Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne pijane rylce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam kurwa jestes pijany rylec !!!! Nie odzywaj mordy jak nie wiesz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu zmarła osoba podróżująca audi, a w szpitalu audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto inny jak nie kierowca audi spowodował? Tępe łby i "miszcze" prostej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym odcinku zginęło juz wiele osób pomiar predkosci na tej drodze jak najbardziej wskazany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest takie powiedzenie a propo tej trasy, że górnikowi spieszy się pod ziemię. Szkoda, że "wielce szanowna" rylnia w samochodach po Niemcach, którzy płakali jak sprzedawali nie bierze pod uwagę tego, że tą drogą jeżdżą też normalni ludzie, tacy którzy chcą żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dokladnie pojebane ryle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.
Jestem jak najbardziej za, to tutaj powinien stanąć odcinkowy pomiar prędkości a przez/za Łuszczowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż szkoda was czytac co ma marka samochodu do jakosci jazdy nim żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rylostwo najgorsi Ci z Lubelskiego Węgla porządne fury bo bierze się 6 koła na miesiąc to co mi tam mi wszytsko wolno !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Turce ale jak widzę samochód z rej LLE to jestem pewien ze będzie wyprzedzał na podwójnej ciągłej i na zakręcie. tak jest przynajmniej w co 3 przypadku z tymi tablicami rejestracyjnymi. Więc tego są to następstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za ludzie? Mlodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo pomiary prędkości i fotoradary są tylko do Łuszczowa, a po łuszczowie cisną ile fabryka dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gornik zarabiający 6 kola hahaha chyba jak wszystkie swieta zrobi. Juz dawno na kopalni nie ma takich wyplat. Przyjmijcie się do kopalni zobaczycie jaki to miod. O tym jak to gornikom dobrze mówią tylko ci co na dole nie byli. Poza tym skad wiadomo ze to gornik spowdowal wypadek? Druga sprawa jest taka ze jak ktos ma rejestracje lle nie oznacza ze z powiatu leczynskiego pochodzi... Co ma rejestracja do bycia kretynem. W lecznej kierowca z LU cofal na rondzie wiec reguly nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinom! Pokój ich duszom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaczki cebulaczki wrzucajcie dalej wszystkich do jednego wora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak najeżdzacie na "ryli" sami zjedźcie na dół popracujcie i zobaczycie jaka jest płaca i w jakich warunkach!!!!! śmiech 6tyś :))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak najeżdzacie na "ryli" sami zjedźcie na dół popracujcie i zobaczycie jaka jest płaca i w jakich warunkach!!!!! śmiech 6tyś :))))))))
Tu nie chodzi o ich ciężką pacę bo taka jest, ale o głupi i bezmyślny styl jazdy jaki cechuje to towarzystwo wracające z szychty. Patrz wpisy wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne tylko ryle jezdza bezmyślnie, ludzie co wy wypisujecie!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...