Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołanie burmistrza zakończyło się fiaskiem

Utworzony przez sAsiad, 30 lipca 2008 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Ten Strycharczuk wytyka błedy a sam sie nie znam i nie ma pojecia o samorządności. Jak składał podpisy to wyszedł na idiote. Zapytł komisjie czy moze mimo to ze nie zebrał podpisów przeprowadzic referendum..żenada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny łęczyńsk pieniacz przegrał z obywatelami. chciał demokratyczne wybory podważyć a dostał "po ryju". Dostanie i następnym razem. Panie Kisiarski jesteśmy i byliśmy z panem Pozdrawiamy i liczymy ze Wugra pan w następnych wyborach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysrtrycharczuk napisał:
Następny łęczyńsk pieniacz przegrał z obywatelami. chciał demokratyczne wybory podważyć a dostał "po ryju". Dostanie i następnym razem. Panie Kisiarski jesteśmy i byliśmy z panem Pozdrawiamy i liczymy ze Wugra pan w następnych wyborach,
Żartujesz chyba. Koniec Kosiarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysrtrycharczuk napisał:
Następny łęczyńsk pieniacz przegrał z obywatelami. chciał demokratyczne wybory podważyć a dostał "po ryju". Dostanie i następnym razem. Panie Kisiarski jesteśmy i byliśmy z panem Pozdrawiamy i liczymy ze Wugra pan w następnych wyborach,
Może i Kisiarski Wugra , ale na pewno nie będzie już burmistrzem Łęcznej, bo ludzie w Łęcznej nie są idiotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja liczę na to,że Pan Kosiarski będzie kandydował w następnych wyborach na Burmistrza Łęcznej.. Najlepszy Burmistrz w historii Łęcznej. Osoby pokroju Strycharczuka przynosiłyby miastu tylko wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kisiarski napisał:
Może i Kisiarski Wugra , ale na pewno nie będzie już burmistrzem Łęcznej, bo ludzie w Łęcznej nie są idiotami.
sa, przykładem powyższy tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie, gdzie były zbierane te podpisy, ja i moi znajomi chętnie przyczynilibyśmy się do odwołania miłościwie nam władającego TEOSIA. Jeżeli Łęczną rządzi taki człowiek jak Kosiarski, to można sobie wyobrazić zidiocenie znacznej części tego społeczeństwa. Mamy takie rządy na jakie zasługujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja wioska ma prawa miejskie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję odpowiedzialnego za wynik referendum! nikt inny się nie zgłosił? czyli... kolejna porażka pana S? :-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...