Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spiczynianin nie bądź ograniczony prymityw, kierowca dostawczaka zasłabł nie byłeś na miejscu to się nie odzywaj ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu Cie zdziwie. Bylo czytac od poczatku co pisalem wczesniej. Na miejscu bylem 10 minut po wypadku. Od tego miejsca mieszkam pare set metrow. Gdy uslyszalem huk od razu tam pojechalem. Byli tam moi znajomi. Wiem co ludzie mowili. Opona ? Brednie. Twierdza ze nagle zjechal . To co specjalnie ? Uwierz to co widzialem i slyszalem jest straszne. Poza tym nie rozumiesz ze nie bylo sladow hamowania ? Siedzialem tam ponad 2 godziny wiec wielu rzeczom sie przyjrzalem. Wkurza mnie to ze na niewinnego kierowce busa najezdzaja wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej relacji był ten bus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Ostrow Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja Lublin- Ostrów Lubelski. Ja tez bardzo czesto wacałam tym busem do domu. Kierowcy był miłym człowiekiem.Współczuje rodzinom ofiar, które zginęły ... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ITD to darmozjady żyjące z naszych podatków po tym wszstkim znowu zrobią nalot na busiarzy a poten znowu oczekiwanie na następną kraksę stoją na wylocie z lublina i śpią .Kierowcy są zatrudniani u kilku przewożników na fikcyjnych umowach i przez to są przemęczeni bo krótkie trasy są gorsze niż długie a jeżdżą przez cały dzień zmieniając pojazdy.Następnym zagrożeniem są wszelkoigo rodzaju hurtownie zatrudniające za grosze małolatów których zarobek uzależnia ilość wywiezionego towaru w takich firmach ITD ma obowiązek robić kontrole bez uprzedzenia czego nie robi bo po co im ten kłopot lepiej posiedzieć w klimatyzowanym samochodzie i udawać że się pracuje i tak to jest kierowcy chcąc zarobić bo płacą im grosze słabną albo zasypiają za kierownicą a oni zasypiają w swoich nowiutkich radiowozach prawie każdego dnia widzę ich jak pozamykani siedzą na wylocie z lublina w okolicy OSIEDLA felin życzę miłych snów panowie i panie z ITD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to zlikwidowano w pojazdach które nie mają tachografów karty drogowe aby można było wykorzystywać kierowców i kazać im pracować ponad limity godzinowe. Wypełniane są zaświadczenia że kierowca nie pracował chodzi o pojazdy powyżej 3,5 tony a faktycznie kierowca jeżdził dostawczakiemgdze nie ma śladu że pracował i wsadza się go na większy pojazd na którym już ma legalnie 9 godzin pracy a faktycznie to tajemnica a jak mu się nie podoba to go zwolnią bo nie jest lojalny względem firmy pozdrawiam pracodawców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ty na 30-kilometrowej trasie Lublin - Ostrów chcesz przekroczyć limit? Weź człowieku się obudź.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!!   Jeździłam z tym kierowcą niejednokrotnie, był doświadczonym kierowcą. Zawsze po takim wypadku znajduje się grono "znawców", którzy najlepiej wiedzą jak ktoś jeździ i jak doszło do wypadku. Widząc te komentarze nóż mi się w kieszeni otwiera. Nikt tam nie był, nie widział. Pewnie nikt z wypowiadających się tutaj nawet nie miał okazji jechać z tym kierowcą. Spokojny i sympatyczny kierowca, którego nie dało się nie lubić.      A Ci, którzy besztają kierowcę niech ich szlag trafi. Bo oceniając człowieka nie znając go - to szczyt wszystkiego.  Dzieciaczki, które tylko czekają na jakieś newsy dot. wypadków aby tylko wbić szpilę. Ludzie zastanówcie się! To czytają bliscy zmarłych!!!!!!!!!! Postawcie się na ich miejscu.   Żal mi Was!!!!!!!
Na pewno by sympatyczny skoro do 12-to osobowego busa wziął 25 osób, pewno zeby nie czekali na przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno by sympatyczny skoro do 12-to osobowego busa wziął 25 osób, pewno zeby nie czekali na przystanku.
ten bus miał limit prawie 30 osób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz na starym ruplu,kontra inny mistrzunio!!,remis !! oba mistrze w prosektorium !! oba ruple rozbebeszone!! pasażerowie u św.Piotra !! zrobiło się bezpieczniej!!  
debil jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baran to cie zrobił, kołtunie. Jak by jechał zgodnie z przepisami to nie dojechał by do miejsca wypadku poprostu a kierowca dostawaczaka jeśli zasłab, to zjechał by na rów, lub drzewo lub inny pojazd, O takiej wersij jakoś barani synu nie pomyślałeś. Nikogo nie osądzam, wiozą ludzi i za nich odpowiadają, chociaż dla busiarzy człowiek to 5zl lub 10zl dla nich liczy sie kasa a kasa to szybki przejazd ażeby zdążyc zrobić jeden kurs wiecej. AMEN...
Po raz kolejny muszę stwierdzic że jesteś baranem bez kultury osobistej. Nie rozumiesz najprostrzych rzeczy co świadczy że jesteś niewychowanym gówniarzem. Z prostych wiadomych rzeczy robisz problem. Widzisz sam sobie przeczysz. Jak powiedziałem że zasłabł i zjechał na drugi pas to Ty Twierdzisz cytuję "jeśli zasłab, to zjechał by na rów, lub drzewo lub INNY POJAZD" .  Własnie inny pojazd... to chyba na busa zjechał. O tym cały czas Ci wałkuje..   Nie zwracajcie ludzie na niego uwagi bo to zwykły gówniarz który potrafi oczerniac innych i najezdżać a w rzeczywistoscie jest zwykłą c*pą.. Olejcie go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny muszę stwierdzic że jesteś baranem bez kultury osobistej. Nie rozumiesz najprostrzych rzeczy co świadczy że jesteś niewychowanym gówniarzem. Z prostych wiadomych rzeczy robisz problem. Widzisz sam sobie przeczysz. Jak powiedziałem że zasłabł i zjechał na drugi pas to Ty Twierdzisz cytuję "jeśli zasłab, to zjechał by na rów, lub drzewo lub INNY POJAZD" .  Własnie inny pojazd... to chyba na busa zjechał. O tym cały czas Ci wałkuje..   Nie zwracajcie ludzie na niego uwagi bo to zwykły gówniarz który potrafi oczerniac innych i najezdżać a w rzeczywistoscie jest zwykłą c*pą.. Olejcie go...
    Ha ha no na ciebie niech zwracaja gniocie bo posiedziałeś 2godz w rowie i wydedukowałeś jak to było.....ty do dochodzeniówki byś się nadawał albo na Holmesa :D ile mózgów wypiłes zanim weszłeś w trans i miałeś wizje jak ten wypadek przebiegał. Weź idż pod sklep i tam swoje chore wizje opowiadaj... :lol: B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  mistrz na starym ruplu,kontra inny mistrzunio!!,remis !! oba mistrze w prosektorium !! oba ruple rozbebeszone!! pasażerowie u św.Piotra !! zrobiło się bezpieczniej!!  
Jeśli nie wiesz co było przyvczyną nie mów źle o żadnym z kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się..stała się tragedia a wy tutaj wylewacie swój jad i klocicie sie o to kto ma racje, zamiast złożyć rodzinom zmarłym kondolencje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się..stała się tragedia a wy tutaj wylewacie swój jad i klocicie sie o to kto ma racje, zamiast złożyć rodzinom zmarłym kondolencje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca busa z pasażerami jechał prawidłowo to ten drugi wyprzedzał i doprowadził do zderzenia czołowego,zabił siebie i innych.
