Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej kamer monitoringu w Łęcznej

Utworzony przez Krzysztof, 6 marca 2012 r. o 07:09 Powrót do artykułu
Siedzą i patrzą jak ktoś źle zaparkuje. Robią zdjęcie, a następnie wezwanie. Nawet tyłka nie ruszają. Podpowiadam gdzie: przedszkole (czyt. przyjazd rodziców po pociechy), apteka, a to wszystko k/tzw Amfiteatru. Reszta bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni większe kary dawać może by co niektórych trochę "wychowali". A i jeszcze więcej kamer, w miejscu gdzie wisi kamera aż przyjemnie z dzieciaczkiem na skwer wyjść-nie ma picia, super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze,niech kamery pracują,robią zdjęcia - ważne żeby łęczyńskie cwaniactwo po trawnikach nie parkowało i autem do przedszkola nie wjeżdżało. Dobry pomysł z kamerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, a ja się cieszę że łapią wjeżdżających tam kierowców. Mam synka w tej szkole (nauczanie początkowe a wcześniej chodził do Przedszkola Nr2) i nie raz opowiadał jak idąc do szkoły musiał uciekać z chodnika na trawnik żeby go samochód nie potrącił, bo jakiś rodzic-deb*** (bo inaczej nie nazwę) musiał swoją pociechę wwieźć niemalże do szkoły (niestety drzwi wejściowe za wąskie i jego auto się nie zmieściło)!!! Sam też odczułem to osobiście, gdy idąc z dzieckiem do szkoły jakiś kretyn chcąc przejechać zaczął na nas trąbić. Jednak zapomniał, że na chodniku to pieszy ma pierwszeństwo i z pianą na ustach musiał jechać powolutku za nami. Deblilizm do eNtej potęgi. W tym wypadku lenistwo, wygodnictwo i ignorancja niektórych zmotoryzowanych rodziców przechodzi wszelkie pojęcie, jednak larum podniesie się, gdy w końcu jakieś dziecko zostanie potrącone i skrzywdzone!!! Mają za nic bezpieczeństwo uczęszczających tym chodnikiem dzieci i ich rodziców! Przecież tam są 2 Przedszkola (sł.DWA)! i Szkoła Podstawowa - nauczanie początkowe. TO jest kilkaset dzieci, które codziennie od rana do popołudnia poruszają się tym chodnikiem! Dodam tylko że Al. M.B. Fatimskiej jest chodnikiem (ciągiem pieszym, o ile Pan wie co to jest, dlatego wyjaśniam, bo u Pana na wsi czegoś takiego nie ma). A skoro gada Pan takie bzdury to domyślam się że zarobił Pan mandat od SM. Ale jednak chyba za mały żeby zrozumieć swój błąd. A wystarczy zaparkować pod PKO (rano do 8.00 parking jest zupełnie pusty) i przejść do Szkoły dosłownie 50 metrów, do przedszkola ok. 20m... Więc jak nazwać tak nieodpowiedzialne zachowanie zmotoryzowanego rodzica, który oburzony, że dostał za to mandat szczeka z pretensjami na forum??? Porażająca jest ignorancja takich bezmózgowców jak Ty PANIE Krzysztofie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne. Tylko zmierzam do obowiązków Straży Miejskiej. Siedząc przed monitorem i robiąc zdjęcja, a następnie wzywając winowajców ... do niczego nie prowadzi. Sami wiecie, że brak miejsca do zaparkowania choćby na chwile nie tłumaczy niszczenia trawników. W tym akurat miejscu znak zakaz ruchu postawiony jakiś czas temu służy tylko do zarobku. A wracając do trawników to powiedzcie mi kochani co z pieskami,, które sobie po nich chodzą i zostawiają to co muszą... I mówimy o czystych trawnikach?! Ja jeszcze ani razu nie widziałem reakcji (ba obecności strażników) na tego typu proceder. ....... Zmierzam tylko do tego, że stanowiska Straży Miejskiej nie są potrzebne do obsługi kamer i monitoringu. Pozdrawiam Wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie drogi rodzicu to gratuluję postawy i zrozumienia tematu, a zarazem współczuje Twoim dzieciom autorytetu. ps. Ja w tym miejscu mandatu nie dostałem (bo tak jak napisałeś jest parking k/banku), zresztą mie mam potrzeby tam jeździć - bez komentarza, Obrażanie kogoś na forum wiele o Tobie mówi... - bez komentarza, Co do zmotoryzowanych na tej Wsi o której mówisz jest wiele do życzenia, ale to osobny temat. Pozdrawiam RODZICU ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodze się z Krzysztofem. Bardzo dobrze, niech reaguje na wszystkie wykroczenia, nierozumiem Krzysztofa... tego niech nie robią tylko tamto...wg mnie robią słusznie...wreszcie można spokojnie tam spacerować...a nie d...le pod samo wejście muszą wjechać...i to nie tylko na fatimskiej a w całym mieście. Mieszkam w Łęcznej przeszło 40 lat i zawsze jakoś miejsce znajdę...tylko hrabiostwo zawsze ma problem...ale jak mu pod klatką ktoś zaparkuje to wtedy taki nie taki, ale ja mogę...można takie przykłady mnożyć...więc P. Krzysztofie nie tylko Pan jest mieszkańcem tego miasta, inni są zadowoleni z pewnych poczynań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Marku, masz rację kamerki robią robote i będą robić. Ograniczenie chuligaństwa, wandalizmu itp. Co do miejsca do zaparkowaia to też nie mam większego problemu (trzeba sobie jakoś radzić). Ja w Łęcznej nie mieszkam aż tak długo (bo tylko ok 10 lat). Cały czas próbuje podważyć działalność instytucji SM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie z artykułu wynika że kamerki są obsługiwane przez cywilnych pracowników. A mundurowych na mieście widuję. I muszę powiedzieć, że ja tam się cieszę, że są - chociaż ze dwa razy o psa mnie zaczepiali – ale opłatę wnoszę, na smyczy prowadzam. Grzeczni byli, dziękuję, miłego dnia. Na placach zabaw spokojniej się zrobiło, towarzystwo parkować się uczy. Tylko mam wrażenie, że mało ich jakoś. Ale tak, tak Panie Krzysztofie do likwidacji SM. A zaraz po nich – policja. Też należy zlikwidować. A po co nam to? Prawda? Niech nie będzie niczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Cały czas próbuje podważyć działalność instytucji SM" w jakim celu....jak widać z wpisów większość uznaje za słuszne działania SM, tylko pan krzysztof (specjalnie zmałymi literami) ma ale...siedzi i chyba z nudów całymi dniami neguje dla zasady żeby wszystko negować, jak coś robią źle, nie robią też źle. Co niektórzy powinni zastanowić się nad sobą, swoimi poczynaniami. Ale nie wszyscy są tak piękni, inteligenti, pracowici jak pan krzysztof który całymi dniami wszystko podważa, w jakim celu? Chyba ktoś mu zaszedł za skórę....szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Pewnie Marku, masz rację kamerki robią robote i będą robić. Ograniczenie chuligaństwa, wandalizmu itp. Co do miejsca do zaparkowaia to też nie mam większego problemu (trzeba sobie jakoś radzić). Ja w Łęcznej nie mieszkam aż tak długo (bo tylko ok 10 lat). Cały czas próbuje podważyć działalność instytucji SM.
Stalin miał lepszą inwigilację bez kamer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jeszcze na rynku ofertę http://e-cop.pl/jak-to-dziala/ - tam oprócz czujników ruchu jest powiadomienie smsem, wybierasz sobie strefy ruchu i analizator dźwięków z otoczenia. Poza tym na stronie mają też przepis na własnoręcznie zrobiony monitoring bez żadnych kosztów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...