  
  Szanowna Pani Malinko. Robi Pani wrażenie zorientowanej w realiach miejsko-wiejskich w Ludwinie . Z drugiej zaś strony piszesz Pani o "porządkach" w gimnazjum. Pragnę Pani przypomnieć, iż tenże porządek którym się Pani zachwycasz zrobił sam ze sobą i na własne życzenie ówczesny P. Dyrektor. Natomiast to co się wokół dzieje, jak to paru gości wyżej zauważyło, to nie jest "tolerowanie" a czynny udział naszych elit w mało kulturalnym nadużywaniu. A tak zupełnie nieprzypadkowo zapytam jak udał się publiczno-prywatny wyjazd najjaśniejszych naszych gwiazd do Baru Country. Bo pewnie nie była to wycieczka w celu podziwiania osobliwości przyrody, a rzecz nie miała miejsca na Mazurach tylko między Łęczną a Łuszczowem. Czyż nie można było na miejscu w Rondzie przy ciasteczku i lampce wina. Pewnie było by bardziej "patriotycznie", a do kasy miejscowej spółdzielni, o którą wszyscy się troskamy, wpadło by kilka złotych na jej dalszy rozwój. Wygląda jednak na to, że na to forum zagląda kilku osób co to słowa krytyki biorą sobie do serca i wizerunek w tym trudnym okresie należało poprawić.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Szanowna Pani Malinko. Robi Pani wrażenie zorientowanej w realiach miejsko-wiejskich w Ludwinie . Z drugiej zaś strony piszesz Pani o "porządkach" w gimnazjum. Pragnę Pani przypomnieć, iż tenże porządek którym się Pani zachwycasz zrobił sam ze sobą i na własne życzenie ówczesny P. Dyrektor. Natomiast to co się wokół dzieje, jak to paru gości wyżej zauważyło, to nie jest "tolerowanie" a czynny udział naszych elit w mało kulturalnym nadużywaniu. A tak zupełnie nieprzypadkowo zapytam jak udał się publiczno-prywatny wyjazd najjaśniejszych naszych gwiazd do Baru Country. Bo pewnie nie była to wycieczka w celu podziwiania osobliwości przyrody, a rzecz nie miała miejsca na Mazurach tylko między Łęczną a Łuszczowem. Czyż nie można było na miejscu w Rondzie przy ciasteczku i lampce wina. Pewnie było by bardziej "patriotycznie", a do kasy miejscowej spółdzielni, o którą wszyscy się troskamy, wpadło by kilka złotych na jej dalszy rozwój. Wygląda jednak na to, że na to forum zagląda kilku osób co to słowa krytyki biorą sobie do serca i wizerunek w tym trudnym okresie należało poprawić.   A to ciekawe, zwłaszcza, że Przewodniczący Rady Gminy jednocześnie stoi na czele gminnej spółdzielni.  W ostatnim wywiadzie obecny Pan Wójt wychwalał pieczywo gminnej spółdzielni jako wizytówkę gminy, a mimo to Bar Country promował. Bez komantarza......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jako że już po przewspaniałych wyborch w zacnej gminie i ja chcę coś napisać. Jestem zaszokowana postwą ludzi, a w szczególności ich dzieci. Mówię tutaj o córce pewnej wybitnej Pani nauczyciel od języka angielskiego, której to córka uczęszczająca do podstawówki agitowała i prosiła o głosy na obecnego wójta. Jest to dla mnie ogromnym szokiem,że nauczciel nie wychowuje swoich dzieci na rozsądnych ludzi, nie upomina ich za zachownie nieodpowiednie do wieku.. Współczuję wszystkim dzieciom, którzy muszą mieć lekcje z takimi nauczycielami. Pozdrawiam! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję że Miruś z Slawusiem przestaną pisać źle na tym forum o mieszkańcach gminy i ich obrażać. W tych wyborach społeczeństwo pokazało co myśli o tych gnidach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie, tutaj nikt nikogo nie obraża, tylko pisze prawdę. Jak mówimy o obrażaniu, to Pana sformułowania są obraźliwe. A jak widać, jest Pan kolejnym nie wychowanym człowiekiem. Taka gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję że Miruś z Slawusiem przestaną pisać źle na tym forum o mieszkańcach gminy i ich obrażać. W tych wyborach społeczeństwo pokazało co myśli o tych gnidach.
Swoją wypowiedzią pokazałęś/łaś jaką jak to nazwałeś gnidą jesteś sam bo tutaj nikt nikogo nie obraża tylko przedstawia realne fakty jakie dzieją się w naszej gminie. Widząc zachwyt i zauroczenie mieszkańców organizowaniem ciągłych imprez na których alkoholu nie wylewa się za kołnierz, wspomnę i to na imprezach organizowanych dla dzieci,kiedy to nasze szanowne władze o własnych siłach nie mogą trafić do domu to chyba coś tu jest nie halo.....Chociaż te wybory pokazały, że większość mieszkańców chce mieć za swoich przedstawicieli osoby którymi rządzą własne słabości, a nie takich którzy mogliby coś zdziałać dla nas wszystkich.Ja czuję ogromy niesmak i zażenowanie dlaczego ludzie są tak zaślepieni. Wracając jeszcze do tak wulgarnych wyzwisk to trochę może delikatniej Wymiar Sprawiedliwości czeka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ciężko przyznać się do sowich błędów tylko dalej oskarżać wszystkich do okola i pisać o jakiś to niby imprezach zakrapianych. Panowie mieliście wszystkich za głupców, obrazaliscie na tym forum mieszkańców, społeczeństwo to oceniło a wy dalej chcecie wmawiać jacy to jesteście wspaniali. Miejcie za grosz honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kameleona. Piszesz o osobach które chciałby coś zdziałać? Pytam Mirku gdzie? W pewnym ośrodku nad jeziorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikomu nie zabrania głosować na kogo się chce. Z resztą już po głosowaniu i po co do tego wracać. A że ze szkolnictwem dzieje się źle, było pisane wcześniej.. Dla mnie to wstyd, że małe dzieci się tak zachowują. Wstyd także dla ich rodziców, taka prawda a nie obrażanie Czas się zabrać do pracy, a nie tylko obiecywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...