Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwo w szkole? Burmistrz Łęcznej zareagował

Utworzony przez kuba, 14 listopada 2013 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Robicie problem z tego czego nie ma.Głupia ustawa i to wszystko.Pamiętam czasy kiedy piwo było w każdym kiosku spożywczym, w szkołach organizowano zabawy sylwestrowe,w zakładach pracy różne przyjęcia okolicznościowe  z mocniejszymi trunkami jak piwo; i komu to przeszkadzało?Teraz pytanie:czy wtedy było więcej "alkoholików","meneli"itp.Chyba nie.W tamtych czasach wychowali się ci co teraz chcą być świętsi od papieża i produkują takie bzdurne buble-ustawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że to jest taka nasza lokalna, zaściankowa zawiść. Komuś po prostu żal tyłek ściska, że 450 osób będzie się dobrze bawić, a on jeden nie, więc trzeba trochę smrodu narobić wokół sprawy. Co złego jest w tym, że szkoła wynajmuje w weekend sale ? Jeśli Burmistrz nie zapewnia finansowania placówki na odpowiednim poziomie, to też przyczynia się do takiego stanu rzeczy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos doniósł że będzie Biesiada Związkowa, a gdzie był donosiciel kiedy w szkole organizowano wesela? Czy wszystkie były bezalkoholowe? Czy podpici goście nie zakłócali spokoju mieszkańcom pobliskich bloków? Głośna muzyka? Jakoś wtedy nikt nic nie słyszał i nie widział, a tu nagle, jeszcze biesiada się nie odbyła a już "larum". Mieszkam blisko i mi wesela nie przeszkadzały, chyba dobrze że szkoła chce "dorobić" a nie liczyć tylko na gminę (której wiecznie brak pieniędzy) i na rodziców uczniów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumię to przestrzeganie prawa.Szkoła jest szkołą tylko wtedy gdy są w niej prowadzone zajęcia z uczniami.W sobotę jest to tylko budynek. Ciemniactwo i zawiść.Niektórym wszystko pszeszkadza.Dziwne że nawet taka instytucja jak kościół pozwala robić pokazy mody praktycznie z gołymi d...i. a tu jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W knajpie sejmowej można pić nie tylko piwo ale i mocne trunki, a tu akurat dla ludzi ciężkiej pracy raz w roku wypicie kufla piwa w gronie kolegów górników to  "straszne" łamanie przepisów prawa. To wszystko jest chore i na łbie postawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc szczerze zdziwił mnie artykuł i postawa pana Burmistrza, byłego górnika de facto. O ile dobrze sobie przypominam, rok temu biesiada również była organizowana w Zespole Szkół. Nikt wtedy nie miał żadnych pretensji. Poza tym, bardzo często zdarza się że sale gimnastyczne szkół lub innych placówek wynajmowane są pod różne imprezy min. wesela, gdzie również przelewa się litrami wysokoprocentowy alkohol. Uważam, że wynajem pod tego typu imprezy jest dobrą formą zarobku dla placówki. Imprezy organizowane są w soboty. W tym czasie nie ma żadnych zajęć dla uczniów, dla nich szkoła jest zamknięta. Nie rozumiem o co robi się tyle szumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łyncna :D, niech pod ziemia sobie imprezują ;p z kilofami WYYYYYYYYYNGIEL kopac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 2 artykułach w Dzienniku mam dziwne wrażenie, że urzędowi zależało żeby dokopać dyrektorowi szkoły. Nie zdziwi mnie jakby się okazało, że ten donos w tej sprawie był mówiąc po prostu "kontrolowany".   Burmistrz górnik, sam nie raz się bawił na biesiadach. Wstyd. Górnicy powinni mu podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łyncna :D, niech pod ziemia sobie imprezują ;p z kilofami WYYYYYYYYYNGIEL kopac
Ty sie nie odzywaj wieniu ze swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węgiel kopać, nie biesiadowac, Kilooofffffff!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzicie sami, co tu można komentować? Może na biesiadę nie zaprosiliście tego kogo trzeba i jest niezadowolenie. Myślę, że pamięć macie dobrą, bo za rok przy wyborach będzie Wam  potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 2 artykułach w Dzienniku mam dziwne wrażenie, że urzędowi zależało żeby dokopać dyrektorowi szkoły. Nie zdziwi mnie jakby się okazało, że ten donos w tej sprawie był mówiąc po prostu "kontrolowany".   Burmistrz górnik, sam nie raz się bawił na biesiadach. Wstyd. Górnicy powinni mu podziękować.
Bardzo logiczne spostrzeżenie - urząd donosi na swoją szkołę czyli na siebie bo szkoła niby  komu podlega? Jak ktos naprawdę chciałby komuś dokopać to zrobił by to po imprezie. To chyba inny "donosiciel" co chce dokopać i szkole i urzędowi i miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się myli. To dyrektor zarządza szkołą. Być może robił to zbyt niezależnie od urzędu i stad ta afera. Ale burmistrz były górnik występuje przeciwko górnikom? Dopiero teraz przeszkadza urzędowi biesiada. Burmistrzowi zaszkodziła władza i czas jej sprawowania. To już widać na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować, jest przepis prawa. I nikt nie może tego lekceważyć. Jak ktoś wskazał, że może być złamane prawo to burmistrz nie może powiedzieć że go to nie obchodzi bo znajdą się tacy co to wykorzystają. A kto jak kto burmistrz ma takich obserwatorów. A dyrektor działa z jego upoważnienia. Na pewno ta cała sytuacja uderza i w dyrektora i w burmistrza. Jak dyrektor by robił coś zbyt niezależnie to burmistrz ma możliwość zdyscyplinowania go bez donoszenia do gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawisc do potegi .. jak monzna byc takim chamem zeby zabronic na ta biesiade. No ale jak to przece nie byli bysmy Polakami jak by sie sasiadowi popiol nie wysypalo na podworko I kury z podworka nie ukrecilo. Wstyd wstyd czlowiek zapierda.... pod ziemia ciezko a tu mu sie zabrania zabawy. Proponuje zakaz picia w kazym miejscu nawet ksiezom na plebani no bo przeciez lud paczy. W remizach tez zakazac przeciez to wstyd te chlopaki sa duma narodu. Ludzie blagam zastanowcie sie co robicie . PAMIETAJCIE ZYCIE KAZDY MA JEDNO I NIE ZABRANIAJCIE LUDZIOM ZYC BEZ STRESOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że Grzesiuk za dużo chciał przytulić z tej imprezy dla siebie! Nie podzielił się dolą ot i wyszedł klops. Kończy już swoją "pracę" (na całe szczęście!!!!) w tej placówce,  z tego co słyszałam, więc chciał zgarnąć większą pajdę na koniec. Łakomczuszek:) A tak - ani imprezy, ani szmalcu!!! Tylko smród!!! Jednak do tego on jest przyzwyczajony. Ale on biedny, on chory, on biedny, on chory, on leży w łóżeczku .... Kto mu dał to zwolnienie, sie pytam, kto mu dał????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest POLSKA właśnie - wstyd !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że Grzesiuk za dużo chciał przytulić z tej imprezy dla siebie! Nie podzielił się dolą ot i wyszedł klops. Kończy już swoją "pracę" (na całe szczęście!!!!) w tej placówce,  z tego co słyszałam, więc chciał zgarnąć większą pajdę na koniec. Łakomczuszek:) A tak - ani imprezy, ani szmalcu!!! Tylko smród!!! Jednak do tego on jest przyzwyczajony. Ale on biedny, on chory, on biedny, on chory, on leży w łóżeczku .... Kto mu dał to zwolnienie, sie pytam, kto mu dał????????????
Co to za tekst. Od kogo chciał przytulić, z kim się nie chciał podzielić. Bierz odpowiedzialność za takie oskarżenia. Jak coś wiesz to pisz konkrety najlepiej od razu do właściwych służb. Łatwo możesz sprawdzić ile szkoła zyskała ze wszystkimi szczegółami gdyż to placówka publiczna i wszystko jest jawne. Myślę, że na swój sposób chciał dobrze, ale ......... . Niestety jak ktoś nagłaśnia sprawę, a kuratorium stawia sprawę wyraźnie (szkoła jest zawsze szkołą) to tego nie da się zamieść pod dywan i trzeba po męsku sprawę załatwić i wypić to ... piwo. Idiotyczne są te poszukiwania kto doniósł. Patrząc komu to przeszkadzało i komu pasuje ta zadyma to jedno jest pewne. Na pewno nie dyrektorowi, na pewno nie burmistrzowi i na pewno nie organizatorom bo w nich to bije najbardziej. Ja sam miałbym może kilka typów, ale to nie do udowodnienia. Śmieszne i żałosne, jak niektórzy próbują zbić na tym kapitał polityczny. A może nie takie śmieszne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiekolwiek próby twierdzenia że ktoś chce zbić na tym katitał polityczny są idiotyczne. Blokować komuś impreze? Gdzie tu sens i gdzie ten kapitał polityczny. Ktoś tu chce zrzucić winę na kogoś wykorzystując sytuację czego dowodem jest tekst na leczna24. Zgłosić sprawę do mediów mógł każdy a padają insynuace że to walka polityczna. Może to sam urząd podgrzewa atmosfere żeby wyszło że nie chciał ale musiał zablokować impreze a wszystko pzez jakiś donos. A zawsze można to wzucić na jakiegoś przeciwnika urzędu. Pasuje jak ulał. Dostanie się dyrektorowi i jakimś rzekomym donosicielom a tylko stracą ludzie. I te głupie tłumaczenia że urząd nic nie wiedział...To kto rządzi tym miastem i kto ma wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...