Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak stworzy JOW-Y to po pośle bo już D'ont nie pomoże i premii nie będzie za inne głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest w zgodzie z art. 32 konstytucji RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umorzenia na pewno miały wpływ na wynik wyborów samorządowych w 2014 roku, cuda nad urną, psl z poparciem 22%. książeczka. czy to jest zgodne z prawem, wstyd tak zafałszować wynik wyborów. trzeba komisję wenecką? trzeba wybory powtórzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech komisja wenecka wypowie się co do  art. 32 Konstytucji,  treść jest krótka: 1.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2.Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny a kupcy niech odpowiedzą sobie sami   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanko jesteś na liście która jest inf. jawną i powinna być publikowana do wiadomości mieszkańców, gdyby tak było pewnie " wstyd mi" prezentu od swego mocodawcy w postaci umorzenia przyjąć byś nie chciała. Krzyczysz łapać zlodzieja a sama.... . MILION TRZYSTA TYSIECY ZŁOTYCH. ŻENADA nie pluj po se zaplujesz. Poseł KULESZA i jego KUKIZ15 otrzymał sporo głosów {wiecej niż psl} tez w Milejowie jest posłem reprezentującym wszystkich wyborców.
no ale gdzie można znaleźć tę listę jak jest jawna??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to prawda P. Pośle, że ruch Kukiz'15 do którego Pan należy "wydymał" prawdziwych patriotów z Ruchu Narodowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł mówi o 35 umorzeniach (na 132) w latach 2010-2014 które budzą wątpliwości, co z latami poprzednimi i rokiem 2015. Wszystkie te informacje winne być jawne udostępniane mieszkańcom do wiadomości, co na to RIO? Kogo z Milejowa zapytać- "pierwsze słyszę" odpowiada, takie oszukaństwo pod opieką RIO. Dotarłem do kserokopii pisma z dnia 26 lutego 2015 podpisanego przez wójta Surysia: "W odpowiedzi na wniosek z dnia 31-12-2014 o udostępnienie informacji publicznej w związku z art.2,ust 1...... . SZOK . pewnie gdyby nie dociekliwy obywatel to żylibyśmy w nie świadomości, nie wiedząc kto ma - ważny interes podatnika- przyczyna udzielenia ulgi. Wstydu nie ma wójt i z 50 osób-firm które umorzenia otrzymali, radni, sołtysi,znajomi, pracownicy i ich rodziny, bogacze. WSTYD znam tych ludzi, cwaniaków, krętaczy ale są też tacy co darzyłem ich szacunkiem, lubiłem ich, sprzedali się za 4.180,00; 714,00; 77.350,00; 2.824,00; 2.367,00; 5.631,00 itd. SMUTNO Miałem napisać nazwiska ale to jakich mam znajomych to i o mnie świadczy. Mam nadzieję że przeproszą, wyciągną wnioski, zadośćuczynią. Dali się kupić za głos, władza ich skorumpowała, pewnie byli pewni że te układy będą ukryte. Ryba psuje się od głowy.
  Do mnie dotarła kserokopia odpowiedzi od wójta na zapytanie o wykaz umorzeń 2010-2014. W sumie to na pewno jest milion trzysta tysięcy jak piszecie, umieścić tej listy w internecie nie potrafię, a przepisywać to troszkę czasu szkoda. W urzędzie gminy muszą udzielić informacji, dzwoń 817572026, powinno być to w internecie dostępne na stronie urzędu gdyby było normalnie i uczciwie. może wisi na tablicy w gminie, zapytaj swojego radnego lub sołtysa ale ostrożnie bo może on być na liście, jest ich sporo ;-) . troszkę więcej inf. na tuba łęczna. pozd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda p. Pośle, że na tegorocznych obchodach Dnia Żołnierzy Wyklętych, dzięki waszemu zaangażowaniu odsunięto prawdziwych patriotów z Ruchu Narodowego  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kim mowa z listy IPN?
  Na liście Wildstaina szczególnie polecam literkę "N"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lista dysponuje grupa radnych ktora chce zdemaskowac ta bande i ta grupa rosnie w sile  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Do mnie dotarła kserokopia odpowiedzi od wójta na zapytanie o wykaz umorzeń 2010-2014. W sumie to na pewno jest milion trzysta tysięcy jak piszecie, umieścić tej listy w internecie nie potrafię, a przepisywać to troszkę czasu szkoda. W urzędzie gminy muszą udzielić informacji, dzwoń 817572026, powinno być to w internecie dostępne na stronie urzędu gdyby było normalnie i uczciwie. może wisi na tablicy w gminie, zapytaj swojego radnego lub sołtysa ale ostrożnie bo może on być na liście, jest ich sporo ;-) . troszkę więcej inf. na tuba łęczna. pozd.  
czy inne sklepy też były zwalniane ? czy takie działanie nie zakłócają rozwoju wolnej konkurencji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanko jesteś na liście która jest inf. jawną i powinna być publikowana do wiadomości mieszkańców, gdyby tak było pewnie " wstyd mi" prezentu od swego mocodawcy w postaci umorzenia przyjąć byś nie chciała. Krzyczysz łapać zlodzieja a sama.... . MILION TRZYSTA TYSIECY ZŁOTYCH. ŻENADA nie pluj po se zaplujesz. Poseł KULESZA i jego KUKIZ15 otrzymał sporo głosów {wiecej niż psl} tez w Milejowie jest posłem reprezentującym wszystkich wyborców.
zabolało,co? matactwa, posługa w kościele i obłuda-też potrzebne byłoby mi jakieś pseudo, np.guest. a jak się daje to wielkimi grabiami do siebie i do ,,magdalenki'', nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Do mnie dotarła kserokopia odpowiedzi od wójta na zapytanie o wykaz umorzeń 2010-2014. W sumie to na pewno jest milion trzysta tysięcy jak piszecie, umieścić tej listy w internecie nie potrafię, a przepisywać to troszkę czasu szkoda. W urzędzie gminy muszą udzielić informacji, dzwoń 817572026, powinno być to w internecie dostępne na stronie urzędu gdyby było normalnie i uczciwie. może wisi na tablicy w gminie, zapytaj swojego radnego lub sołtysa ale ostrożnie bo może on być na liście, jest ich sporo ;-) . troszkę więcej inf. na tuba łęczna. pozd.  
  Szok tyle czasu mieszkańcy nic nie wiedzieli o umorzeniach, jak ukryć brak w dochodach takich pieniędzy. Przejrzystość kiepska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lista dysponuje grupa radnych ktora chce zdemaskowac ta bande i ta grupa rosnie w sile
  Szanowni radni, a raczej bezradni. Teraz chcecie ugrać kapitał i się wybielić? A gdzie byliście, chociażby w trakcie prac nad poszczególnymi budżetami i uchwałami okołobudżetowymi, gdzie w stosownej rubryce corocznie uwidaczniane są kwoty dotyczące umorzeń i zwolnień podatkowych. No chyba, że nie potrafimy czytać ze zrozumieniem i zostaliśmy radnymi "z przypadku"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy był epilog ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mówiłem Tomasz idz do Kukiza , pasowałes tam a teraz Cie bedą grilować, faken, nie daj sie Tomasz szczerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn. na poważnie to kto startuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten Kulesza był od tamtej pory w Milejowie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsl ma poprzeć tomka i jeszcze paru urzędasów ma jechać do europarlamentu, co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL=PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...