Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

47-latek zmarł w kolejce do specjalisty. Wcześniej wypisali go z SOR

Utworzony przez Wyszyńskiego, 2 grudnia 2014 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Gdyby to było w Lublinie na Kraśniegiem, zastanawiałbym się, czy dyżuru ba SORze nie miał niejaki Szczepanek. Kilku moich znajomych miało z nim wątpliwą przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, bardzo nieprzyjemny i mało kompetentny lekarz. Nosiłem sie z zamiarem złożenia na niego skargi, ale odpuściłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury. To bardzo dobry lekarz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 pani premier was wszystkich wyleczy, musicie tylko dokładnie zdefiniować, z czego ma was wyleczyć!! Właśnie podpisała stosowne porozumienie z Kaszpirowskim, tym od:adin, dwa, tri, czetire, pjać.Będziecie bzykać jak króliki!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest lekarz z powołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"upadl i nie mogl sie podniesc ", "prawdopodobnie uszkodzil sobie kregoslup ukladajac plytki".... i dostal skierowanie do pulmonologa ?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda komentować ,taką mamy opiekę zdrowotną *********** PRZYKRE ************  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lubartowie jest tak samo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie wypowiada się dyrektor szpitala to nie lekarz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"został wypisany", "znów źle się poczuł i jeszcze raz trafił do szpitala" - bzdura!! wiem od rodziny, że został wypisany chociaż cały czas źle się czuł i zawieziono Go do szpitala spowrotem, bo wogóle nie powinien być wypisywany ze szpitala, powinien zostać na oddziale i być leczony - powinno mu się udzielić fachowej pomocy i nie zbywać!! jak to się dzieje często w janowskim szpitalu - KOSZMAR  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz leżałam na pogotowiu w tym szpitalu... Pijany personel dzwoniący na drugi dzień do pacjenta to gruba przesada!! Wyszłam jeszcze bardziej chora niż byłam... masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten SOR z kilkukrotnego pobytu w nim z moją mamą, która miała nawrotowe migotanie przedsionków, wysokie ciśnienie i wadę zastawki serca i w związku z tym w razie nawrotu choroby trzeba było jechać od razu do szpitala. Utkwił mi w pamięci taki obraz:  moja słaniająca się na nogach mama z migotaniem przedsionków, cisnieniem 80/60 ledwo może zebrać myśli żeby składnie się wypowiedzieć, a na izbie przyjęć lekarz, pan Ź. wiek około 40 lat, zajmuje się swoim synkiem który pochłania jego całą uwagę, oglądają sobie zdjęcia na monitorze przy okazji wciagając w to dość przyjemne zajęcie dodatkowo dwie pielęgniarki, a chorej osoby jakby nie było. Nóż się w kieszeni otwiera, na usta cisną się nie cenzuralne słowa, ale milczę bo przecież w tym dziadowskim szpitalu muszę zostawić kochaną osobę i nie chcę aby spotkało ja coś przykrego. BEZSILNOŚĆ I WŚCIEKŁOŚĆ... WŚCIEKŁOŚĆ I BEZSILNOŚĆ................... Po mniej więcej godziny mama trafia wreszcie pod kroplówkę na oddział, to jest tylko jedna opisana sytuacja a takich było więcej, mniej lub bardziej drastycznych. Serdecznie współczuję rodzinie Pana Ryszarda, wiem co przeżywają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki lekarz wtedy dyżurował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Ź. jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na Popielca! Strażacy janowscy nazwali go DOKTOR ŚMIERC bo jak on na akcje przyjechał to wiadomo bylo ze bedzie trup. Niejeden janowiak to pewnie slyszal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki lekarz wtedy dyżurował?
W/g mnie odpowiedzialność ponosi dyrekcja Szpitala która zatwierdza 20 dyżurów na jednego lekarza w miesiącu. Czy taki lekarz kojarzy kto i z jakim schorzeniem przyjechał na Izbę Przyjęć ?? Rekordzistą w liczbie dyżurów jest lekarz .. Co na to nasza wspaniała dyrekcja ? Może i tu czas na zmiany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g mnie odpowiedzialność ponosi dyrekcja Szpitala która zatwierdza 20 dyżurów na jednego lekarza w miesiącu. Czy taki lekarz kojarzy kto i z jakim schorzeniem przyjechał na Izbę Przyjęć ?? Rekordzistą w liczbie dyżurów jest lekarz .. Co na to nasza wspaniała dyrekcja ? Może i tu czas na zmiany ?
  Jak nie ma kto dyżurować to zatrudnić lekarzy z innych miejscowości a nie pozwalać na 15-20 dyżurów jednemu lekarzowi który następnie idzie jeszcze do poradni i na oddział. Na taką organizację pracy zezwala dyrekcja która jest podległa pod Starostwo Powiatowe. Co ma do powiedzenia na to Pan Starosta ? Oczekujemy wyjaśnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze są kiepscy, czy mają gdzieś pacjentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza cała służba zdrowia jest do du...y i tyle czy jesteś stary czy młody. Starych ludzi nie stać na leki i umierają w kolejkach do lekarzy a młodzi muszą żebrać po fundacjach i błagać ludzi o pomoc. w tym kraju tylko umierać można a nawet nie wiesz czy rodzinę będzie stać na pogrzeb bo złodziejskie gnidy na stołkach wszystko kradną a dla zwykłych ludzi nie ma nic, za to oni meble do biur ze skór kupują i nowe fury.... tu się nie liczy zwykły człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jednego czlowieka juz usmiercili!! Noz w kieszeni sie otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...