Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
walczyliśmy z plagą komarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Ukraińcy spod Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki mieli zabawe,przyjdzie co do czego i chłopcy posraja się w swoje ciuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki mieli zabawe,przyjdzie co do czego i chłopcy posraja się w swoje ciuchy
Niech ćwiczą , przyjdzie co do czego to prędzej staną do walki niż Ty , bo coś chcą robić , a nie grzać dupsko przed kompem i hejtować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Ukraińcy spod Wrocławia.
Ja jako uczestnik osobiście mam geny polaków od czasów mieszka I więc porównując tych ludzi do jakiś tam Ukraińców pamiętaj że Lubelszczyzna jest nednym z najbardziej spójnych województw i najwięcej ze wszystkich terenów należała do Polski a komentując w taki głupi sposób to świadczy o twoim braku inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ganianie po krzakach z "bronią" i okrzykami "tra-ta-ta-ta" - zwłaszcza po kolejnym odcinku "Czterech Pancernych i psa" - też było powszechną zabawą... A potem - już jako duży chłopiec - człowiek był powoływany do odbycia tzw. zaszczytnego obowiązku i z takich zabaw szybko się leczył na resztę życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staną do walki! He..He.. He.. Ciekawe czy ich rodzice wiedzą że bawią się w wojnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra robota FIA. Żałuję że nie byłem. A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich tych cwaniaków co są tacy mądrzy zapraszamy na manewry w pełnym szpeju z 30 kg plecakiem, 6 kg karabinem wsparcia przy 30 stopniowym upale i tak przez 30 godzin praktycznie bez snu. zobaczymy po jakim czasie zmięknie Wam rura, zobaczymy ile umiecie przetrwać z dala od mamusi i jedzonka i ile umiecie maszerować/przenikać przez gęsty las zostając niewykrytym mając świadomość że gdzieś tu są ludzie którzy Was szukają i chcą odstrzelić. Zapraszamy. Czyny nie słowa chłopcy z internetów... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich tych cwaniaków co są tacy mądrzy zapraszamy na manewry w pełnym szpeju z 30 kg plecakiem, 6 kg karabinem wsparcia przy 30 stopniowym upale i tak przez 30 godzin praktycznie bez snu. zobaczymy po jakim czasie zmięknie Wam rura, zobaczymy ile umiecie przetrwać z dala od mamusi i jedzonka i ile umiecie maszerować/przenikać przez gęsty las zostając niewykrytym mając świadomość że gdzieś tu są ludzie którzy Was szukają i chcą odstrzelić. Zapraszamy. Czyny nie słowa chłopcy z internetów... 
Dokładnie tak. Byłem tam, wielu rzeczy się nauczyłem - przede wszystkim o sobie, o swoich brakach, ograniczeniach - teraz czas na naukę i ćwiczenie tego. Podejrzewam, że 90% uczestników, pododdziałów, sztabów myśli tak samo i ten weekend będzie impulsem do dalszej roboty i w tym tkwi przede wszystkim wartość tych manewrów. A komentujących sfrustrowanych, skrzywdzonych dawną "Zetką" którzy z tematem nie mają do czyniania od 10 czy 15 lat oraz innych "pacyfistów" zlewam ciepłym moczem i życzę miłego czasu spędzanego na piwku, grillu czy przed TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Du..cia swędzi do wojenki? Zabawa dla dzieci. Żenada. Jakby chodziło o prawdziwy konflikt - u mamusi w szafie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Czy nie widzicie że pewne siły dążą do wojny...? Jesteście ślepi i głusi...? Promowanie takich "postaw patriotycznych" jest na rękę tych co darzą do wojny. Dla nich będzie to wielki reset i niewyobrażalny biznes...! Dla nas obywateli: śmierć, bieda nieszczęście, zgliszcza i pożoga... Jakie "staną do walki"...? Tak jak dzieci w powstaniu Warszawskim...? Bez szans i wsparcia z wypranymi mózgami...? Minie im patos wojenny jak zobaczą  flaki własne lub kolegi... Możecie mówić co chcecie i wciągać w tą brzydką zabawę innych, ja nie zamierzam walczyć za niczyje interesy pod przykrywką walki o "ojczyzne"! Bez wahania pakuję rodzinę i zanim zamkną granicę będę daleko...  