Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zakazać produkcji i sprzedaży tej pierdolonej wódy, bo przez nią tyle nieszczęść, to gorzej jak papierosy, bo po zapaleniu papierosa dalej palacz funkcjonuje normalnie, a po wódzie odpierdala pijakom. Papierosy zakazują jak mogą a wódy już nie. Widać dobrze smarują firmy alkoholowe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednik ma racje, jestem za Tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
    tym idiotą winna zając się policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
  julcię za dupę i do paki      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Spadaj qrvo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oskarżyli tylko oskarżają ! wyrok jeszcze nie zapadł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie jeszcze go nikt nie oskarżył co dziennikarz pisał te brednie !!!!!!!!!!!! wrrrrrr...............   wyrok jeszcze nie zapadł !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w związku z tym ? niech się " dziennikarzyna" podpisze imieniem i nazwiskiem a nie jakimś pseudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Według prokuratury, Marcin Sz. znacznie przekroczył prędkość i m.in. dlatego tracił panowanie nad samochodem.  
Czyli owa prokuratura cierpi na zanik mózgu.Według niej po trzeźwemu też by stracił panowanie bo pomroczność dostaje się od prędkości a nie od chlania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie jeszcze go nikt nie oskarżył co dziennikarz pisał te brednie !!!!!!!!!!!! wrrrrrr...............   wyrok jeszcze nie zapadł !!!!
jak się nie znasz to sie nie odzywaj. Owszem jest oskarżony a skoro wyrok nie zapadł to jeszcze nie jest skazany. Ale mam nadzieję że to formalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie znasz to sie nie odzywaj. Owszem jest oskarżony a skoro wyrok nie zapadł to jeszcze nie jest skazany. Ale mam nadzieję że to formalność.
ja ci kur*o dam formalnosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
formalnosc heh niech się za dupy wezma innym jeszcze a nie tylko sie nad nim skupili , byłam na sprawie i widziałam jak to wszystko wyglada więc nie wydaje mi się ze to formalnosc !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok zapadł! 8 lat. I dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Prowadził i zabił! Był pijany! I juz nie gdybajcie. Nikomu to nie pomoże a on ponieść kare musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn komendanta, nie do ruszenia, mogą mu skoczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...