Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 lutego 2009 r.
18:00
Edytuj ten wpis

250 osób znajdzie pracę w więzieniu

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 20 A A

Nowy portal lokalny społeczności gmin powiatu opolskiego doniósł, powołując się na nieoficjalne informacje, że termin uruchomienia zakładu karnego w Opolu Lubelskim będzie przesunięty o kilka miesięcy. Burmistrz opola dementuje te informacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Głównym powodem poślizgu mają być cięcia budżetowe wywołane kryzysem gospodarczym. Więźniowie do nowego obiektu mieliby trafić najwcześniej w końcu roku.

- Nie ma mowy o żadnym opóźnieniu w uruchomieniu zakładu karnego. Jestem w ciągłym kontakcie w dyrekcją i takich informacji nie mam - dementuje Dariusz Wróbel, burmistrz Opola Lubelskiego. - Budynek zakładu karnego już jest gotowy, w tej chwili jest wyposażany w niezbędne środki bezpieczeństwa, czyli m.in. system monitoringu. Prace cały czas posuwają się do przodu.

Burmistrz dodaje, że wkrótce będzie budowana droga prowadząca do więzienia, czyli ul. Owocowa. - Starostwo właśnie ogłosiło przetarg na jej budowę. Powiat jest głównym inwestorem tej inwestycji - mówi burmistrz.

Zakład karny w Opolu Lubelskim będzie najnowocześniejszym w kraju i jednym z najnowocześniejszych w Europie. Na powierzchni ok. 6 ha zostało wzniesionych 10 dużych obiektów. Koszt inwestycji to 80 mln zł, za wszystko płaci budżet państwa. Więzienie będzie wyposażone w monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Trafią do niego osoby odbywające karę po raz pierwszy oraz młodociani przestępcy. Zakład pomieści 624 skazanych w trzech pawilonach mieszkalnych. Główny nacisk będzie postawiony na resocjalizację, dlatego na terenie zakładu powstanie m.in. gimnazjum i liceum dla więźniów.

Według planów, w połowie marca inwestycja ma zostać odebrana. Później nastąpi kilkumiesięczny okres na organizację zakładu. Najpóźniej 1 września ma być już zaludniony skazanymi.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
onufry / 28 kwietnia 2011 r. o 21:25
0
[quote name='Mithryl' timestamp='1304000350' post='470262']
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury a po drugie cvo za przyjemność spędzić pół zycia w więzieniu nawet bez wyroku?
[/quote]
[quote name='Mithryl' timestamp='1304000350' post='470262']
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury a po drugie cvo za przyjemność spędzić pół zycia w więzieniu nawet bez... rozwiń
Avatar
Mithryl / 28 kwietnia 2011 r. o 16:19
0
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury
Avatar
Gość / 14 września 2009 r. o 02:23
0
pisz i szykuj kase, slono zaplacisz... pozderek!
Avatar
sprawiedliwy / 14 września 2009 r. o 02:21
0
nie tylko w opolu licza sie plecy, u mnie trzeba zaplacic kilkanascie tyś.za zalatwienie pracy... sporo jak na taka dziure! szkoda slow... pozdro
Avatar
Gość / 7 września 2009 r. o 17:31
0
adamus napisał:
Witam,

Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!

napisz że już siedziałeś i że ci się bardzo tam podobało i takie tam...
rozwiń
Avatar
adamus / 7 września 2009 r. o 15:07
0
Witam,

Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!
Avatar
~gość~ / 30 marca 2009 r. o 00:54
0
Szukam napisał:
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ?
z góry dziękuje


Wystarczy wejść na stronę Urzędu Pracy, są tam oferty na stanowiska w ZK i kontakt.
„KADRY ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM”

ul. Południowa 5

20-482 Lublin.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 081 710 44 07
„KADRY ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM”

ul. Południowa 5

20-482 Lublin.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 081 710 44 07 rozwiń
Avatar
Szukam / 29 marca 2009 r. o 14:02
0
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ?
z góry dziękuje
Avatar
natka / 24 marca 2009 r. o 22:52
0
Gość napisał:
A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.


Ależ ktuś przegina- chyba nie masz o tym pojęcia
Avatar
Gość / 20 lutego 2009 r. o 22:13
0
Gość napisał:
Chodzi o to, żeby o zatrudnieniu tej czy innej osoby nie decydowały znajomości i plecy, tylko kompetencje i merytoryczne przygotowanie. Czy to tak ciężko zrozumieć?



A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.
Avatar
onufry / 28 kwietnia 2011 r. o 21:25
0
[quote name='Mithryl' timestamp='1304000350' post='470262']
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury a po drugie cvo za przyjemność spędzić pół zycia w więzieniu nawet bez wyroku?
[/quote]
[quote name='Mithryl' timestamp='1304000350' post='470262']
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury a po drugie cvo za przyjemność spędzić pół zycia w więzieniu nawet bez... rozwiń
Avatar
Mithryl / 28 kwietnia 2011 r. o 16:19
0
Ja jednak mam nadzieję, że i bez znajomości można dostać prace w Zakładzie Karnym. Korzystaliście może z tego [url="http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html"]podania o pracę w zakładzie karnym[/url]? Czy raczej sami od siebie piszecie to, co wam ślina na język przyniesie - oczywiście z zachowaniem typowej dla podania struktury
Avatar
Gość / 14 września 2009 r. o 02:23
0
pisz i szykuj kase, slono zaplacisz... pozderek!
Avatar
sprawiedliwy / 14 września 2009 r. o 02:21
0
nie tylko w opolu licza sie plecy, u mnie trzeba zaplacic kilkanascie tyś.za zalatwienie pracy... sporo jak na taka dziure! szkoda slow... pozdro
Avatar
Gość / 7 września 2009 r. o 17:31
0
adamus napisał:
Witam,

Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!

napisz że już siedziałeś i że ci się bardzo tam podobało i takie tam...
rozwiń
Avatar
adamus / 7 września 2009 r. o 15:07
0
Witam,

Chciałbym zlozyc aplikacje do zakladu karnego ale kompletnie nie wiem co napisac w liscie motywacyjnym bo chyba uzasadnienie ze zawsze chcialem pracowac w wiezieniu nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem pomocy!
Avatar
~gość~ / 30 marca 2009 r. o 00:54
0
Szukam napisał:
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ?
z góry dziękuje


Wystarczy wejść na stronę Urzędu Pracy, są tam oferty na stanowiska w ZK i kontakt.
„KADRY ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM”

ul. Południowa 5

20-482 Lublin.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 081 710 44 07
„KADRY ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM”

ul. Południowa 5

20-482 Lublin.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 081 710 44 07 rozwiń
Avatar
Szukam / 29 marca 2009 r. o 14:02
0
czy ktoś wie gdzie można składac Cv i podanie o przyjęcie do pracy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim ?
z góry dziękuje
Avatar
natka / 24 marca 2009 r. o 22:52
0
Gość napisał:
A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.


Ależ ktuś przegina- chyba nie masz o tym pojęcia
Avatar
Gość / 20 lutego 2009 r. o 22:13
0
Gość napisał:
Chodzi o to, żeby o zatrudnieniu tej czy innej osoby nie decydowały znajomości i plecy, tylko kompetencje i merytoryczne przygotowanie. Czy to tak ciężko zrozumieć?



A jakie kompetencje potrzebne są do pracy w więzieniu - mocna łapa ,gruba szyja i mocna pała.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!