Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapewne pijane rylce ?
0
Sam kurwa jestes pijany rylec !!!! Nie odzywaj mordy jak nie wiesz !!!!!
0
Na miejscu zmarła osoba podróżująca audi, a w szpitalu audi.
0
Kto inny jak nie kierowca audi spowodował? Tępe łby i "miszcze" prostej
0
Na tym odcinku zginęło juz wiele osób pomiar predkosci na tej drodze jak najbardziej wskazany
0
jest takie powiedzenie a propo tej trasy, że górnikowi spieszy się pod ziemię. Szkoda, że "wielce szanowna" rylnia w samochodach po Niemcach, którzy płakali jak sprzedawali nie bierze pod uwagę tego, że tą drogą jeżdżą też normalni ludzie, tacy którzy chcą żyć.
0
Tak dokladnie pojebane ryle
0
to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.
Jestem jak najbardziej za, to tutaj powinien stanąć odcinkowy pomiar prędkości a przez/za Łuszczowem.
0
Aż szkoda was czytac co ma marka samochodu do jakosci jazdy nim żałosne
0
Rylostwo najgorsi Ci z Lubelskiego Węgla porządne fury bo bierze się 6 koła na miesiąc to co mi tam mi wszytsko wolno !!!!
0
Ja mieszkam w Turce ale jak widzę samochód z rej LLE to jestem pewien ze będzie wyprzedzał na podwójnej ciągłej i na zakręcie. tak jest przynajmniej w co 3 przypadku z tymi tablicami rejestracyjnymi. Więc tego są to następstwa
0
Co to za ludzie? Mlodzi?
0
Bo pomiary prędkości i fotoradary są tylko do Łuszczowa, a po łuszczowie cisną ile fabryka dała.
0
Gornik zarabiający 6 kola hahaha chyba jak wszystkie swieta zrobi. Juz dawno na kopalni nie ma takich wyplat. Przyjmijcie się do kopalni zobaczycie jaki to miod. O tym jak to gornikom dobrze mówią tylko ci co na dole nie byli. Poza tym skad wiadomo ze to gornik spowdowal wypadek? Druga sprawa jest taka ze jak ktos ma rejestracje lle nie oznacza ze z powiatu leczynskiego pochodzi... Co ma rejestracja do bycia kretynem. W lecznej kierowca z LU cofal na rondzie wiec reguly nie ma.
0
Współczuję rodzinom! Pokój ich duszom!
0
Polaczki cebulaczki wrzucajcie dalej wszystkich do jednego wora...
0
jak tak najeżdzacie na "ryli" sami zjedźcie na dół popracujcie i zobaczycie jaka jest płaca i w jakich warunkach!!!!! śmiech 6tyś :))))))))
0
jak tak najeżdzacie na "ryli" sami zjedźcie na dół popracujcie i zobaczycie jaka jest płaca i w jakich warunkach!!!!! śmiech 6tyś :))))))))
Tu nie chodzi o ich ciężką pacę bo taka jest, ale o głupi i bezmyślny styl jazdy jaki cechuje to towarzystwo wracające z szychty. Patrz wpisy wyżej.
0
jasne tylko ryle jezdza bezmyślnie, ludzie co wy wypisujecie!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: