Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

20 września 2014 r.
8:15
Edytuj ten wpis

Ludwin. Kiermasz roślin i Polne Kryterium Kolarskie

Autor: Zdjęcie autora pp
1 111 A A

W sobotę na nowym targowisku w Ludwinie organizujemy jesienny kiermasz roślin ozdobnych - mówi Anna Czarnecka, dyrektor Centrum Kultury i zaprasza: Kiermasz ruszy o godzinie 8 i zakończy się o 12.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę gmina Ludwin organizuje XIV Polne Kryterium Kolarskie " O grono jarzębiny”. - Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe. Uczestnicy w wieku od 11 do 16 lat wystartują z Ludwina o 13.30, dorośli o 14.30. Meta jest zlokalizowana w Rogóźnie przy kościele. Cykliści pokonają 15-kilometrową trasę - dodaje dyr. Czarnecka.

Na mecie na kolarzy będzie czekać piknik - będą stoiska gastronomiczne, a także koncert, na którym wystąpią młodzieżowe zespoły artystyczne. Atrakcją będzie także turniej techniki jazdy ciągnikiem rolniczym. Traktorzyści rozpoczną rywalizację o 17.
Czytaj więcej o:

Komentarze 111

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 15:40
0

Dlaczego "busiarz" który obiecał we wtorek że będzie jeździł w Wigilię, nie podjechał tak jak mówił ? niech sobie teraz pomyśli że ktoś mógł nie dojechać do bliskich. oj nieładnie 

Avatar
gość / 10 grudnia 2014 o 18:53
0

@Matko polko pisanie na forum nie pomoże rodzicom zmienić sytuacji w szkole. Forum jest anonimowe , więc wszyscy udają , że to nie oni i nie o nich mowa. Proponuję zebrać się w realu, napisac oficjalne pismo do Wójta i Dyrekcji szkoły zebrać podpisy i zażądać  pisemnego ustosunkowa się do zarzutów. I nie dać sie "spławić". Umieścić treść pisma w internecie i opublikować odpowiedź. W tym przypadku łagodność i cierpliwość nie zda egzaminu. W końcu tu chodzi o przyszłość dzieci.


Wszyscy wiedzą o problemach, a jednak udają że ich nie ma. To skoro ma być tak oficjalnie to może przygotować wystąpienie do Kuratorium, MENU, SRENU itd. Bo kto tam w końcu dba o przyszłość dzieci, osoby zupełnie przypadkowe czy odpowiednio ukształtowane i przygotowane do wykonywania "magicznego" zawodu nauczyciela, nadto sprawujący owo powołanie za sowitym wynagrodzeniem.      


Wszyscy wiedzą o problemach, a jednak udają że ich nie ma. To skoro ma być tak oficjalnie to może przygotować wystąpienie do Kuratorium, MENU, SRENU itd. Bo kto tam w końcu dba o przyszłość dzieci, osoby zupełnie przypadkowe czy odpowiednio ukształtowane i przygotowane do wykonywania "magicznego" zawodu nauczyciela, nadto sprawujący owo powołanie za sowitym wynagrodzeniem.      

rozwiń
Avatar
Majka / 5 grudnia 2014 o 08:33
0

@Matko polko pisanie na forum nie pomoże rodzicom zmienić sytuacji w szkole. Forum jest anonimowe , więc wszyscy udają , że to nie oni i nie o nich mowa. Proponuję zebrać się w realu, napisac oficjalne pismo do Wójta i Dyrekcji szkoły zebrać podpisy i zażądać  pisemnego ustosunkowa się do zarzutów. I nie dać sie "spławić". Umieścić treść pisma w internecie i opublikować odpowiedź. W tym przypadku łagodność i cierpliwość nie zda egzaminu. W końcu tu chodzi o przyszłość dzieci.

Avatar
Matka Polka / 1 grudnia 2014 o 21:05
0
Jak ja napisałam o problemach jakie się dzieją w szkołach, Wy zaczeliście obrażanie innych. Skoro dorośli ludzie, rodzice, nie potrafią czytać ze zrozumieniem to i od swoich dzieci wymagać nie mogą. A jak od dzieci nie wymagają, to od nauczycieli tym bardziej. Róbcie tak dalej, kłoćcie się o nieistotne kwestie a później płaćcie za korepetycje waszych dzieci, albo utrzymujcie je do końca waszych dni, bo bez matury i zawodu nic nie osiągnął albo na życie im nie wystarczy. Bijcie brawo tym, którzy niszczą przyszłość waszych pociech.
Avatar
gość / 1 grudnia 2014 o 20:39
0

Zauważ Pan Pani Krzysztofie, że problemem jest mieć swoje zdanie i głośno artykułować swoje oczekiwania. Tutaj trzeba klaskać, klaskać głośno i równo. Pozostaje się jedynie cieszyć, że jeszcze za marzenia nie próbują karać.   

