Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejny karierowicz ciekawe kto go napuscił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakby tak uczciwie prześwietlić samorządy to układ wyłby z każdej gminy, z każdego powiatu tylko nikt tego nie ruszy bo są układy pomiędzy sądami policją samorządowcami a całe brednie o demokracji i przejrzystości czystych rękach to se można w onuce wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Łęcznej, tu też by się przydało sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne że jestem skory zgodzić się z grubsza z komentarzem: "jakby tak uczciwie prześwietlić samorządy to układ wyłby z każdej gminy, z każdego powiatu tylko nikt tego nie ruszy bo są układy pomiędzy sądami policją samorządowcami a całe brednie o demokracji i przejrzystości czystych rękach to se można w onuce wsadzić". Niestety programy interwencyjne liczne w różnych antenach tv i radiowych oraz materiały prasowe dają realne podstawy do takich ocen rzeczywistości postkomunistycznej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ze nie ma co robić ten p(oseł) tylko zajmuje się takimi bzdurami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki za takie zaproszenie konfidencie Zapraszam do Łęcznej, tu też by się przydało sprawdzić.[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali ( i bynajmniej nie Sylwester) - Poseł demaskuje, chyba pajac demaskuje swoją hipokryzję. Ciàgle publicznie ględzi o konieczności zmniejszenia obciążeń podatkowych. A tu krytykuje wójta, który podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie burza w szklance wody. nowy posełek tak ten od palikota. już nikt nie pamieta jak się nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdza się powiedzenie ,, tępy jak Kukiz w sejmie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Łęcznej tu jest dopiero układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej gminie jest sporo umorzeń podatków od działalności.  Dla mnie to jest idiotyczne zachowanie. Jeżeli ustawa na to pozwala, to niech się weźmie i ją zmieni, przecież tam na górze stworzono tą patologię..    Synku spróbuj zmienić prawo jak taki jesteś mądry.    A wiem, że nic wójtom nie zrobisz,.....  o przepraszam jedno możesz zrobić im dobrze lol. inaczej mówiąc la.....ę. he he błahahah aha ahhahah 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to widać, że teraz urzednicy z urzędu gminy Milejów piszą komentarze na forum. to polecenie czy własna incjatywa ? Prawda jest taka, że wszyscy maja umarzane kto by nie przyszedł to bedzie miał umorzone, aby tylko pocałował pierscien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle, za niecałe 3 lata ma Pan szanse zostać jakimś burmistrzem lub wójtem np. w Milejowie i do roboty, bo na razie to jest Pan posłem z jedynki i tyle zasług. Nie jest Pan widoczny w regionie, otoczył się Pan ludźmi bez pomysłów na sprawowanie mandatu posła, a czas płynie i żeby nie okazało się, że to była ostatnia kadencja. O ile posłem można być bez doświadczenia o tyle samorządowiec: radny wojewódzki, powiatowy czy wójt to musi być człowiek z doświadczeniem , z dorobkiem, uznany w lokalnej społeczności. Takimi niech się Pan otacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też podzielam opinie że obecność posła w powiecie przydała by się na stałe, ale skąd  tyle obrońców umarzania? uderz w stół a nożyce się odezwą  Brawo Panie Jakubie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle, za niecałe 3 lata ma Pan szanse zostać jakimś burmistrzem lub wójtem np. w Milejowie i do roboty, bo na razie to jest Pan posłem z jedynki i tyle zasług. Nie jest Pan widoczny w regionie, otoczył się Pan ludźmi bez pomysłów na sprawowanie mandatu posła, a czas płynie i żeby nie okazało się, że to była ostatnia kadencja. O ile posłem można być bez doświadczenia o tyle samorządowiec: radny wojewódzki, powiatowy czy wójt to musi być człowiek z doświadczeniem , z dorobkiem, uznany w lokalnej społeczności. Takimi niech się Pan otacza.
Tomek, to sam zostań jedynką i wejdź do sejmu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kulesza uderzył w układ i każdy kto uważa, że to jest problem jest częscią układu. Brawa dla posła za odwage. niech się boją mieszkańcy bonowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla posła, ma jaja chłop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOKAL DLA POSŁA KULESZY!!! jakieś biuro lub inny kąt, Pomożemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy RIO(psl) sprawdzi umorzenia pracowników UG, radnych i ten układ zsl-psl? pan ogon lisa z Łancuchowa łeb ukręcał i załatwiał większe kręty. Dużo info. o gminie i biednym GS na stronie milejów-24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio, a może podobny artykuł o Łęcznej Pan napisze? Tu nie takie układy, a Pan milczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...