Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 szpitali w Lubelskiem dostanie sprzęt od WOŚP. Do których placówek trafi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 r. o 12:15 Powrót do artykułu
dziękuję Wam!! dzięki wsparciu ludzi oraz waszemu zaangażowaniu żyję .... będę Wa s wspierał do końca moich dni .... ludzi którzy wypominają iż bierzecie pieniądze dla siebie pogardzam,gardzę i nienawidzę jaki iż sami nie zrobili nic w tym kierunku aby pomóc innym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie umiem liczyć do 15 , skończyłem na 3 , nauka idzie w las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezydent przyjedzie do Świdnika pośpiewać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie przy okazji przypomnieć że NFZ na same świadczenia zdrowotne w 2016 roku wydał 69.5 miliarda złotych natomiast WOŚP zebrała ok. 72 miliony złotych (brutto minus swoje nie ustalone koszty) co jak łatwo wyliczyć stanowi ok. 1 procent całej sumy i z pewnością stanowi poważną sumie w budżecie p.Owsiaka ale jest absolutnie nieistotne dla funkcjonowania naszej służby zdrowia. Tak naprawdę to więcej z tym szumu i zamieszania niż pożytku dla chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pozwolę sobie przy okazji przypomnieć że NFZ na same świadczenia zdrowotne w 2016 roku wydał 69.5 miliarda złotych natomiast WOŚP zebrała ok. 72 miliony złotych (brutto minus swoje nie ustalone koszty) co jak łatwo wyliczyć stanowi ok. 1 procent całej sumy i z pewnością stanowi poważną sumie w budżecie p.Owsiaka ale jest absolutnie nieistotne dla funkcjonowania naszej służby zdrowia. Tak naprawdę to więcej z tym szumu i zamieszania niż pożytku dla chorych.
Skoro tak, to mam nadzieję, że kiedy będziesz potrzebował pomocy tego sprzętu w szpitalu, to nie zabraknie ci honoru odmówisz korzystania z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poseł Wilk załatwia sztyczną lalkę dla kumpla w więzieniu Piotrusia Cz.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że juras oddał złoty melon i mrowkę całą a tu nic biznes kręci i udaje filantropia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO I KOLEJNY PRZYKŁAD PROBLEMÓW Z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM. BO NIE WIEM JAK MA SIĘ KWOTA 70 MILIADRÓW NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE (JEST TO SUMA WIELU SKŁADNIKÓW, RYCZAŁTÓW ITP.) DO KWOTY 70 MILIONÓW ZEBRANYCH NA JEDEN CEL - ZAKUP SPRZĘTU! BYŁES KIEDYŚ NA ODDZIALE NOWORODKÓW W SZPITALU?? WIDZIAŁEŚ TEN SPRZĘT, ILE GO JEST?? WIDZIAŁEŚ JAK RATUJE ŻYCIE?? ZAŁOŻĘ SIĘ, ŻE W WIELU SZPITALACH GDYBY Z ODDZIAŁU WYNIEŚĆ SPRZĘT OD FUNDACJI TO POZOSTAŁYBY PEWNIE TYLKO MEBLE! NO ALE CO TO JEST 70 MILIONÓW OD FUNDACJI, PRZECIEŻ NFZ WYDAŁ 70 MILIARDÓW. NA TWOIM MIEJSCU WYDRUKOWAŁBYM SOBIE TAKĄ KARTECZKĘ "NIE ŻYCZĘ SOBIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH (TYCH ZA 70 MILIARDÓW NFZ) SPRZĘTEM ZAKUPIONYM PRZEZ FUNDACJĘ" A JAK TRAFISZ JUŻ DO SZPITALA I ZNAJDZIESZ NA ODDZIALE SPRZĘT OD FUNDACJI - WYPISZ SIĘ Z NIEGO! WIARA W DOBRĄ ZMIANĘ CIĘ UZDROWI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dziękuję Wam!! dzięki wsparciu ludzi oraz waszemu zaangażowaniu żyję ....  będę Wa s wspierał do końca moich dni .... ludzi którzy wypominają iż bierzecie pieniądze dla siebie pogardzam,gardzę i nienawidzę jaki iż sami nie zrobili nic w tym kierunku aby pomóc innym ...
nasz kraj jest bardzo bogaty, bo płaci a seks i rozmnażanie się dając 500+ to i na leczenie ma, łaski nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Pana Owsiaka tej PISlandii to się nic nie należy ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Od Pana Owsiaka tej PISlandii to się nic nie należy ! ! !
