Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bił i polewał żonę wodą. Żyli razem ponad 40 lat

Utworzony przez Gość, 25 maja 2011 r. o 17:55 Powrót do artykułu
to samo winni teraz robić ze starym dziadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka. To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka. To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
a mnie nie dziwi bo gdy moj ''Tato'' bil moja Mame to potem sie wstydzila ze jest pobita i lezala w lozku w pokoju az siniaki zejda, potem dopiero do pracy szla a sasiedzi wiedzieli tyle ile powiedzial im moj Ojciec czyli to ze ma sie dobrze tylko do Tesciowej pojechala w odwiedziny. A co do cierpien latami to nie wiesz jakie to trudne odejsc od KATA....bo niby gdzie masz isc jak sasiedzi mowia ze maz taki dobry i rodzina chwali sobie ze malzonek dobry?..i nie pisz ze mogla powiedziec komus, to nie takie proste przyznac sie do bycia bitym i ponizanym zwlaszcza gdy jestes sama bo boisz sie poprosic o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdego bez wyjatku damskiego boksera karac bez litosci szacunek i prawo dla matek i kobiet i dzieci kazdy zwyrodnialec do lagrow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił. A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił. A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lex napisał:
Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
Dzieki Lex...juz po wszystkim chociaz wspomnienia wracaja jak sie czyta takie cos.Dzieki za zrozumienie i pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...