Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeziorzany: Wieprz zalał domy w pow. lubartowskim

Utworzony przez tacowy, 16 stycznia 2011 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Co tam podtopienia czy zalania mieszkań.Więcej jeszcze pieniędzy na kościoły,na różne pokropki.Więcej zwracać "czarnym poborcom" majątek "zagrabiony" przez wstrętną komunę (a której przecież w Polsce nie było,bo był zaledwie socjalizm.A od socjalizmu do komunizmu droga daleka) POdczas ostatniej-letniej powodzi,do pomocy kierowano wolontariuszy,a których bardzo szybko kierowano do prac przy podmoczonych kościołach,bo ważniesze było malowanie ławek czy strzyżenie trawników niż ratowanie dobytku z zalanych domów czy też pomoc w ich osuszaniu. DAwać więcej na kościół,to nie będzie na umocnienie wałów przeciwpowodziowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro szukamy pieniędzy na zabezpieczenia przed powodzią ,,w okół Kościoła "jak przeczytałam wyżej to ja mam nieco inny pomysł.....Może by policzyć ile wydajemy pieniędzy na alkohol ,papierosy inne mniej lub bardziej szkodliwe używki.Ile wydajemy na reklamę łącznie z tą ,,na erekcję !''którą nie dawno słyszałam w Radio Zet na cały ten moralny bałagan za który płacimy z własnej kieszeni czy chcemy tego czy nie a przed którym właśnie Kościół próbuje nas uchronić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grazyna napisał:
Skoro szukamy pieniędzy na zabezpieczenia przed powodzią ,,w okół Kościoła "jak przeczytałam wyżej to ja mam nieco inny pomysł.....Może by policzyć ile wydajemy pieniędzy na alkohol ,papierosy inne mniej lub bardziej szkodliwe używki.Ile wydajemy na reklamę łącznie z tą ,,na erekcję !''którą nie dawno słyszałam w Radio Zet na cały ten moralny bałagan za który płacimy z własnej kieszeni czy chcemy tego czy nie a przed którym właśnie Kościół próbuje nas uchronić....
Kto co zrobi ze swoimi pieniędzmi - jego sprawa. Na alkohol, kościół, Wielką Orkiestrę, cygary lub agencje, każdy wydaje swoje. Za reklamę płacą kupujący dany towar. Można nie kupować. Ale szlak trafia, kiedy nasze wspólne pieniądze (z podatków), jakiś buc włażący pod sutannę w wiadomym celu, wydaje w naszym imieniu na katabasów. Chociaż można było ich nie wybierać. Tylko jak rozpoznać "brązowe nosy"? Nie ma pewności, że Janusz z Lublina też nie zmieni poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Kolonii Ostrów są 2 domy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...