Byłeś tam? Widziałeś? To zgłoś się na policję, bo każdy mądry dopóki śmierc mu nie zajrzy w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno, kierowca z dostawczaka, nie pracował 24/24, znałerm go więc wiem co mówię. Samochód nalezy do jednej z lubelskich firm serwsiowych. Pokój im Wszytkim [ ' ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie coś na temat prwa karmy, tz. akcji i reakcji, gdybyście rozumieli i znali owe zagadnienie nie rozpaczalibyście, że ktoś na wskroś porządny zbiera cięgi, gdy skurwielowi wszystko leci jak spłatka. Jeżeli nie wiecie o czym mówię, to lepiej powstrzymajcie się od pisanioa obelg wobec mnie, bo i wam może coś się złego przydażyć. Nic w świecie materialnym nie pozostaje bez odpowiedzi, więc po co bić niepotrzebnie pianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż równo podjeżdżacie sobie, niczym wzajemni wrogowie, jednak pozwólcie, że ja będę się do was zwracał, jak przyjaciel. Czy wiarę macie, czy nie macie, jednak prawo karmy działa bez waszego zezwolenia. W obecności świadków, którzy mogą to poświadczyć, rozmawiałem ze zdrowym Józkiem Psują, prezesem Transpolu. Myślał i patrzył na mnie, jak na durnia. Już go nie ma pośród tych, co jeszcze chodzą po ziemi. Kiedyś przyszedł zdrowy, wysportowany miłośnik surfingu, kolegę mojego zagadnął o medytację i proces życia duchowego. Otrzymał wszelkie instrukcje, lecz myślał, że ma jeszcze wiele czasu. W czasie niedługim po tej rozmowie, Arturka ciało opuściła dusza. Bez sensu jest wam wyliczać szereg zejść przypadki. Gdyby to jeden raz się zdarzyło, możnaby powiedzieć, ot przypadek po prostu, ale nie wtedy gdy się sytuacje notorycznie powtarzają i wreszcie postrzegając to obserwuje się i wie co nastąpi, gdy!? Lecz jeszcze jedno przytoczę wydarzenie i przedstawię list. Jak zwykle zdrowy młody człowiek, wegetarianin, by ciekawiej było medytujący, ale zgłupiał bardzo poważnie. By pomóc mu i uchronić przed skutkami niekontrolowanego języka ostrzegam go, jeszcze grubo przed czasem. Ostrzeżeń nie wziął sobie do serca. W szybkim tempie zrobiono mu dziurkę w tchawicy, następnie w boku drugą do pokarmu przyjmowania i jeszcze jedną do kału wydalania. Ale Mirek myślał, że jakoś mu się upiecze. Stan krytyczny, lot do szpitala, rak mózgu i zgon ciała. Piszę to, abyście zaczęli kontrolować tok myślenia i potok wypowiadanych słów, bo myślenie nie boli, ale reakcje na paplanie są boleśnie odczuwalne dla ciała. Ale wam się zdaje, ze będziecie jeszcze dłuuuugo sobie egzystować w tym ciele, zadowalając je i w krytykach opluwając innych, a śmierci problem w tej chwili dotyczy wszystkich innych poza wami. ja jedynie was ostrzegam, niech chociaż wasi blizcy na forum skrobną, że chyba gościu miałeś rację. List    Skorzystałeś z jednego z narządów zmysłów, by obrażać mistrza duchowego, dlatego nie powinieneś się dziwić, że ten organ został w twoim ciele zablokowany. Ty, jako inicjowany uczeń powinieneś znać takie subtelności. Kryszna nie pozwoli by obrażać Jego czystego wielbiciela i nic ci nie da przepraszanie Kryszny, bo on nie pozwala obrażać Swego wysłannika. Lepiej takiemu, który robi obrazy słoniowe, jest opuszczenie ciała by więcej nie pogrążał się coraz bardziej w grzechu. Przypomnij sobie wykład o słoniu w sklepie z porcelaną, tyczy się to do popełnianych obraz wobec czystych wielbicieli. A takim jest niestety Siri Prabhupad Sidha Swarupananda Paramahamza i szkoda, że byłeś tak nieostrożny chodząc po ostrzu brzytwy. Wielu z bhaktów mogłoby ci pomóc, ale przede wszystkim musisz sobie sam pomóc, zwracając się z pokorą do Jagata Guru o przebaczenie, o ile chcesz nadal przebywać w obecnym ciele. Twoje dni w obecnym ciele z pewnością są już krótkie, dlatego odchodząc z tego ciała powinieneś postarać się naprawić, przez szczere prośby o przebaczenie popełnionych nieostrożnie. Sądzę, że świetnie zdawałeś sobie sprawę z wypowiadanych obraźliwych słów. A może nawet do teraz nie zdajesz sobie sprawy, myśląc, iż przyjąwszy innego mistrza duchowego przeszłość idzie w niepamięć. Współczuję tobie, tyle popełniłeś głupstw, chociażby to, iż odciągnąłeś od Jagat Guru Agnieszkę, a z pewnością jeszcze inne osoby. A może przyczyną twoich nieszczęść jest ktoś, kto pozwolił sobie na ingerencję w twoje życie duchowe przymuszając chwiejny umysł do dalszych poszukiwań guru. Zastanów się głębiej, jaka dusza za twoją sprawą przyjęła schronienie w łonie twojej żony. Przypomnij sobie, jak przychodziłeś do nas na giełdzie i nie pilnowałeś swego języka, akurat w stosunku do mnie, albo przy mnie czułeś respekt, ale kiedyś nawet przy mnie zdarzyło ci się spróbować wygłaszanie impertynencji, tylko moja szybka reakcja powstrzymała cię od popełnienia kolejnych obraz wobec mojego Mistrza Duchowego. Po prostu pogoniłem ciebie, mówiąc ci, abyś zaprzestał przychodzić do nas o ile nie potrafisz kontrolować swej mowy, również Konrad nie był ostrożny, jego także pogoniłem, mówiąc mu, że jeżeli chce, to może przychodzić do nas, pod warunkiem, że będzie sobie rozmawiał z nami o pierdołach, ale nie o życiu duchowym. Jego sytuacja jest zgoła inna, bo chociaż poodciągał was od Misji, to jednak miał tyle szczęścia, że nie był inicjowanym uczniem, a ty i Krzysztoń nieźle się poślizgnęliście i tylko patrzeć, co zacznie się dziać z ciałem i tego drugiego. Konrad z pewnością też odpokutuje za was, za obrazy wobec Siri Prbhupad, Kryszna jest nierychliwy, ale sprawiedliwy i potrafi czekając dawać szansę wam błądzącym. O wiele inaczej sprawa by się dla ciebie potoczyła, gdybyś nie był inicjowanym, a już z pewnością miałbyś pomyślność przyjmując błogosławieństwa obecnego mistrza duchowego, a nie poznając przedtem wiedzy od Visznudasa.    Dzwoniłem do Sławka Rasińskiego by rozważył ewentualna pomoc dla twego ciała, lecz powiedział on, że musi skonsultować to (z pewnością) z naszym Guru, czy twoim przypadku może angażować się w uzdrawianie twojego ciała, a raczej uzdrowienie ciała astralnego, które to, jako forma ciała wulgarnego zostało skażone twoimi; myślami, uczynkami i wygłaszanymi obraźliwymi słowami. Można by rzec, iż nie spotykam się z tobą, to powinieneś mi być obojętny, ale widocznie jest jednak we mnie miłosierdzie, skoro twój stan mnie frapuje, dlatego skłoń ucho w stronę tego, który nie życzy tobie zła. Jacek D.   Anioł śmierci Przenika mnie presja nieodparta bym się z kimś spotkał konkretnym, i mówił o życiu duchowym pozbawionym agresji wobec istot żywych, niechętnie to wyzwanie podejmuję, bardziej niż mowę pisanie wolę, podsuwam taki wierszyk delikwentowi, on jednak treści nie chwyta, wtedy zabłyska wegetariański organ mowy i z ust płynie potok słów; co odróżnia nas od zwierząt i czemu nie należy zjadać jaj i ciał krów, odpuścić zajadłość do świńskiej tuszy, a i nie napędzać się trunkami, inhalujący się tytoniem na głupotę zasługuje, no i używkami się raczy, oponent wywody pojmuje, ogarnia umysłem, a zdrów w pełni jak ryba, po rozstaniu zważył smaki, w konkluzji doszedł, iż nie dla niego ten kit, minął niedługi okres, i tu zgrzyt, bo ten porzucił wszystkich i ciało swe, byli i inni, za moją argumentacją dietę zmienili, w zdrowiu jeszcze żyją, a mieli zdrowie, że pożal się Boże i patrzeć, jak przyjdą śmierci słudzy, bywali najczęściej tacy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...