Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

19 grudnia 2015 r.
7:52

Wypadek w Turowoli. Dwie osoby nie żyją po zderzeniu czterech aut (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 61 A A
W wypadku w Turowoli zginęły 2 osoby
W wypadku w Turowoli zginęły 2 osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku w miejscowości Turowola w gminie Puchaczów na drodze krajowej nr 82. Droga jest zablokowana

Aktualizacja artykułu: 22 grudnia 2015 r. 10:17
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło około godz. 5. Zderzyły się cztery samochody osobowe.

Według wstępnych ustaleń policji, kierujacy audi jechał od strony Puchaczowa w kierunku Łęcznej. Nagle zjechał na lewy pas i uderzył w nissana. Po chwili z samochodami zderzyły się jeszcze toyota i renault.

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne. Na miejscu zmarła osoba kierująca nissanem, a w szpitalu kierowca audi. Ofiary wypadku to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego.

Do szpitala trafili kierujący toyotą i jego pasażer. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga jest zablokowana. - Wyznaczono objazdy. Łęczna ul. Polna – Ciechanki gm. Puchaczów – Ciechanki Pom.- informuje Katarzyna Wójcik z Punktu Informacji Drogowej.

Aktualizacja: 

Kierowca audi to 27-latek z Łęcznej, wedłu wstępnych informacji jechał z prędkością 207 km/h. Prawdopodobnie zasłabł za kierownicą.

wideo: Tuba Łęcznej/YouTube

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 61

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
3mila / 28 grudnia 2015 r. o 19:21

Nie ważne nawet z jaką prędkością jechał - czujesz się słabo=nie siadasz za kółko.

Ważne, bo stworzył zagrożenie dla innych - mógł uderzyć w każdego z nas

Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 r. o 17:30

"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...

Nie ważne nawet z jaką prędkością jechał - czujesz się słabo=nie siadasz za kółko.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 r. o 19:06
"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 22:04

np. nowy profil drogi (niwelacja) 

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 17:59

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 

Czyli jakie? Też jestem za tym ale wymyśl coś oprócz fotoradaru (zwykłego czy odcinkowego)...

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 17:59

to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.

I zaczęło by się jeżdżenie 70km/h niczym w Łuszczowie...

Avatar
szofer / 20 grudnia 2015 r. o 19:26

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 

Wraz z włączeniem silnika trzeba włączać myślenie i wystarczy.

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 r. o 17:54
Mój brat zginął
Avatar
Maciek / 20 grudnia 2015 r. o 13:35
Zamknijcie te mordy!! Tyle w temacie
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 r. o 13:28

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 

Avatar
3mila / 28 grudnia 2015 r. o 19:21

Nie ważne nawet z jaką prędkością jechał - czujesz się słabo=nie siadasz za kółko.

Ważne, bo stworzył zagrożenie dla innych - mógł uderzyć w każdego z nas

Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 r. o 17:30

"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...

Nie ważne nawet z jaką prędkością jechał - czujesz się słabo=nie siadasz za kółko.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 r. o 19:06
"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 22:04

np. nowy profil drogi (niwelacja) 

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 17:59

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 

Czyli jakie? Też jestem za tym ale wymyśl coś oprócz fotoradaru (zwykłego czy odcinkowego)...

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 17:59

to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.

I zaczęło by się jeżdżenie 70km/h niczym w Łuszczowie...

Avatar
szofer / 20 grudnia 2015 r. o 19:26

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 

Wraz z włączeniem silnika trzeba włączać myślenie i wystarczy.

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 r. o 17:54
Mój brat zginął
Avatar
Maciek / 20 grudnia 2015 r. o 13:35
Zamknijcie te mordy!! Tyle w temacie
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 r. o 13:28

turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło.