Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

27 stycznia 2009 r.
21:02
Edytuj ten wpis

Znaleźliśmy go, gdy konał w barłogu

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 14 A A

Szczepan Sempruch z otwartym złamaniem obojczyka kilka dni leżał w przyczepie campingowej. To cud, że przeżył.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nieszczęśliwy człowiek. Nie wyszło mu w życiu. Trochę za dużo pił - mówią o Sempruchu mieszkańcy Cycowa. Kilka lat temu spłonął jego dom. Mężczyzna sprzedał zgliszcza i samotnie zamieszkał w dużej przyczepie turystycznej na obrzeżach wsi.

- Zbierał, co wpadło mu w ręce - mówi sąsiad Włodzimierz Kotarski. - Czasami znikał na kilka dni, nocował u kolegów. Zawsze jednak, kiedy go dłużej nie widziałem, szedłem do jego przyczepy zobaczyć, co się z nim dzieje - opowiada Kotarski.

Tak też było w minioną niedzielę. Około południa poszedł odwiedzić Semprucha. Dobijał się do drzwi, ale nikt nie otwierał. Odchodząc, usłyszał jakiś hałas dochodzący z wnętrza przyczepy.

- W środku leżał na wpół przytomny Szczepek, miał zaklinowaną nogę. Pobiegłem po zięcia i szybko wezwałem pogotowie ratunkowe - opowiada Kotarski.

- Do czasu przyjazdu karetki zaopiekowaliśmy się z teściem rannym sąsiadem - opowiada Jacek Czarnecki, górnik po kursie udzielania pierwszej pomocy. - Przykryłem go kocami i próbowałem coś do niego mówić. Ale już majaczył, rozmawiał z nieżyjącym ojcem, wybierał się na żniwa...

Karetka nie mogła dojechać na miejsce, ugrzęzła w błocie. Lekarz dotarł pieszo. Do środka przyczepy ciężko było wejść, bo fetor śmieci i rozkładającej się żywności był nieznośny. Wśród resztek żywności buszowały myszy.

- Widok był porażający. Po rozcięciu odzieży okazało się, że Szczepek ma otwarte złamanie obojczyka. Ciało wokół rany zaczęło już gnić. Prawdopodobnie od ponad tygodnia chodził ze złamaniem - dodaje Czarnecki. - Nosze z chorym udało się wywieźć terenowym autem innego sąsiada.

Sempruch leży na oddziale chirurgii urazowej PSK nr 1 w Lublinie. Szpital odmówił informacji o jego stanie zdrowia. Od siostry mężczyzny, która przyjechała wczoraj z Wrocławia, dowiedzieliśmy się, że z jej bratem nie można porozmawiać. - Jest nieprzytomny, mocno wycieńczony - mówi kobieta.

Podziękowała ludziom, którzy mu pomogli. Jan Baczyński, wójt Cycowa oraz Jacek Kucharczyk, komendant powiatowy policji w Łęcznej, zamierzają jutro osobiście podziękować sąsiadom za uratowanie człowieka. Wójt obiecał przydzielenie Sempruchowi opiekuna z urzędu.
(tom)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2009 o 22:25
0
oj ludzie, szczepan byl dobrym człowiekiem..pomagał pił za swoje, sam zarabiał na to, był miły dla ludzi pomagał, zycie mu sie nie ułożylo zaczał pic, z kazdymz awsze pogadał, ale wpadł w pieprzona chorobe alkoholizm, z którego neiłatwo sie wyplatac...
Avatar
XXXc / 6 lutego 2009 o 14:58
0
XXXc napisał:
Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..

zreszta głupi człowiek ma wieksze szczescie niż "Szczepek".
Avatar
XXXc / 6 lutego 2009 o 14:55
0
GRUSZKA 2 napisał:
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie.

Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...


Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 16:59
0
GRUSZKA2 napisał:
Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...



Człowiek, człowiek jest najważniejszy.
Nawet w artykule nie napisano, ze ratowano "zaszczanego" pijaka ale człowieka.
Avatar
GRUSZKA2 / 28 stycznia 2009 o 15:15
0
Gość napisał:
Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.


Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...


Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 14:44
0
GRUSZKA 2 napisał:
Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...



Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.



Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogi... rozwiń
Avatar
GRUSZKA 2 / 28 stycznia 2009 o 13:38
0
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie.

Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...
Avatar
GRUSZKA / 28 stycznia 2009 o 13:36
0
Gość napisał:
No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.
rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 13:32
0
antypijus napisał:
za moje jest leczony z powodu pijaństwa.


ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli.
wszyscy się naśmiewają,wszyscy, zdadzam się



No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.



No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie... rozwiń
Avatar
antypijus / 28 stycznia 2009 o 12:41
0
Gość napisał:
Pijak ale przede wszystkim człowiek, poza tym za twoje nie pił.[/quote]za moje jest leczony z powodu pijaństwa.

