Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

25 maja 2011 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Bił i polewał żonę wodą. Żyli razem ponad 40 lat

Autor: Zdjęcie autora er
2 8 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Bił żonę a gdy traciła przytomność polewał ją wodą. Potem znowu bił. Lubartowski sąd aresztował we wtorek 63-letniego mieszkańca Lubartowa podejrzanego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad żoną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Małżonkowie wzięli ślub przed 40-laty. Prokuratura zarzuca mężczyźnie, że znęcał się nade żoną przez ostatnie kilkanaście lat. Bił ją rękami, kopał, wygrażał nożem, że zabije. Nękał telefonami i nachodził w miejscu pracy. Gdy po pobiciu traciła przytomność, polewał ją wodą i znowu bił.

Prokuratura uznała to, za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek / 26 maja 2011 o 18:50
0
[quote name='lex' timestamp='1306386920' post='482500']
Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
[/quote]


Dzieki Lex...juz po wszystkim chociaz wspomnienia wracaja jak sie czyta takie cos.Dzieki za zrozumienie i pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego.
Avatar
lex / 26 maja 2011 o 07:15
0
[quote name='marek' timestamp='1306368394' post='482488']
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
[/quote]

Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
[quote name='marek' timestamp='1306368394' post='482488']
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem ... rozwiń
Avatar
marek / 26 maja 2011 o 02:06
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1306366201' post='482487']
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
[/quote]


jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
[quote name='nie lubię' timestamp='1306366201' post='482487']
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
[/quote]


jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i ter... rozwiń
Avatar
nie lubię / 26 maja 2011 o 01:30
0
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 00:37
0
kazdego bez wyjatku damskiego boksera karac bez litosci
szacunek i prawo dla matek i kobiet i dzieci
kazdy zwyrodnialec do lagrow
Avatar
marek / 25 maja 2011 o 23:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1306339873' post='482337']
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
[/quote]


a mnie nie dziwi bo gdy moj ''Tato'' bil moja Mame to potem sie wstydzila ze jest pobita i lezala w lozku w pokoju az siniaki zejda, potem dopiero do pracy szla a sasiedzi wiedzieli tyle ile powiedzial im moj Ojciec czyli to ze ma sie dobrze tylko do Tesciowej pojechala w odwiedziny. A co do cierpien latami to nie wiesz jakie to trudne odejsc od KATA....bo niby gdzie masz isc jak sasiedzi mowia ze maz taki dobry i rodzina chwali sobie ze malzonek dobry?..i nie pisz ze mogla powiedziec komus, to nie takie proste przyznac sie do bycia bitym i ponizanym zwlaszcza gdy jestes sama bo boisz sie poprosic o pomoc
[quote name='Gość' timestamp='1306339873' post='482337']
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
[/quote]


a mnie nie dziwi bo gdy moj ''Tato'' bil moja Mame to potem sie wstydzila ze jest pobita... rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2011 o 18:11
0
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
Avatar
Gość / 25 maja 2011 o 17:55
0
to samo winni teraz robić ze starym dziadem
Avatar
marek / 26 maja 2011 o 18:50
0
[quote name='lex' timestamp='1306386920' post='482500']
Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
[/quote]


Dzieki Lex...juz po wszystkim chociaz wspomnienia wracaja jak sie czyta takie cos.Dzieki za zrozumienie i pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego.
Avatar
lex / 26 maja 2011 o 07:15
0
[quote name='marek' timestamp='1306368394' post='482488']
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
[/quote]

Marku, szacunek dla Ciebie, Twojej Mamy i siostry. Mam nadzieję, że jakoś przez to przeszliście i dajecie sobie radę w życiu.
[quote name='marek' timestamp='1306368394' post='482488']
jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem ... rozwiń
Avatar
marek / 26 maja 2011 o 02:06
0
[quote name='nie lubię' timestamp='1306366201' post='482487']
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
[/quote]


jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i teraz zaczynam wszystko od nowa? za duzo filmow sie naogladalas/les ,to nie jest film.....to jest zycie.Zapewniam Cie ze w takiej sytuacji nie masz odwagi prosic o pomoc i gadanie ze jest tyle pomocy dla kobiet ktore sa bite przez ich mezow itd.to miedzy bajki wlozyc. Pisze o tym bo mialem to pieklo razem z moja Mama ktora kocham i wiem co wtedy czula chociaz mialem 7 lat.Pamietam jak dzis a minelo 22 lata jak z siostra stalismy w tuleni w siebie przy oknie a ''tato'' za sciana katowal Mame....i te jej jeki tez pamietam.Pamietam tez jak po wszystkim strasznie plakala a my razem z nia.Tak wiec nie pisz takich rzeczy ze ktos jest niedojda itd.bo nie wiesz co Ciebie spotka
[quote name='nie lubię' timestamp='1306366201' post='482487']
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
[/quote]


jak bedziesz w takiej sytuacji to zrozumiesz co to znaczy, myslisz ze jest tak latwo powiedziec sobie wychodze z domu i ter... rozwiń
Avatar
nie lubię / 26 maja 2011 o 01:30
0
Q..wa dlaczego każdy twierdzi że nikt nie reagował, nie widział, nie dzwonił.
A nikt nie zauważa że ona sama nie zadbała o swoje, czy każda kobieta wychowana w katolicko-małomiasteczkowej (czy wiejskiej) rodzinie to ostatnia niedojda co się pozwala napieprzać przez kilka, kilkanaście lat?
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 00:37
0
kazdego bez wyjatku damskiego boksera karac bez litosci
szacunek i prawo dla matek i kobiet i dzieci
kazdy zwyrodnialec do lagrow
Avatar
marek / 25 maja 2011 o 23:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1306339873' post='482337']
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
[/quote]


a mnie nie dziwi bo gdy moj ''Tato'' bil moja Mame to potem sie wstydzila ze jest pobita i lezala w lozku w pokoju az siniaki zejda, potem dopiero do pracy szla a sasiedzi wiedzieli tyle ile powiedzial im moj Ojciec czyli to ze ma sie dobrze tylko do Tesciowej pojechala w odwiedziny. A co do cierpien latami to nie wiesz jakie to trudne odejsc od KATA....bo niby gdzie masz isc jak sasiedzi mowia ze maz taki dobry i rodzina chwali sobie ze malzonek dobry?..i nie pisz ze mogla powiedziec komus, to nie takie proste przyznac sie do bycia bitym i ponizanym zwlaszcza gdy jestes sama bo boisz sie poprosic o pomoc
[quote name='Gość' timestamp='1306339873' post='482337']
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
[/quote]


a mnie nie dziwi bo gdy moj ''Tato'' bil moja Mame to potem sie wstydzila ze jest pobita... rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2011 o 18:11
0
A mnie dziwi to, że nikt nie zareagował, ani sąsiedzi ani koledzy z pracy którzy musieli widzieć siniaki na ciele kobiety i co gorsze, sama pokrzywdzona która cierpliwie przez lata znosiła razy zadawane przez kata-małżonka.
To straszne, że ktoś kogoś krzywdzi i robi to bezkarnie latami a nikogo to nie obchodzi.
Avatar
Gość / 25 maja 2011 o 17:55
0
to samo winni teraz robić ze starym dziadem
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 5 1

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 2 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 347 28

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 12 6

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 4

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!