Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźliśmy go, gdy konał w barłogu

Utworzony przez ..., 28 stycznia 2009 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Pokrzepiająca wiadomość wśród gąszczu negatywnych. Słowa uznania dla sąsiadów z sercem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Pokrzepiająca wiadomość wśród gąszczu negatywnych. Słowa uznania dla sąsiadów z sercem !
Do środka przyczepy ciężko było wejść, bo fetor śmieci i rozkładającej się żywności był nieznośny. Wśród resztek żywności buszowały myszy. jedny słowem kupa smieci w tym "domku" Jak sobie posłał tak sobie spał..... hhahahahaha............ zamiast kroplówki tzeaba podłączyć monopol, bo jak dotrze do sklepu monopolowego biedak????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to rozpisaliście. Gratulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha antypijak napisał:
jedny słowem kupa smieci w tym "domku" Jak sobie posłał tak sobie spał..... hhahahahaha............ zamiast kroplówki tzeaba podłączyć monopol, bo jak dotrze do sklepu monopolowego biedak????
Pijak ale przede wszystkim człowiek, poza tym za twoje nie pił. Bardzo dobrze, że w końcu władze zainteresowały się tym człowiekiem, MOPS juz dawno powinien to zrobić wiedząc o jego problemie alkoholowym i warunkach w jakich żyje. Uznanie dla sąsiadów, nie wszyscy naśmiewają się z ludzi dotkniętych chorobą alkoholową, tym większe słowa uznania, że w tym brudnym pijaku nadal widzą człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pijak ale przede wszystkim człowiek, poza tym za twoje nie pił.[/quote]za moje jest leczony z powodu pijaństwa.
Gość napisał:
Bardzo dobrze, że w końcu władze zainteresowały się tym człowiekiem,[/quote] ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli.[quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']Uznanie dla sąsiadów, nie wszyscy naśmiewają się z ludzi dotkniętych chorobą alkoholową
wszyscy się naśmiewają,wszyscy, [quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']tym większe słowa uznania, że w tym brudnym pijaku nadal widzą człowieka.
zdadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypijus napisał:
za moje jest leczony z powodu pijaństwa. ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli. wszyscy się naśmiewają,wszyscy, zdadzam się
No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze. Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób? Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym. A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej. Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze. Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób? Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym. A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej. Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie. Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUSZKA 2 napisał:
Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...
Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens. Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej? Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens. Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej? Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.
Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką? szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUSZKA2 napisał:
Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką? szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...
Człowiek, człowiek jest najważniejszy. Nawet w artykule nie napisano, ze ratowano "zaszczanego" pijaka ale człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUSZKA 2 napisał:
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie. Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...
Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXc napisał:
Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..
zreszta głupi człowiek ma wieksze szczescie niż "Szczepek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ludzie, szczepan byl dobrym człowiekiem..pomagał pił za swoje, sam zarabiał na to, był miły dla ludzi pomagał, zycie mu sie nie ułożylo zaczał pic, z kazdymz awsze pogadał, ale wpadł w pieprzona chorobe alkoholizm, z którego neiłatwo sie wyplatac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...