Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 szpitali w Lubelskiem dostanie sprzęt od WOŚP. Do których placówek trafi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Co Ty mówisz? To czemu ten cały nfz nie inwestuje w sprzęt? przeszedłeś się kiedyś po oddziałach dziecięcych? Nie pieprz bzdur, nfz nie inwestuje w placówki więc nie masz co porównywać, ni ale przecież PiSotrole mają obowiązek szkalować WOŚP. Przecież tam nikt sam nie myśli bez zgody prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujesz na laryngologii jako sprzątaczka? jak nie chces nie dawaj. Ale też nie oczekuj. Nie masz obowiązku. Dawałem i dawał będę, bo wiem że to pieniądze zainwestowane w dobro społeczne a nie na pensje dla sekretarek jakiegoś (p)osła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dwoje dzieci i daję datki na WOŚP. I będę dawać pieniądze bo dzięki sprzetowi z serduszkiem wiem że moje dzieci są zdrowe. Każdy malkontent niech przejdzie się po dowolnym oddziale wspartym przez WOŚP i zobaczy ile jest tego sprzętu w szpitalach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...