Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

27 sierpnia 2012 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Wandale demolują obiekty przy ścieżce rowerowej

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 14 A A
 (Starostwo Powiatowe w Łęcznej)
(Starostwo Powiatowe w Łęcznej)

Na ścieżce rowerowej prowadzącej z Łęcznej nad jezioro Piaseczno znowu doszło do aktu wandalizmu. Tym razem ktoś rozbił wszystkie szyby w wiacie znajdującej się w miejscowości Nadrybie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dewastacja miała miejsce niedawno. Jaki ma sens remont obiektów przy ścieżce, skoro i tak padną ofiarą bezsensownych aktów wandalizmu? – mówi Łukasz Pawlak ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Wyczyny wandali oznaczają dodatkowe koszty, bo remonty są opłacone przecież z pieniędzy mieszkańców powiatu.

Szyby w wiacie zostały wybite nie po raz pierwszy. Wcześniej zostały też zdewastowane barierki ochronne nad wodą, a ktoś ukradł ok. 25 metrów obrzeży chodnikowych.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
turysta / 30 sierpnia 2012 o 11:17
0
ZrozumTU!ścieżka wybudowana przy drodze powiatowej.Droga do Sosnowicy to wojewódzka z tym do Pana MARSZAŁKA województwa,no i by było na tyle.
Avatar
bambo75 / 30 sierpnia 2012 o 10:47
0
[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]

[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]Posłuchaj TU! -bo się nie rozumiemy! Ja daję do zrozumienie swoim poprzednim tekstem,że nikt nikomu nie zabrania jeździć przez Nadrybie czy Uciekajkę rowerem. Sęk w tym,że: jaki jest sens robienia ścieżki rowerowej tam,gdzie ruch samochodowy jest mały i równie dobrze rowerem po jezdni można jechać ? Lepiej już było tą ścieżkę wybudować na trasie: Łęczna -Rogóźno-Sosnowica, bo tam też dużo turystów jeździ tą trasą (wiem,bo jeżdżę tamtędy autem nad Łukcze) i ścieżka tam wybudowana dawała by bezpieczeństwo i niezależność na drodze rowerzystom. Czy teraz to jasne dla Ciebie???
[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]

[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze pięk... rozwiń
Avatar
cyklista / 29 sierpnia 2012 o 22:30
0
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
Avatar
to-to / 29 sierpnia 2012 o 21:06
0
No bo to jakiś niemądry człowiek wymyślił ścieżkę tam,gdzie naprawdę nie jest ona potrzebna z powodu małego natężenia ruchu samochodów! Zamiast zrobić ścieżkę przy trasie Łęczna-Rogóźno-Sosnowica (gdzie jest naprawdę niebezpiecznie dla rowerzystów i pieszych z powodu dużej iliści aut -i poniekąd również tamtędy można dojechać do Piaseczna), to niemądrzy ludzie "wymóżdżyli" ścieżkę tam,gdzie wandalizm jest na porządku dziennym -a przepływ aut jest mały. Ot-co...,i cała filozofia!
Avatar
lao / 29 sierpnia 2012 o 18:54
0
a niby gdzie ta ścieżka w łęcznej się zaczyna...?
niech mi ktoś powie.
Bo kawałek jest( w wąwozie ) rozpoczęty
Avatar
oj curwa co za dzicz / 28 sierpnia 2012 o 22:09
0
A przecież ścieżki rowerowe w innych krajach prowadzą przez lasy i pola,bo o to chodzi w odpoczynku rowerowym,a nie w ruchu miejskim.Przecież ten głupi Polski narodek nic nie uszanuje nawt własnego.Jak wypije mózgojeba i wypali trochę trawy to nie ma mocnych.
Avatar
Kamela / 28 sierpnia 2012 o 21:23
0
A czego żeście się spodziewali urzędnicy ze starostwa?! Na takim odludziu wiaty przeszklone? deb***izm...
Avatar
ed / 28 sierpnia 2012 o 20:15
0
Nudzą się chłopcy w białych czapeczkach i koszulkach bez rękawów. A obrzeża chodnikowe zawsze się na działce przydadzą.
Ten kraj nie jest dla normalnych ludzi.
Avatar
Bi / 28 sierpnia 2012 o 19:57
0
Dzicz jest w każdej miejscowości. Skąd w 21wieku bierze się jeszcze ta "kultura"?
Avatar
mosquito / 28 sierpnia 2012 o 16:50
0
katolickie chamy ! ćwoki, buraki wiaty przystankowe PKS dawno zniszczyli a taki miejscowy cham musi się czymś wykazać oprócz marszczenia kapucyna !
Avatar
turysta / 30 sierpnia 2012 o 11:17
0
ZrozumTU!ścieżka wybudowana przy drodze powiatowej.Droga do Sosnowicy to wojewódzka z tym do Pana MARSZAŁKA województwa,no i by było na tyle.
Avatar
bambo75 / 30 sierpnia 2012 o 10:47
0
[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]