Avatar
Krzysztof / 1 grudnia 2014 o 12:53
0
Sądzę, że PAN Cz. i inne osoby o których piszecie-bo nawet nie wiem o kim mowa- nie czytają tych komentarzy, a na pewno ich nie piszą. Nie zostali wybrani,więc po co mają się mieszać w nasze gminne sprawy. A to, że Wy- niby mądrzy ludzie, nie umiecie się nawet wypowiedzieć na ważne tematy pozostawiam bez komentarza. Najważniejsze w życiu to dobrze się bawić, oskarżać innych o zło tego świata i dalej nic z tym nie robić. Umyjcie sobie oczy i uszy, czas robić coś na rzecz mieszkańców a nie walczyć o 'dobre imię' władzy i za kogoś obcego robić z siebie idiote.
Avatar
Uczciwa / 1 grudnia 2014 o 12:18
0

Ależ Wy ludzie jesteście durni.. Ktoś tu pisze o tym, że nikt się nie interesuje waszymi dziećmi, że kończycie studia i nie macie pracy albo pracujecie za bezcen a Wy dalej swoje durne komentarze. Wybory już były, każdy głosował jak chciał a Wy się dalej przyglądajcie na działania grona pedagogicznego i harujcie za marne grosze! Powodzenia.

Avatar
gość / 28 listopada 2014 o 21:27
0

Fakt ,dume prężenie pana Cz. pod tabliczką z napisem Milejów ,nie pomogło ,oj nie pomogło w wyborach na wojta Gminy Ludwin.


Z pewnością zaszkodziło. Ja na miejscu pana Cz. prężyłbym się pod tabliczkami z napisem:

SAMOOBRONA

PO

PSL

PIS

poszedłbym jeszcze dalej:

NP

SLD

TWÓJ RUCH.

Na pewno by pomogło. 

Avatar
gość / 28 listopada 2014 o 21:11
0

No tak, na tym forum swoje żale wylewa trzy osoby: Sławek, Mirek I Grzesiek. Chłopaki dajcie spokój, te niby czterysta głosów to jest demokracja a nie sprzeciw jak próbujecie to przedstawić ! Ale prawie  2100 wybrało jednogłośnie!!! Kończcie panowie, oszczedżcie sobie i Gminie wstydu!!! 


Zaraz, zaraz. Że Sławuś i Miruś tłumaczono nam ciągle. A teraz jeszcze Grzesiek. Kogóż to jeszcze warto by było zdyskredytować co by nauczyć go pokory ?   

Panie Slawku piszesz na Tym forum pod kilkoma adresami, bądź facetem i raz się podpisz! I nie obrażaj więcej całej gminy, nie lubią cię w ludwinie, wybory to pokazały, ze poza Krystyną z Gs-u, jednookim Mirusiem i ich rodzinami nikt na Ciebie nie głosował!!! Ciężko sobie na to zapracowales!!!
Nie przenos nam standardów Milejowskich do Ludwina bo to obciach!!!


Sławuś, Miruś, Grzesiek i Krystyna. Kto następny.

> rozwiń
Avatar
Majka / 28 listopada 2014 o 10:24
0

Fakt ,dume prężenie pana Cz. pod tabliczką z napisem Milejów ,nie pomogło ,oj nie pomogło w wyborach na wojta Gminy Ludwin.

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 15:40
0

Dlaczego "busiarz" który obiecał we wtorek że będzie jeździł w Wigilię, nie podjechał tak jak mówił ? niech sobie teraz pomyśli że ktoś mógł nie dojechać do bliskich. oj nieładnie 

Avatar
gość / 10 grudnia 2014 o 18:53
0

@Matko polko pisanie na forum nie pomoże rodzicom zmienić sytuacji w szkole. Forum jest anonimowe , więc wszyscy udają , że to nie oni i nie o nich mowa. Proponuję zebrać się w realu, napisac oficjalne pismo do Wójta i Dyrekcji szkoły zebrać podpisy i zażądać  pisemnego ustosunkowa się do zarzutów. I nie dać sie "spławić". Umieścić treść pisma w internecie i opublikować odpowiedź. W tym przypadku łagodność i cierpliwość nie zda egzaminu. W końcu tu chodzi o przyszłość dzieci.


Wszyscy wiedzą o problemach, a jednak udają że ich nie ma. To skoro ma być tak oficjalnie to może przygotować wystąpienie do Kuratorium, MENU, SRENU itd. Bo kto tam w końcu dba o przyszłość dzieci, osoby zupełnie przypadkowe czy odpowiednio ukształtowane i przygotowane do wykonywania "magicznego" zawodu nauczyciela, nadto sprawujący owo powołanie za sowitym wynagrodzeniem.      


Wszyscy wiedzą o problemach, a jednak udają że ich nie ma. To skoro ma być tak oficjalnie to może przygotować wystąpienie do Kuratorium, MENU, SRENU itd. Bo kto tam w końcu dba o przyszłość dzieci, osoby zupełnie przypadkowe czy odpowiednio ukształtowane i przygotowane do wykonywania "magicznego" zawodu nauczyciela, nadto sprawujący owo powołanie za sowitym wynagrodzeniem.      

rozwiń
Avatar
Majka / 5 grudnia 2014 o 08:33
0

@Matko polko pisanie na forum nie pomoże rodzicom zmienić sytuacji w szkole. Forum jest anonimowe , więc wszyscy udają , że to nie oni i nie o nich mowa. Proponuję zebrać się w realu, napisac oficjalne pismo do Wójta i Dyrekcji szkoły zebrać podpisy i zażądać  pisemnego ustosunkowa się do zarzutów. I nie dać sie "spławić". Umieścić treść pisma w internecie i opublikować odpowiedź. W tym przypadku łagodność i cierpliwość nie zda egzaminu. W końcu tu chodzi o przyszłość dzieci.

Avatar
Matka Polka / 1 grudnia 2014 o 21:05
0
Jak ja napisałam o problemach jakie się dzieją w szkołach, Wy zaczeliście obrażanie innych. Skoro dorośli ludzie, rodzice, nie potrafią czytać ze zrozumieniem to i od swoich dzieci wymagać nie mogą. A jak od dzieci nie wymagają, to od nauczycieli tym bardziej. Róbcie tak dalej, kłoćcie się o nieistotne kwestie a później płaćcie za korepetycje waszych dzieci, albo utrzymujcie je do końca waszych dni, bo bez matury i zawodu nic nie osiągnął albo na życie im nie wystarczy. Bijcie brawo tym, którzy niszczą przyszłość waszych pociech.
Avatar
gość / 1 grudnia 2014 o 20:39
0

Zauważ Pan Pani Krzysztofie, że problemem jest mieć swoje zdanie i głośno artykułować swoje oczekiwania. Tutaj trzeba klaskać, klaskać głośno i równo. Pozostaje się jedynie cieszyć, że jeszcze za marzenia nie próbują karać.   

Avatar
Krzysztof / 1 grudnia 2014 o 12:53
0
Sądzę, że PAN Cz. i inne osoby o których piszecie-bo nawet nie wiem o kim mowa- nie czytają tych komentarzy, a na pewno ich nie piszą. Nie zostali wybrani,więc po co mają się mieszać w nasze gminne sprawy. A to, że Wy- niby mądrzy ludzie, nie umiecie się nawet wypowiedzieć na ważne tematy pozostawiam bez komentarza. Najważniejsze w życiu to dobrze się bawić, oskarżać innych o zło tego świata i dalej nic z tym nie robić. Umyjcie sobie oczy i uszy, czas robić coś na rzecz mieszkańców a nie walczyć o 'dobre imię' władzy i za kogoś obcego robić z siebie idiote.
Avatar
Uczciwa / 1 grudnia 2014 o 12:18
0

Ależ Wy ludzie jesteście durni.. Ktoś tu pisze o tym, że nikt się nie interesuje waszymi dziećmi, że kończycie studia i nie macie pracy albo pracujecie za bezcen a Wy dalej swoje durne komentarze. Wybory już były, każdy głosował jak chciał a Wy się dalej przyglądajcie na działania grona pedagogicznego i harujcie za marne grosze! Powodzenia.

Avatar
gość / 28 listopada 2014 o 21:27
0

Fakt ,dume prężenie pana Cz. pod tabliczką z napisem Milejów ,nie pomogło ,oj nie pomogło w wyborach na wojta Gminy Ludwin.


Z pewnością zaszkodziło. Ja na miejscu pana Cz. prężyłbym się pod tabliczkami z napisem:

SAMOOBRONA

PO

PSL

PIS

poszedłbym jeszcze dalej:

NP

SLD

TWÓJ RUCH.

Na pewno by pomogło. 

Avatar
gość / 28 listopada 2014 o 21:11
0

No tak, na tym forum swoje żale wylewa trzy osoby: Sławek, Mirek I Grzesiek. Chłopaki dajcie spokój, te niby czterysta głosów to jest demokracja a nie sprzeciw jak próbujecie to przedstawić ! Ale prawie  2100 wybrało jednogłośnie!!! Kończcie panowie, oszczedżcie sobie i Gminie wstydu!!! 


Zaraz, zaraz. Że Sławuś i Miruś tłumaczono nam ciągle. A teraz jeszcze Grzesiek. Kogóż to jeszcze warto by było zdyskredytować co by nauczyć go pokory ?   

Panie Slawku piszesz na Tym forum pod kilkoma adresami, bądź facetem i raz się podpisz! I nie obrażaj więcej całej gminy, nie lubią cię w ludwinie, wybory to pokazały, ze poza Krystyną z Gs-u, jednookim Mirusiem i ich rodzinami nikt na Ciebie nie głosował!!! Ciężko sobie na to zapracowales!!!
Nie przenos nam standardów Milejowskich do Ludwina bo to obciach!!!


Sławuś, Miruś, Grzesiek i Krystyna. Kto następny.

> rozwiń
Avatar
Majka / 28 listopada 2014 o 10:24
0

Fakt ,dume prężenie pana Cz. pod tabliczką z napisem Milejów ,nie pomogło ,oj nie pomogło w wyborach na wojta Gminy Ludwin.

Zobacz wszystkie komentarze 111

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 2 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 14 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 60 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 15

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 134 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!