Walczył bym za ojczyznę jeśli mój kraj dawał by mi więcej niż przeciętny w europie, a teraz co oferuje mi mój kraj...? Czuję się niewolnikiem we własnym kraju. Wbrew własnej woli utrzymujemy armie głupich marionetkowych polkityków....  Nic mnie tu nie trzyma mieszkanie na kredyt więc nie moje tylko banku zarobki 4 razy niższe niż w normalnym europejskim kraju. Prawdziwy patriotyzm to dbanie o bezpieczeństwo obywateli a nie wciąganie ich w konflikt zbrojny i dążenie do konfrontacji w której jak zwykle dobrze wyjdą inni... Czy wy nie widzicie że właśnie nastąpił gospodarczy rozbiór Polski i zaborca zachodni i naszymi rękami chce uzyskać więcej...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Czy nie widzicie że pewne siły dążą do wojny...? Jesteście ślepi i głusi...? Promowanie takich "postaw patriotycznych" jest na rękę tych co darzą do wojny. Dla nich będzie to wielki reset i niewyobrażalny biznes...! Dla nas obywateli: śmierć, bieda nieszczęście, zgliszcza i pożoga... Jakie "staną do walki"...? Tak jak dzieci w powstaniu Warszawskim...? Bez szans i wsparcia z wypranymi mózgami...? Minie im patos wojenny jak zobaczą  flaki własne lub kolegi... Możecie mówić co chcecie i wciągać w tą brzydką zabawę innych, ja nie zamierzam walczyć za niczyje interesy pod przykrywką walki o "ojczyzne"! Bez wahania pakuję rodzinę i zanim zamkną granicę będę daleko...  Walczył bym za ojczyznę jeśli mój kraj dawał by mi więcej niż przeciętny w europie, a teraz co oferuje mi mój kraj...? Czuję się niewolnikiem we własnym kraju. Wbrew własnej woli utrzymujemy armie głupich marionetkowych polkityków....  Nic mnie tu nie trzyma mieszkanie na kredyt więc nie moje tylko banku zarobki 4 razy niższe niż w normalnym europejskim kraju. Prawdziwy patriotyzm to dbanie o bezpieczeństwo obywateli a nie wciąganie ich w konflikt zbrojny i dążenie do konfrontacji w której jak zwykle dobrze wyjdą inni... Czy wy nie widzicie że właśnie nastąpił gospodarczy rozbiór Polski i zaborca zachodni i naszymi rękami chce uzyskać więcej...? 
My nie będziemy walczyć za polityków czy za Ciebie i Twoją rodzinę, będziemy walczyć za kolegę z plutonu tego co wali z KMa obok mnie i medyka który nam ratuję dupę i za pamięć naszych dziadków co oddali życie żebyś mógł w niej spokojnie mieszkać. Nie wiesz kompletnie co mówisz, granicę zamkną zanim zdążysz się zorientować, nigdzie nie pojedziesz, co najwyżej windą do piwnicy,,, jak Ci się tak w kraju nie podoba do jedz gdzieś gdzie będzie Ci lepiej i nie zawracaj nam dupy swoim narzekaniem, nikogo to nie interesuję. Czołem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojną niech się Kulczyk,Solorz i inni martwią, 80 % społeczeństwa ma to głęboko w du pie ja jak i wielu innych za nich,w obronie ich majątków,fabryk,autostrad,biznesów du pska nie będę nastawiał a ojczyzna to kamieni kupa,nie ma !!! istnieje tylko i w niektórych przypadkach na papierze, dup sko  wypchnę na te komunistyczne świnie,niech się bawią i  pierd olą sami !!!  myślę że większość ma dzisiaj podobne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Du..cia swędzi do wojenki? Zabawa dla dzieci. Żenada. Jakby chodziło o prawdziwy konflikt - u mamusi w szafie...
ty na pewno wolisz zabawy dla dorosłych - najlepiej z kolega i dlatego d...pa swędzi. żenadą to są komentarze anonimków oceniających coś czego nie widzieli i nie doświadczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Byłem tam, wielu rzeczy się nauczyłem - przede wszystkim o sobie, o swoich brakach, ograniczeniach - teraz czas na naukę i ćwiczenie tego. Podejrzewam, że 90% uczestników, pododdziałów, sztabów myśli tak samo i ten weekend będzie impulsem do dalszej roboty i w tym tkwi przede wszystkim wartość tych manewrów. A komentujących sfrustrowanych, skrzywdzonych dawną "Zetką" którzy z tematem nie mają do czyniania od 10 czy 15 lat oraz innych "pacyfistów" zlewam ciepłym moczem i życzę miłego czasu spędzanego na piwku, grillu czy przed TV.
Tacy jak wy, którzy uwierzą w swoją bohaterskość i wyższość nad innymi przekonani o swojej "sile" a nawet niezniszczalności niestety po pewnym czasie stwierdzacie że wasze "umiejętności" do niczego nie są potrzebne w czasie pokoju a wasz wysiłek to strata czasu dlatego wspieracie dążenia i ruchy zmierzające do konfliktu zbrojnego..!  Zastanówcie się czy na pewno tego chcecie..? Oczywiście głupia wiara w swoje umiejętności przetrwania (jak Rambo na filmie...) pozwala wam wierzyć że przeżyjecie i będziecie bohaterami... (jak Rambo na filmie...)..! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leci. Słychać go gdzieś w chmurach. Wyje, buczy. Cichnie, odleciał. Nastała cisza po wielkim wybuchu. Wszystko z ziemią zrównane jezeli to jeszcze ziemia. Ziemia? Nie to już tylko popiół. Dzieci bawią się w wojenkę heee. Dzieci w mundurkach I i II wojna już się skończyły i nigdy nie wróci. Okopy pora zasypać bo dwupłatowiec już nie będzie ostrzeliwał strzelin przeciw lotniczych. 30 godzin to tak dużo? 2-3 tyg siedzenia non stop dopiero pokaże jaki z Ciebie człowiek. Zanim się wchodzi do lasu należało by przejść jakąś falę. Falę do krwi i łez. Bez butów i toalety 2-3 miesiące gnębienia psychicznego i fizycznego. Żadnych telefonów i maści na komary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy jak wy, którzy uwierzą w swoją bohaterskość i wyższość nad innymi przekonani o swojej "sile" a nawet niezniszczalności niestety po pewnym czasie stwierdzacie że wasze "umiejętności" do niczego nie są potrzebne w czasie pokoju a wasz wysiłek to strata czasu dlatego wspieracie dążenia i ruchy zmierzające do konfliktu zbrojnego..!  Zastanówcie się czy na pewno tego chcecie..? Oczywiście głupia wiara w swoje umiejętności przetrwania (jak Rambo na filmie...) pozwala wam wierzyć że przeżyjecie i będziecie bohaterami... (jak Rambo na filmie...)..! 
dzięki regularnym ćwiczeniom i sprawdzaniu się w praktyce nie mam przekonania o "bohaterskości" (cokolwiek by to nie było) ani o jakiejś nadzyczajnej "sile" czy tym bardziej niezniszczalności - po prostu jestem w stanie realnie ocenić swoje możliwości i wiem nad czym muszę pracować. Zawodowo się spełniam, a to co robię w wolnym czasie to chyba moja sprawa - czy ktoś np preppersów oskarża o dążenie do wywołania wojny atomowej albo zombie-apokalipsy, żeby mogli wykorzystać swoje umiejętności? To raczej takie żałośni i mali ludzie jak ty żyją w świecie filmów - bo tyle wam pozostaje poza gotowaniem się we własnej zawiści, zazdrości, słabości - czy cokolwiek tam jeszcze wami kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że negatywne komentarze piszą albo "pożyteczni głupcy", albo zawodowi hejterzy putina, bo tylko im jest na rękę osłabianie morale i zmniejszanie naszej obrony, choćby pospolitego ruszenia. Ruskie do domu! A Wy chłopaki ćwiczcie! Wy będziecie sprawniejsi, ja będę spokojniejszy.  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAH!! :D w du*** mam te hejty. Maszeruj albo Gin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...