Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy znacie tw który by sie przyznał do współpracy z bezpieką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cicha woda brzegi rwie.Jak zwykle- ja na nikogo nie donosiłem,jestem nie winny.Szkodz dobrego stoła bo gdzie on pójdzie do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę "rewelacje" tego IPNu już mnie nie tylko nudzą, co już zaczynają męczyć. Skończcie to raz na zawsze, bo lada moment się okaże, że Karol Wojtyła też był TW a na papieża wybrali go ubecy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak zwane szukanie nieprawdziwych haków w związku z jego startem do europarlamentu? Ładnie IPN działa, nic tylko pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starownik jest juz dawno skończony jako polityk, to przecież (jak pisali dziennikarze nie tylko "Dziennika") jeden z aferzystów niedoszłego lotniska w Niedźwiadzie. To człowiek, któremu prawie co się udało wskoczyć na prezesa giełdy Elizówki ale dzięki naszym dziennikarzom ten oszust został zdemaskowany ale to nie wszystko na swoim koncie ma jeszce wiecej wpadek wstarczy przeszukać archiwalne artykuły lokalnych gazet. Razem z tą bandą PSLowców jak ja to nazywam "zielonych złodziej" rozkradliby wszystko co się da; widać to po naczelnym ich bandy Pawlaku. pozdrawiam ich zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niemal 40 milionowym kraju tylko jeden, śp. hrabia Wojciech Dzieduszycki przyznał się, że współpracował - cała reszta to ofiary fałszerstw, pomówień, przedwyborczych ataków, politycznych haków, pomyłek i przypadków. No znalazł się po niemal 15 latach od ujawnienia przez A.Macierewicza drugi - niejaki Michał Boni co teraz w imieniu premiera RP kancelarii ministerailnej broni . Kto wcześniej bronił takiego na ten przykład Boniego? - ciężko w kraju sie doszukać bo umknęli do parlamentu...europejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie sprawa w trybie wyborczym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że cała góra z PSL to osoby blisko związane z bespieką i innymi tajnymi służbami. Najpierw był Wojtas później Bratkowski a teraz Starownik. Dziwię się że prawdziwi ludowcy tolerują w swoich szeregach osoby które prawdopodonie na nich donosili i mieli z tego wymierne efekty!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkręcimy Sobie Lody. Brawo Lodalicja PełO-ZSL. Szkoda tylko, że Osten Tageszeitung koncernu Neue Passauer Presse każe zatwierdzać te idiotyczne kody. Pewnie takie POlecenie dostali z Berlina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co mu narobicie, przesiedział dwie kadencje jako starosta, tym sposobem ma dużo znajomych, przy tym jako starosta nie miał najniższej krajowej niczym się nie wykazując, nie jedna osoba nie mająca pracy w tym wieku marzy o takich pieniądzach a zwłaszcza w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżbyś zapomniał ,że Wojtas został oczyszczony przez Sąd,który orzekł jednoznacznie iż nie był on TW ? Jestem przekonana , że ze Starownikiem będzie tak samo bo już raz dowiódł tego przed Sądem Okręgowym w Warszawie w 1994 roku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleks napisał:
Czyżbyś zapomniał ,że Wojtas został oczyszczony przez Sąd,który orzekł jednoznacznie iż nie był on TW ? Jestem przekonana , że ze Starownikiem będzie tak samo bo już raz dowiódł tego przed Sądem Okręgowym w Warszawie w 1994 roku .
Zapomniałaś jeszcze o "wyczyszczonym" Bolku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
czy znacie tw który by sie przyznał do współpracy z bezpieką
Tak, śp. hrabia Wojciech Dzieduszycki przyznał się, że współpracował - cała reszta to ofiary fałszerstw, pomówień, przedwyborczych ataków, politycznych haków, pomyłek i przypadków i "zza grobu" zemsty prowadzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie wierzę Starownikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wierzę Zwolińskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriozalne jest to, że ten SBecki współpracownik jest starostą lubartowskim dzieki wsparciu i głosom lubartowskiego PiS. Brawo panie Gregorowicz i pani Bielińska. To wy za stołki wicestarosty i przewodniczącego rady powiatu sprowadzacie prawicę do roli SBeckich wasali. Ciekawe co na to Kaczyński? WSTYD!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nikogo prawicowego w Lubartowie, a na pewno nie te oszołomy z lubartowskiego WIRu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jak mnie wkur...ia obsadzanie stołków ugrupowaniami politycznymi, nie liczy się wiedza, wykształcenie tylko przynależność do rządzącej partii. Co za czasy, gorzej jak za komuny, bo przynajmniej za tamtych czasów byly odpowiednie osoby na stołkach. Widać to było po naszym Lubartowie, był przystanek z prawdziwego zdarzenia, szalet miejski dużo lepszy w ogródku Jordanowskim jak teraz, były zakłady takie jak Kasprzak, Garbarnia, Gracja. ludzie mieli pracę. A teraz bieda aż piszczy, kilku prywaciarz zatrudniający po kilkanaście osób i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiemy dlaczego zrobił taką karierę. miało się to poparcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...