[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]Posłuchaj TU! -bo się nie rozumiemy! Ja daję do zrozumienie swoim poprzednim tekstem,że nikt nikomu nie zabrania jeździć przez Nadrybie czy Uciekajkę rowerem. Sęk w tym,że: jaki jest sens robienia ścieżki rowerowej tam,gdzie ruch samochodowy jest mały i równie dobrze rowerem po jezdni można jechać ? Lepiej już było tą ścieżkę wybudować na trasie: Łęczna -Rogóźno-Sosnowica, bo tam też dużo turystów jeździ tą trasą (wiem,bo jeżdżę tamtędy autem nad Łukcze) i ścieżka tam wybudowana dawała by bezpieczeństwo i niezależność na drodze rowerzystom. Czy teraz to jasne dla Ciebie???
[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
[/quote]

[quote name='cyklista' timestamp='1346272211' post='668710']
Jak lubisz na rowerze pięk... rozwiń
Avatar
cyklista / 29 sierpnia 2012 o 22:30
0
Jak lubisz na rowerze piękny zapach spalin jezdzij rwerem na okrągło wokół ronda przy zamku w Lublinie,ścieżki robi się tam gdzie jest mało spalin,a drogę dla rowerów tam gdzie duży ruch to jest istotna różnica,ot tyle.Drogę dla rowerów winni robić właściciele dróg,ścieżki organizacje turystyczne i samorządy.
Avatar
to-to / 29 sierpnia 2012 o 21:06
0
No bo to jakiś niemądry człowiek wymyślił ścieżkę tam,gdzie naprawdę nie jest ona potrzebna z powodu małego natężenia ruchu samochodów! Zamiast zrobić ścieżkę przy trasie Łęczna-Rogóźno-Sosnowica (gdzie jest naprawdę niebezpiecznie dla rowerzystów i pieszych z powodu dużej iliści aut -i poniekąd również tamtędy można dojechać do Piaseczna), to niemądrzy ludzie "wymóżdżyli" ścieżkę tam,gdzie wandalizm jest na porządku dziennym -a przepływ aut jest mały. Ot-co...,i cała filozofia!
Avatar
lao / 29 sierpnia 2012 o 18:54
0
a niby gdzie ta ścieżka w łęcznej się zaczyna...?
niech mi ktoś powie.
Bo kawałek jest( w wąwozie ) rozpoczęty
Avatar
oj curwa co za dzicz / 28 sierpnia 2012 o 22:09
0
A przecież ścieżki rowerowe w innych krajach prowadzą przez lasy i pola,bo o to chodzi w odpoczynku rowerowym,a nie w ruchu miejskim.Przecież ten głupi Polski narodek nic nie uszanuje nawt własnego.Jak wypije mózgojeba i wypali trochę trawy to nie ma mocnych.
Avatar
Kamela / 28 sierpnia 2012 o 21:23
0
A czego żeście się spodziewali urzędnicy ze starostwa?! Na takim odludziu wiaty przeszklone? deb***izm...
Avatar
ed / 28 sierpnia 2012 o 20:15
0
Nudzą się chłopcy w białych czapeczkach i koszulkach bez rękawów. A obrzeża chodnikowe zawsze się na działce przydadzą.
Ten kraj nie jest dla normalnych ludzi.
Avatar
Bi / 28 sierpnia 2012 o 19:57
0
Dzicz jest w każdej miejscowości. Skąd w 21wieku bierze się jeszcze ta "kultura"?
Avatar
mosquito / 28 sierpnia 2012 o 16:50
0
katolickie chamy ! ćwoki, buraki wiaty przystankowe PKS dawno zniszczyli a taki miejscowy cham musi się czymś wykazać oprócz marszczenia kapucyna !
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 5 6

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 24 4

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 17 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 4

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 2

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 16 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 33 2

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 47 20

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 3 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!