Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy Czarnobylu też na początku mówili "nic się nie stało" .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjechałam znad morza to poczułam w Lublinie zapach smogu. Zatem nie jest prawdą, że czuć to tylko w powiecie lubartowskim i okolicznych, ale i u nas. Nie to, że upał to jeszcze ten smród. Dodatkowo zapach ścieków ze studzienek w okolicy Biedronki i Lidla przy ul. Grabskiego. To teraz można sobie wyobrazić jak będzie wyglądać nasze środowisko jak powstaną spalarnia odpadów i spalarnia biomasy. Kloaka to będzie Wersal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze ?!?!?, to wstyd pisać takie zdania: "... Jakby ktoś palił się śmietnik ...".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jodynę już kupiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu problem z tą Ukrainą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach nad ranem też był wyczuwalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mówi prawdopodobnie, czyli tak naprawdę to nikt nie wie, albo nie chce powiedzieć, co powoduje ten smród spalenizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragnę zauważyć że w Wersalu też jedzie mocznikiem ! ;) Kto był to wie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dym czuć od kilku dni , ale tylko w nocy i rano . Mnie też to niepokoi , bo okna w nocy pootwierane a smród jakby palił się plastik . Czy to na pewno nie jest szkodliwe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, potwierdzam, że pod Puławami też czuć ten swąd, szczególnie wczoraj wieczorem był on dosyć intensywny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu się dowiedziałem o co tu chodzi, śmierdzi nie ziemsko. Mieszkam na 8 piętrze i wieczorami to masakra jakaś była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo się stara rozkopała z pod kołdry albo się obora otworzyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Cycowie też daję ten zapach po nosie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj czyli w niedziele w Biłgoraju w godzinach porannych było czuć palony plastik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO a ja już na mieszkańców pod lasem przy ul Wyżynnej narzekałam, że pewnie plastik palą po nocach... i na SM miałam dzwonić :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
capi spalenizną, jak na Śląsku, szczególnie wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Czarnobylu też na początku mówili "nic się nie stało" .....
  masz rację, w tym złodziejskim naszym kraju to wszystko ukręcą, wszystko za pieniądzem można mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chorzy, starzy się wykończą i będą mieć co kraść, bo zrobił sie kryzys i trzeba było coś wymysleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to na pewno nikt w nocy nie pali nic? Śmierdzi tylko wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku tez czuć ten smród conajmniej od piątku. Wieczorem i w nocy nie da się w domu wytrzymać. Mam nadzieje ze faktycznie te opary nie są szkodliwe szczególnie dla dzieci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...