Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górka Lubartowska: Wybuch w samochodzie, kierowcy urwało dłoń (zdjęcia)

Utworzony przez Wpisz swój nick, 5 kwietnia 2010 r. o 11:59 Powrót do artykułu
BUUMBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już to KAPITAN BOMBA - http://www.youtube.com/watch?v=OWe3tjKgE7Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dupło ladnie, aż sie u mnie w domu szyby zatrzęsły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>kierowcy urwało dłoń (zdjęcia)............. Na którym to zdjęciu jest ta urewana dłoń?Jakoś nie mogę się dopatrzyć.A może już ktoś zdążył ją ukraść?Ale by były jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIC TO NA WIELKANOC NASZE CHŁOPACY Z KANICHLORKU SCZELAJO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co moze dostarczyc Ci ta urwana dlon mojego brata osobiscie do domu ? ciekawe jak Ty bys sie znalazl w takiej sytacju ze byl by to ktos z Twojej rodziny... sie tak tym nie interesuj bo to nie jest Twoja sprawa.. a do Ciebie miejscowy to co latwo Ci bylo ptrzec jak ktos sie pali i nic nie zrobic? Sz****maty z was i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo mu łapy nie urwało, ciekawe przy czym dłubał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze "zapalki w ręku dziecka to pożar"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='5.04.2010, 19:46:12' post='260314'] a co moze dostarczyc Ci ta urwana dlon mojego brata osobiscie do domu ? ciekawe jak Ty bys sie znalazl w takiej sytacju ze byl by to ktos z Twojej rodziny... sie tak tym nie interesuj bo to nie jest Twoja sprawa.. a do Ciebie miejscowy to co latwo Ci bylo ptrzec jak ktos sie pali i nic nie zrobic? Sz****maty z was i tyle.. [/quote a co k.. miałem mu te ręce przyszyć nitką , nic go wczesniejsze ekscesy i wiezienie nie nauczyły pochuj sie w ładunki bawił. ciekawe komu w górce chciał to podłożyć. Sam to sobie zrobił, tylko dziewczyny szkoda bo głupia spragniona wrażen chyba że z nim była. No to teraz tych wrażen do końca życia jej wysstarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowno ciee obchodzi co było kiedys! bo to nie jest twoja sprawa! i jak masz cos do powiedzenia to powiedz w twarz a nie na forum sie rozpisujesz! zastanow sie wogole co ty mowisz! inaczej bys mowil jak by to byl twoj bliski! jestes bez sumienia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczynę i okoliczności zdarzenia ustali policja. W działaniach ratowniczych brały udział trzy zastępy straży pożarnej. I jak to zwykle bywa przy wypadku, wychodzi na to że pogotowia ratunkowego tam nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie jest dziś MEUS. Święto tradycyjnie obchodzone tylko tu chociaż nie ma już huty szkła. No i pogoda niedobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powinno Cie to gów... obchodzic co on robil wczesniej , zajmij sie swoja du.pa i swoim gó.wnem a nie interesuje Cie czyjes.. i nie z takimi slowami po ch*** do mnie.. a co Cie interesuje jego dziewczyna ? swojej sobie znalezc nie mozesz i szkoda Ci nie? jesli Ci o to chodzi to ona go kocha i bedzie kochala nawet bez rąk.. wiesz dziekuje za te komentarze bo Ty pokazujesz tylko swoja inteligencje bo nie przezyles tego .. i potrafisz jedyne zrobic z siebie smie.cia ktory jest wyszczekany przez internet a na zywo pewnie wzrok odwroci.. ! jeszcze kiedys moze sie odwrocic klepsydra i uwazajcie na swoje jaja i bomby . ! wtedy zobaczycie jak to jest jak wam sie to przydarzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...