PISlandia jest wspaniała, bo nie karze mi pracować a za to płaci mi za seks, bo mając 8 dzieci dostaję ponad 5 tys. za darmo, no i kto ma takie wynagrodzenie. Głupcy pracujecie za 1500 zł i się cieszycie, że macie na chleb. Ja mam za darmo  ponad 5 tys. do tego dzieci mają za darmo wakacje, ferie, i kupę innych reczy. Mamy mieszkanie za darmo. i Mam nadzieję, że moje dzieci będa tak mądre jak tatuś i też narobią sobie dzieci po to aby nie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pozwolę sobie przy okazji przypomnieć że NFZ na same świadczenia zdrowotne w 2016 roku wydał 69.5 miliarda złotych natomiast WOŚP zebrała ok. 72 miliony złotych (brutto minus swoje nie ustalone koszty) co jak łatwo wyliczyć stanowi ok. 1 procent całej sumy i z pewnością stanowi poważną sumie w budżecie p.Owsiaka ale jest absolutnie nieistotne dla funkcjonowania naszej służby zdrowia. Tak naprawdę to więcej z tym szumu i zamieszania niż pożytku dla chorych.
NFZ nie wydał a ROZDYSPONOWAŁ nasze pieniądze zebrane w formie podatku, więc twoje wypociny są zupełnie nietrafne. Owsiaka można porównycwać co najwyżej do innych instytucji zbierających środki materialne, ale w przeciwieństwioe do niego oferujących co najwyżej pomoc niematerialną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na ten cel sam nosiłbym koperty przekazywane przez innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY co się dzieje??? Za te 500 plus chcecie co niektórzy się zeszmacić? Nie widzieliście, że najbiedniejsze były rodziny z dziećmi??? Ja zawsze kupuję serduszko na WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Pracuję na laryngologii i wiem, że dzięki aparatom do otoemisji niejedno polskie dziecko nie jest głuche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
POLACY co się dzieje??? Za te 500 plus chcecie co niektórzy się zeszmacić? Nie widzieliście, że najbiedniejsze były rodziny z dziećmi??? Ja zawsze kupuję serduszko na WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Pracuję na laryngologii i wiem, że dzięki aparatom do otoemisji niejedno polskie dziecko nie jest głuche!
a ja jak nie dostaję 500+ i też mam dziecko i mój dochód z alimentami to 1700 zł i mam się nie zeszmacić.  Syty głodnego nie zrozumie. Ile na tej laryngologii zarabiasz 1200-1500 zł, jeżeli tak to się nie szmać, jeżeli więcej to oddaj tą nadwyżke powyżej 1500 zł na leczenie chorych. Bo uważam, że proporcja między dawaniem za darmo a wynagrodzeniem winna być, a nie, że za darmo dostają wiecej jak my za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
POLACY co się dzieje??? Za te 500 plus chcecie co niektórzy się zeszmacić? Nie widzieliście, że najbiedniejsze były rodziny z dziećmi??? Ja zawsze kupuję serduszko na WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Pracuję na laryngologii i wiem, że dzięki aparatom do otoemisji niejedno polskie dziecko nie jest głuche!
ja za 1200-1500 zł emerytury po 30-40 latach pracy będę się szmaciła, bo po cholerę pracować 30-40 lat gdzie inni za rozmnażanie się dostają więcej za darmo jak my za pracę. PRECZ Z WYZYSKIEM PRACUJĄCYCH, PRECZ Z WYZYSKIEM PRACUJĄCYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
POLACY co się dzieje??? Za te 500 plus chcecie co niektórzy się zeszmacić? Nie widzieliście, że najbiedniejsze były rodziny z dziećmi??? Ja zawsze kupuję serduszko na WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Pracuję na laryngologii i wiem, że dzięki aparatom do otoemisji niejedno polskie dziecko nie jest głuche!
na ile dzieci dostajesz  500+, bo ja do tej pory też kupowałam serduszka, ale odkąd rząd daje za darmo młodym, zdrowym jak cholera ludziom za to, że napłodzili dzieci 500+ to przestałam wogóle dawać, bo uważam, że nasz kraj jest bardzo bogaty i łaski nie robi jak zaopiekuje się chorymi, bo to jego zasrany obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak reklama ! Dźwignia handlu ! A rozumu brak ! Jest zabawa i interes ! Brawo ! Prezesi i dyrektorzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Datki wyżebrane od dzieci, a może by tak mniej kraść tam na górze? Bo na przekręty zawsze więcej kasy szło, niż na zdrowie i szpitale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dopiero masakra, tak salonowego prezydenta się doczekaliśmy, wstyd i hańba dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...