Gość napisał:
Bardzo dobrze, że w końcu władze zainteresowały się tym człowiekiem,[/quote]
ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli.[quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']Uznanie dla sąsiadów, nie wszyscy naśmiewają się z ludzi dotkniętych chorobą alkoholową

wszyscy się naśmiewają,wszyscy, [quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']tym większe słowa uznania, że w tym brudnym pijaku nadal widzą człowieka.
zdadzam się
zdadzam się rozwiń
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2009 o 22:25
0
oj ludzie, szczepan byl dobrym człowiekiem..pomagał pił za swoje, sam zarabiał na to, był miły dla ludzi pomagał, zycie mu sie nie ułożylo zaczał pic, z kazdymz awsze pogadał, ale wpadł w pieprzona chorobe alkoholizm, z którego neiłatwo sie wyplatac...
Avatar
XXXc / 6 lutego 2009 o 14:58
0
XXXc napisał:
Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..

zreszta głupi człowiek ma wieksze szczescie niż "Szczepek".
Avatar
XXXc / 6 lutego 2009 o 14:55
0
GRUSZKA 2 napisał:
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie.

Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...


Tak ciekawe jakim ty jestes człowiekiem, skad wiesz ze ty za kilka lat nie stracisz wszystko tak jak on ..nie znałes go wiec tak nie pisz bo pokazujesz w taki sposób swoja głupote..niby umarał pijak aa wszytkim z Cycowa go zal..
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 16:59
0
GRUSZKA2 napisał:
Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...



Człowiek, człowiek jest najważniejszy.
Nawet w artykule nie napisano, ze ratowano "zaszczanego" pijaka ale człowieka.
Avatar
GRUSZKA2 / 28 stycznia 2009 o 15:15
0
Gość napisał:
Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.


Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy...


Czy ja gdzies napisałam że jestem katoliczką?
szybko tez umierają dzieci na których ratowanie nie ma pieniędzy. I możemy się tak spierac i spierac kto wazniejszy... rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 14:44
0
GRUSZKA 2 napisał:
Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...



Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogiem ale brakuje im wytrwałości i siły i z reguły szybko umierają.



Pracuję z takimi ludźmi i w chwili kiedy zobaczę w nich "obszczanych" pijaków moja praca i pomoc stracą sens.
Dlatego jak czytam takie miłosierne i godne prawdziwych katolików wypowiedzi zastanawiam się co ci ludzie wiedzą na temat choroby alkoholowej?
Nie wolno usprawiedliwiać pijaństwa ale trudno winić takie osoby, że gdzieś w zyciu pobłądziły i się pogubiły wybierajac taką drogę i dlatego jezeli ma się mozliwość nie nalezy się od nich odwracać, wielu z nich chciałoby zerwać z nałogi... rozwiń
Avatar
GRUSZKA 2 / 28 stycznia 2009 o 13:38
0
ludzie chorzy nie mogą się doczekac operacji ratującej życie.

Obszczany pijak jest zabierany na sygnale i zajmuje miejsce temu dla którego życie znaczy trochę więcej. jakieś niepoważne to...
Avatar
GRUSZKA / 28 stycznia 2009 o 13:36
0
Gość napisał:
No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.
rozwiń
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 13:32
0
antypijus napisał:
za moje jest leczony z powodu pijaństwa.


ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli.
wszyscy się naśmiewają,wszyscy, zdadzam się



No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie i swoich bliskich jednak trzeba pamiętac o tym, że to zawsze są ludzie, wybrali taką drogę, cóż, bywa, ale nadal pozostali ludźmi.



No i co z tego, innych ludzi też się leczy za "twoje" pieniądze.

Ciekawe czy gdybyś ty sam lub ktoś z twoje rodziny miał problem alkoholowy też wypowiadłbyś się w ten sposób?

Wielodzietne rodziny również otrzymują pomoc i to nie taką jak ludzie z problemem alkoholowym.

A śmiać to się powinni z siebie, ze są niedouczeni i niedoinformowani z zakresu choroby alkoholowej.
Oczywiście, że nikt nikomu nie każe naduzywać alkoholu a alkoholicy niszczą i siebie... rozwiń
Avatar
antypijus / 28 stycznia 2009 o 12:41
0
Gość napisał:
Pijak ale przede wszystkim człowiek, poza tym za twoje nie pił.[/quote]za moje jest leczony z powodu pijaństwa.

Gość napisał:
Bardzo dobrze, że w końcu władze zainteresowały się tym człowiekiem,[/quote]
ja wolałbym aby pomagał biednym wielodzietnym rodzinom a nie pijusom zaszczanym z włąsnej woli.[quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']Uznanie dla sąsiadów, nie wszyscy naśmiewają się z ludzi dotkniętych chorobą alkoholową

wszyscy się naśmiewają,wszyscy, [quote name='Gość' post='88531' date='28.01.2009, 12:21']tym większe słowa uznania, że w tym brudnym pijaku nadal widzą człowieka.
zdadzam się
zdadzam się rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 35 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!