Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BUUMBA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak już to KAPITAN BOMBA - http://www.youtube.com/watch?v=OWe3tjKgE7Y
0
Ale dupło ladnie, aż sie u mnie w domu szyby zatrzęsły
0
>kierowcy urwało dłoń (zdjęcia)............. Na którym to zdjęciu jest ta urewana dłoń?Jakoś nie mogę się dopatrzyć.A może już ktoś zdążył ją ukraść?Ale by były jaja.
0
TO NIC TO NA WIELKANOC NASZE CHŁOPACY Z KANICHLORKU SCZELAJO !!!
0
a co moze dostarczyc Ci ta urwana dlon mojego brata osobiscie do domu ? ciekawe jak Ty bys sie znalazl w takiej sytacju ze byl by to ktos z Twojej rodziny... sie tak tym nie interesuj bo to nie jest Twoja sprawa.. a do Ciebie miejscowy to co latwo Ci bylo ptrzec jak ktos sie pali i nic nie zrobic? Sz****maty z was i tyle..
0
Samo mu łapy nie urwało, ciekawe przy czym dłubał?
0
I bardzo dobrze "zapalki w ręku dziecka to pożar"
0
[quote name='Gość' date='5.04.2010, 19:46:12' post='260314'] a co moze dostarczyc Ci ta urwana dlon mojego brata osobiscie do domu ? ciekawe jak Ty bys sie znalazl w takiej sytacju ze byl by to ktos z Twojej rodziny... sie tak tym nie interesuj bo to nie jest Twoja sprawa.. a do Ciebie miejscowy to co latwo Ci bylo ptrzec jak ktos sie pali i nic nie zrobic? Sz****maty z was i tyle.. [/quote a co k.. miałem mu te ręce przyszyć nitką , nic go wczesniejsze ekscesy i wiezienie nie nauczyły pochuj sie w ładunki bawił. ciekawe komu w górce chciał to podłożyć. Sam to sobie zrobił, tylko dziewczyny szkoda bo głupia spragniona wrażen chyba że z nim była. No to teraz tych wrażen do końca życia jej wysstarczy
0
Gowno ciee obchodzi co było kiedys! bo to nie jest twoja sprawa! i jak masz cos do powiedzenia to powiedz w twarz a nie na forum sie rozpisujesz! zastanow sie wogole co ty mowisz! inaczej bys mowil jak by to byl twoj bliski! jestes bez sumienia!!!!!
0
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie....
0
Przyczynę i okoliczności zdarzenia ustali policja. W działaniach ratowniczych brały udział trzy zastępy straży pożarnej. I jak to zwykle bywa przy wypadku, wychodzi na to że pogotowia ratunkowego tam nie było.
0
W Lubartowie jest dziś MEUS. Święto tradycyjnie obchodzone tylko tu chociaż nie ma już huty szkła. No i pogoda niedobra.
0
i powinno Cie to gów... obchodzic co on robil wczesniej , zajmij sie swoja du.pa i swoim gó.wnem a nie interesuje Cie czyjes.. i nie z takimi slowami po ch*** do mnie.. a co Cie interesuje jego dziewczyna ? swojej sobie znalezc nie mozesz i szkoda Ci nie? jesli Ci o to chodzi to ona go kocha i bedzie kochala nawet bez rąk.. wiesz dziekuje za te komentarze bo Ty pokazujesz tylko swoja inteligencje bo nie przezyles tego .. i potrafisz jedyne zrobic z siebie smie.cia ktory jest wyszczekany przez internet a na zywo pewnie wzrok odwroci.. ! jeszcze kiedys moze sie odwrocic klepsydra i uwazajcie na swoje jaja i bomby . ! wtedy zobaczycie jak to jest jak wam sie to przydarzy..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: