Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

250 osób znajdzie pracę w więzieniu

Utworzony przez Pytajnik, 18 lutego 2009 r. o 19:56 Powrót do artykułu
No to nieźle. Jeden funkcjonariusz na niespełna 3 osadzonych. Gdyby takie proporcje były w "służbie zdrowia", to specjalista czekałby 3 miesiące na chorego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Europie Zachodniej standardem jest 1 funkcjonariusz na 2 osadzonych, a w Holandii jest 1:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha,ha dobre tyle że tam już pracują ludzie którzy mają dobre plecy, a szkoła jaką ukończyli "jest nie ważna" więc nie liczcie na te 250 miejsc pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanin napisał:
ha,ha dobre tyle że tam już pracują ludzie którzy mają dobre plecy, a szkoła jaką ukończyli "jest nie ważna" więc nie liczcie na te 250 miejsc pracy....
Ciekawe skąd masz takie informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu mieszka w Opolu. tu nic nie dzieje się ot tak. Masz plecy masz pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z opola napisał:
Po prostu mieszka w Opolu. tu nic nie dzieje się ot tak. Masz plecy masz pracę.
A Ty pracujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
składałam podanie do pracy w tym zakładzie karnym,dodam że ukończyłam szkoły zgodne z wymaganym kierunkiem,nikt nawet nie zadzwonił,także wierzę w to,że kto ma plecy ten ma pracę i zazwyczaj tak jest że nie ważne jest jaką kto szkołę ukończył........ehh oto nasza Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
składałam podanie do pracy w tym zakładzie karnym,dodam że ukończyłam szkoły zgodne z wymaganym kierunkiem,nikt nawet nie zadzwonił,także wierzę w to,że kto ma plecy ten ma pracę i zazwyczaj tak jest że nie ważne jest jaką kto szkołę ukończył........ehh oto nasza Polska
Pracę w Apolu rozdzielał stary L.S., w więzieniu załatwia nowy D.W. Pewnie po to się ściąga takie inwestycje, żeby dać robotę swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='19.02.2009, 11:09' post='96829'] Pracę w Apolu rozdzielał stary L.S., w więzieniu załatwia nowy D.W. Pewnie po to się ściąga takie inwestycje, żeby dać robotę swoim. [/quotnie Nie ma,co płakać!Może niebawem będą rządzić "TWOI" więc i Ty dostaniesz robote jako "SWÓJ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to, żeby o zatrudnieniu tej czy innej osoby nie decydowały znajomości i plecy, tylko kompetencje i merytoryczne przygotowanie. Czy to tak ciężko zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodzi o to, żeby o zatrudnieniu tej czy innej osoby nie decydowały znajomości i plecy, tylko kompetencje i merytoryczne przygotowanie. Czy to tak ciężko zrozumieć?
A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.
Ależ ktuś przegina- chyba nie masz o tym pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ? z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam napisał:
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ? z góry dziękuje
Wystarczy wejść na stronę Urzędu Pracy, są tam oferty na stanowiska w ZK i kontakt. „KADRY ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM” ul. Południowa 5 20-482 Lublin. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 081 710 44 07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamus napisał:
Witam, Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!
napisz że już siedziałeś i że ci się bardzo tam podobało i takie tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko w opolu licza sie plecy, u mnie trzeba zaplacic kilkanascie tyś.za zalatwienie pracy... sporo jak na taka dziure! szkoda slow... pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisz i szykuj kase, slono zaplacisz... pozderek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego podania o pracę w zakładzie karnym ? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mithryl napisał:
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego podania o pracę w zakładzie karnym ? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury a po drugie cvo za przyjemność spędzić pół zycia w więzieniu nawet bez wyroku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...