Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olga Bończyk u gimnazjalistów (wideo)

Utworzony przez uczennica 3b, 17 czerwca 2008 r. o 16:18 Powrót do artykułu
wszystkie spotkania byly super, az szkoda odchodzic z tej szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.olgabonczyk.fora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo lol moja wypowiedź xxD hah ale nie naprawde ona jest świetna!! i taka ładnaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakies zdjęcia jak tak do mozecie dodac lub na oficlane forum Olgi. Link wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:05 - czerwona bluza - corka hydraulika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga Bończyk to anioł nie kobieta!!! Ja też chcę być takim aniołem... i tak mówić i tak wyglądać i tak patrzeć na świat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Czuchrycie gratuluję pomysłu i wytrwałości. Miło się czyta o Pani inicjatywach w naszym zaścianku. Tyle świeżości Pani wnosi. Z tego co wiem teraz Pani klasa odchodzi. Jakie plany w związku z tym? Ja z mojej strony proszę nie poddawać się i kontynuować. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubię Panią Olgę i szanuję podziwiam za talent urode i wdzięk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
1:05 - czerwona bluza - corka hydraulika?
Zgadzam się . zapraszam na Oficjalne forum aktorki:) I prosze dodajcie jakies zdjecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
Olga Bończyk to anioł nie kobieta!!! Ja też chcę być takim aniołem... i tak mówić i tak wyglądać i tak patrzeć na świat!!!
Przepraszam pomyliłam sie i wyzej zle zacytowałam to miała byc odp do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Edyto trzymamy kciuki za dalsze działania. Wierzymy w Panią i mamy nadzieję, że dalej będzie dostarczała nam takich wrażeń jak dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego nikt inny nie dostarcza takich wrażeń naszym dzieciom. Pani Czuchryta działa już trzeci rok a inni nauczyciele? gdzie są i co robią? I tak podobało mi się jak Pani wielu osobom dała pstryczka w nos rozwijając swoją współpracę z Ambasadą Amerykańską. Mam nadzieję że uda się Pani zrealizować większość swoich marzeń tylko nie wiem czy niektórzy mieszkańcy i nauczyciele to zniosą... z zazdrości ))))) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu tej nauczycielki już dawno wyemigrowałbym na warszawę. Tutaj ona nie zrobi kariery. A z takim potencjałem to szkoda kobiety na Lubartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój!!! Jak możesz tak mówić. Mam nadzieję, że ona na to nie wpadnie i będzie dalej uczyła w Lubartowie. Przynajmniej coś się dzieje. Żałuję tylko że mnie nie uczyła. chociaż słyszałam, że potrafi być bezlitosna, ale przynajmniej teraz bym nie miała takich problemów z nauczycielem XYZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Miałam przyjemność uczestniczyć we wszystkich spotkaniach jakie organizowała moja (już była:( ) wychowawczyni P. Edyta Borowicz - Czuchryta Wszystkie spotkania były pełne zachwytu , całą klasę zachwycały co było na pierwszym planie , wygląd gwiazd , oraz umiejętność rozmawiania z młodzieżą. Wbrew pozorom wszystkie spotkania były udane nie tylko dzięki inicjatywie Pani Edyty , ale także całej klasy. Przygotowywaliśmy się do tych spotkań , obmyślając "taktykę" na Godź.Wych. Zazwyczaj wszystko nam się udawało. Spotkanie z Panią Olgą Bończyk było bardzo ciekawe , ponieważ jak każda gwiazda , opowiedziała nam po krótce swój życiorys. Dowiedzieliśmy się dlaczego wybrała taki zawód a nie inny, a my naszymi skeczami umieliśmy rozbawić całą salę Jedyne co nam przeszkadzało przez te 3 lata to ogromna zazdrość szkoły! Tak ogromna że zaczęły krążyć różne niestety nieprawdziwe pogłoski na temat naszej klasy .. Ale niestety nikogo z nas nie martwiły takie rzeczy;D Też na ich miejscu byłabym zazdrosna:D No , ale to było w ramach naszej Godziny Wychowawczej , a proszeni do Nas byli także inni "zasłużeni" z naszej szkoły;p Wielu nauczycieli ma swoje klasy , więc dlaczego nie wpadną oni na pomysł by kogoś zaprosić ? Przykro mi że nie każdy ma taki dar przekonywania jak Pani Edyta:) . Pozdrawiam Serdecznie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż mogę powiedzieć? Fantastyczna Kobieta!!! Coś mnie ujęło w tym co napisała więc dołączyłem do grona jej gości. Jeżeli kiedykolwiek poprosi mnie jeszcze raz, znowu przyjadę ... pozdrawiam młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga jest suuuppppeeerrr!!! I tyle w niej łagodności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja też, i ja też!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='uczennica' date='2.07.2008, 14:26' post='34093'] I ja też, i ja też!!!! bardzo żałuję, że odchodzę. nigdy już nie będzie tak super!! jak z panią Edytą, ona nas rozumiała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...