Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandale demolują obiekty przy ścieżce rowerowej

Utworzony przez Gość, 28 sierpnia 2012 o 14:35 Powrót do artykułu
Jaki kraj, tacy mieszkańcy... Dziki ruski kraj, dzicy ruscy mieszkańcy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo za długo stało, było niezniszczone ... Nie rozumiem co trzeba mieć w głowie aby coś takiego robić.. a może raczej czego się nie ma - mózgu..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla mieszkańców ul.Grygowej skonstruowano specjalny pancerny przystanek. Może Mpk sprzeda swój patent.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
heheeh wiesniakom chcieli cywilizacja wpajac hehehe trzeba było prundem strzec możę jednego deb***a było by mniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
katolickie chamy ! ćwoki, buraki wiaty przystankowe PKS dawno zniszczyli a taki miejscowy cham musi się czymś wykazać oprócz marszczenia kapucyna !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzicz jest w każdej miejscowości. Skąd w 21wieku bierze się jeszcze ta "kultura"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nudzą się chłopcy w białych czapeczkach i koszulkach bez rękawów. A obrzeża chodnikowe zawsze się na działce przydadzą. Ten kraj nie jest dla normalnych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czego żeście się spodziewali urzędnicy ze starostwa?! Na takim odludziu wiaty przeszklone? deb***izm...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A przecież ścieżki rowerowe w innych krajach prowadzą przez lasy i pola,bo o to chodzi w odpoczynku rowerowym,a nie w ruchu miejskim.Przecież ten głupi Polski narodek nic nie uszanuje nawt własnego.Jak wypije mózgojeba i wypali trochę trawy to nie ma mocnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a niby gdzie ta ścieżka w łęcznej się zaczyna...? niech mi ktoś powie. Bo kawałek jest( w wąwozie ) rozpoczęty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No bo to jakiś niemądry człowiek wymyślił ścieżkę tam,gdzie naprawdę nie jest ona potrzebna z powodu małego natężenia ruchu samochodów! Zamiast zrobić ścieżkę przy trasie Łęczna-Rogóźno-Sosnowica (gdzie jest naprawdę niebezpiecznie dla rowerzystów i pieszych z powodu dużej iliści aut -i poniekąd również tamtędy można dojechać do Piaseczna), to niemądrzy ludzie "wymóżdżyli" ścieżkę tam,gdzie wandalizm jest na porządku dziennym -a przepływ aut jest mały. Ot-co...,i cała filozofia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cyklista napisał:
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy. [/quote] [quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710'] Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
Posłuchaj TU! -bo się nie rozumiemy! Ja daję do zrozumienie swoim poprzednim tekstem,że nikt nikomu nie zabrania jeździć przez Nadrybie czy Uciekajkę rowerem. Sęk w tym,że: jaki jest sens robienia ścieżki rowerowej tam,gdzie ruch samochodowy jest mały i równie dobrze rowerem po jezdni można jechać ? Lepiej już było tą ścieżkę wybudować na trasie: Łęczna -Rogóźno-Sosnowica, bo tam też dużo turystów jeździ tą trasą (wiem,bo jeżdżę tamtędy autem nad Łukcze) i ścieżka tam wybudowana dawała by bezpieczeństwo i niezależność na drodze rowerzystom. Czy teraz to jasne dla Ciebie???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZrozumTU!ścieżka wybudowana przy drodze powiatowej.Droga do Sosnowicy to wojewódzka z tym do Pana MARSZAŁKA województwa,no i by było na tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: