Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 grudnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

47-latek zmarł w kolejce do specjalisty. Wcześniej wypisali go z SOR

Autor: Zdjęcie autora AA
268 51 A A

Janowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 47-letniego mieszkańca gminy Dzwola. Mężczyzna zmarł w piątek na szpitalnym korytarzu, gdzie czekał na wizytę u specjalisty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawą od piątku zajmują się śledczy. Wewnętrzne postępowanie ruszyło też w szpitalu gdzie 47-latek był ostatnio leczony. Do szpitala w Janowie Lubelskim karetka pogotowia przywiozła mieszkańca gminy Dzwola w nocy z czwartku na piątek. - Wezwanie było z godz. 3:05 z informacją, że mężczyzna upadł i nie może się podnieść - informuje Janusz Popielec, zastępca dyrektora d.s. lecznictwa SPZOZ w Janowie Lubelskiem. - Prawdopodobnie wieczorem układając płytki ceramiczne doznał urazu kręgosłupa. O godz. 3:46 mężczyzna został przywieziony na SOR. - Na tym oddziale był leczony - informuje zastępca dyrektora szpitala. - Pacjent został wypisany w piątek o godz. 7.01. Otrzymał skierowanie do poradni pulmonologicznej. Tego samego dnia trafił do szpitala po raz kolejny. - Źle się poczuł i jeden z domowników przywiózł go - relacjonuje podkom. Norbert Hys, rzecznik KPP w Janowie Lubelskim. Policję o okolicznościach śmierci zawiadomił w piątek teść mężczyzny. - 47-latek zasłabł przed przychodnią specjalistyczną. Nie udało się go już uratować - dodaje Hys. - Poradnia jest blisko SOR-u. Lekarze z tego oddziału podjęli resuscytację. Okazała się bezskuteczna. O godz. 11.45 stwierdzono zgon mężczyzny - precyzuje Popielec. Ile czasu mężczyzna czekał na lekarza? - Podejrzewam, że bardzo krótko - mówi zastępca dyrektora. • Czy został wcześniej na SOR źle zdiagnozowany? - Nie mówię ani tak, ani nie. Wszystko jest w trakcie wyjaśniania. Może więcej będzie można powiedzieć po sekcji zwłok - dodaje Popielec. Pod nadzorem prokuratury zostało wszczęte śledztwo pod kątem popełnienia błędu w sztuce lekarskiej. - Została zarządzona sekcja zwłok - informuje Ewa Kuźnicka, zastępca prokuratora rejonowego w Janowie Lubelskim. - Podejrzewam, że jej wyniki nie będą wcześniej niż za około 3 tygodnie.

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 8 grudnia 2014 o 06:08
0

Porytowe Wzgórze to nie Leśna Góra B)

Kończ waść....

A co ma Porytowe do Janowskiego szpitala?

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 o 14:07
0

Posłuchaj no GUWNOJADZIE.(...) gnoju do kogo miałbyś pretensje gdyby ci mamusia "odpaliła" na tylnym fotelu, na środku wsi?

Porytowe Wzgórze to nie Leśna Góra B)

Kończ waść....

Avatar
kasjer z biedronki / 5 grudnia 2014 o 12:26
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

może tak ich uczyli na Akademii Medycznej - żeby nie smarować "dupy miodem" tak jak to sie wyraził tu na forum jeden absolwent tej zacnej uczelni.

ii Medycznej - żeby nie smarować "dupy miodem" tak jak to sie wyraził tu na forum jeden absolwent tej zacnej uczelni.

rozwiń
Avatar
JR / 5 grudnia 2014 o 12:01
0
Oni nie mają Boga w sercu,a uczucie empatii jest im obce.DRANIE!!!
Avatar
trochę prawdy ! / 4 grudnia 2014 o 21:51
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 21:50
0

Oj Maćku, Maćku! Dalej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwcie się teraz, że nikt w całym powiecie was nie broni bo zasłużyliście sobie na tą opinię w zupełności. To jest głos ludu i jego ocena. Tak was i waszą pracę postrzegamy bo na taką ocenę tylko zapracowaliście. I jeżeli chcesz by było inaczej to podnieś swoje standardy i poprzeczkę moralną sobie i swoim kolegom. Bez smarowania dupy miodem bo nikt z nas tego nie potrzebuje. Wyrzuć muchy z nosa podejdź do chorego z życzliwością  i zrozumieniem a zobaczysz, że opinia o was się zmieni. Ale na to trzeba uczciwie sobie zapracować.Na dzień dzisiejszy okryliście niesławą nie tylko SOR ale cały janowski szpital. Teraz to nie tylko śmieje się Biłgoraj, Kraśnik czy Stalowa, filmik na WP obejrzał kto tylko chciał i wypowiedź waszego szefa też. I zapewniam że w całym kraju zrobiła furorę.

Wyrażasz opinię większości pacjentów z SOR.

10/10

Wyrażasz opinię większości pacjentów z SOR.

10/10

rozwiń
Avatar
trochę prawdy ! / 4 grudnia 2014 o 21:49
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

rozwiń
Avatar
gość / 4 grudnia 2014 o 21:32
0

Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni. 

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Oj Maćku, Maćku! Dalej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwcie się teraz, że nikt w całym powiecie was nie broni bo zasłużyliście sobie na tą opinię w zupełności. To jest głos ludu i jego ocena. Tak was i waszą pracę postrzegamy bo na taką ocenę tylko zapracowaliście. I jeżeli chcesz by było inaczej to podnieś swoje standardy i poprzeczkę moralną sobie i swoim kolegom. Bez smarowania dupy miodem bo nikt z nas tego nie potrzebuje. Wyrzuć muchy z nosa podejdź do chorego z życzliwością  i zrozumieniem a zobaczysz, że opinia o was się zmieni. Ale na to trzeba uczciwie sobie zapracować.Na dzień dzisiejszy okryliście niesławą nie tylko SOR ale cały janowski szpital. Teraz to nie tylko śmieje się Biłgoraj, Kraśnik czy Stalowa, filmik na WP obejrzał kto tylko chciał i wypowiedź waszego szefa też. I zapewniam że w całym kraju zrobiła furorę.

ej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwci... rozwiń
Avatar
frenek / 4 grudnia 2014 o 20:41
0

takich lekarzy jak w janowie lubelskim i policjantow to wszystko dziadostwo w worek i wyrzucic 

Avatar
obserwator / 4 grudnia 2014 o 19:53
0

Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni. 

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Ty Maćku - którą to Akademię Medyczną kończyłeś gdzie uczyli o smarowaniu "dupy miodem" ???????

Ty masz chyba problemy sam ze sobą.

Takimi wpisami wyrabiasz złą opinię innym lekarzom. Mam nadzieję że inni odcinają się od tych obraźliwych wpisów lub studiowali w innych Akademiach Medycznych.

órą to Akademię Medyczną kończyłeś gdzie uczyli o smarowaniu "dupy miodem" ???????

Ty masz chyba problemy sam ze sobą.

Takimi wpisami wyrabiasz złą opinię innym lekarzom. Mam nadzieję że inni odcinają się od tych obraźliwych wpisów lub studiowali w innych Akademiach Medycznych.

rozwiń
Avatar
gość / 8 grudnia 2014 o 06:08
0

Porytowe Wzgórze to nie Leśna Góra B)

Kończ waść....

A co ma Porytowe do Janowskiego szpitala?

Avatar
Gość / 5 grudnia 2014 o 14:07
0

Posłuchaj no GUWNOJADZIE.(...) gnoju do kogo miałbyś pretensje gdyby ci mamusia "odpaliła" na tylnym fotelu, na środku wsi?

Porytowe Wzgórze to nie Leśna Góra B)

Kończ waść....

Avatar
kasjer z biedronki / 5 grudnia 2014 o 12:26
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

może tak ich uczyli na Akademii Medycznej - żeby nie smarować "dupy miodem" tak jak to sie wyraził tu na forum jeden absolwent tej zacnej uczelni.

ii Medycznej - żeby nie smarować "dupy miodem" tak jak to sie wyraził tu na forum jeden absolwent tej zacnej uczelni.

rozwiń
Avatar
JR / 5 grudnia 2014 o 12:01
0
Oni nie mają Boga w sercu,a uczucie empatii jest im obce.DRANIE!!!
Avatar
trochę prawdy ! / 4 grudnia 2014 o 21:51
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 21:50
0

Oj Maćku, Maćku! Dalej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwcie się teraz, że nikt w całym powiecie was nie broni bo zasłużyliście sobie na tą opinię w zupełności. To jest głos ludu i jego ocena. Tak was i waszą pracę postrzegamy bo na taką ocenę tylko zapracowaliście. I jeżeli chcesz by było inaczej to podnieś swoje standardy i poprzeczkę moralną sobie i swoim kolegom. Bez smarowania dupy miodem bo nikt z nas tego nie potrzebuje. Wyrzuć muchy z nosa podejdź do chorego z życzliwością  i zrozumieniem a zobaczysz, że opinia o was się zmieni. Ale na to trzeba uczciwie sobie zapracować.Na dzień dzisiejszy okryliście niesławą nie tylko SOR ale cały janowski szpital. Teraz to nie tylko śmieje się Biłgoraj, Kraśnik czy Stalowa, filmik na WP obejrzał kto tylko chciał i wypowiedź waszego szefa też. I zapewniam że w całym kraju zrobiła furorę.

Wyrażasz opinię większości pacjentów z SOR.

10/10

Wyrażasz opinię większości pacjentów z SOR.

10/10

rozwiń
Avatar
trochę prawdy ! / 4 grudnia 2014 o 21:49
0

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Zrozumiałe jest, że w takim przypadku musicie chronić własne tyłki ale NIE OBRAŻAJCIE PRZY TYM RODZINY ZMARŁEGO ! Skąd takie informacje, że doszło do pęknięcia tętniaka aorty skoro nie ma jeszcze wyników sekcji... !? Może dzięki swoim znajomościom i wysokim dochodom załatwiliście sfałszowanie wyników sekcji, dlatego z góry wiadomo jaka była przyczyna zgonu - najwygodniejsza dla was !? Jak człowieka w takim stanie można wypisać do domu bez jakichkolwiek badań...kosztowałoby was coś zrobienie EKG czy innych podstawowych badań i zostawienie człowieka na oddziale !?Nikt wtedy nie miałby pretensji gdybyście chociaż spróbowali pomóc ale NIE bo po co myśleliście, że kolejny raz wam się uda a tym samym zniszczyliście życie kochającej się szczęśliwej rodziny i macie szczelność obrażać ją publicznie !? Gdzie wasze sumienie!? Powinniście zobaczyć jak wiele cierpienia wyrządziliście tej rodzinie - ich łzy, rozpacz, żal ! Ale wy boicie się tylko o własne stołki mając przy tym ogromną znieczulice ! Podła jest wasza arogancja i bezczelność wobec tej rodziny - bo mając tyle kasy co wy, ze wszystkiego można się wywinąć ! To nie jest jedyna sytuacja gdzie ludzie skarżą się na wasze zachowanie i brak zainteresowania wobec pacjentów. Jedynymi osobami które mogą pozytywnie wypowiedzieć się o waszej pracy są tylko wasi znajomi lub znajomi znajomych. Inni chorzy potrzebujący nagłej pomocy są traktowani jak produkty w supermarkecie na kasie pyk i następny!   Pieniążki, znajomości, wpływy - wasze życie...ale pamiętajcie że zło czynione innym wraca a jeśli nie po stronie życia to odpowiecie za to kiedyś przed Bogiem ! 

rozwiń
Avatar
gość / 4 grudnia 2014 o 21:32
0

Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni. 

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Oj Maćku, Maćku! Dalej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwcie się teraz, że nikt w całym powiecie was nie broni bo zasłużyliście sobie na tą opinię w zupełności. To jest głos ludu i jego ocena. Tak was i waszą pracę postrzegamy bo na taką ocenę tylko zapracowaliście. I jeżeli chcesz by było inaczej to podnieś swoje standardy i poprzeczkę moralną sobie i swoim kolegom. Bez smarowania dupy miodem bo nikt z nas tego nie potrzebuje. Wyrzuć muchy z nosa podejdź do chorego z życzliwością  i zrozumieniem a zobaczysz, że opinia o was się zmieni. Ale na to trzeba uczciwie sobie zapracować.Na dzień dzisiejszy okryliście niesławą nie tylko SOR ale cały janowski szpital. Teraz to nie tylko śmieje się Biłgoraj, Kraśnik czy Stalowa, filmik na WP obejrzał kto tylko chciał i wypowiedź waszego szefa też. I zapewniam że w całym kraju zrobiła furorę.

ej się pogrążasz. SOR to miejsce które każdy z nas odwiedza z absolutnej konieczności. Zapewniam Cię ze zero w tym przyjemności. Osobiście kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z tego przybytku i odczucia mam takie jak przytłaczająca większość. Opieszałość w obsłudze do granic możliwości, lekceważący stosunek do pacjenta, zaznaczanie swojej wyższości, braku jakiejkolwiek empatii to częste grzechy na waszym podwórku, by nie powiedzieć standard. I standardowo zapodawane dla ludzi ze wsi i ubogo wyglądających z miasta.  Dlatego nie dziwci... rozwiń
Avatar
frenek / 4 grudnia 2014 o 20:41
0

takich lekarzy jak w janowie lubelskim i policjantow to wszystko dziadostwo w worek i wyrzucic 

Avatar
obserwator / 4 grudnia 2014 o 19:53
0

Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:

Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni. 

I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.

Ty Maćku - którą to Akademię Medyczną kończyłeś gdzie uczyli o smarowaniu "dupy miodem" ???????

Ty masz chyba problemy sam ze sobą.

Takimi wpisami wyrabiasz złą opinię innym lekarzom. Mam nadzieję że inni odcinają się od tych obraźliwych wpisów lub studiowali w innych Akademiach Medycznych.

órą to Akademię Medyczną kończyłeś gdzie uczyli o smarowaniu "dupy miodem" ???????

Ty masz chyba problemy sam ze sobą.

Takimi wpisami wyrabiasz złą opinię innym lekarzom. Mam nadzieję że inni odcinają się od tych obraźliwych wpisów lub studiowali w innych Akademiach Medycznych.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera 0 0

W niedzielę o godz. 16 Stal Kraśnik zmierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz, czyli byłym klubem trenera Jarosława Pacholarza. Gospodarze będą próbowali się podnieść po bardzo słabym występie w Sieniawie, gdzie dostali aż pięć bramek.

Ksiądz Jan Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing
film

Ksiądz Jan Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing 0 1

Po oskarżeniach o mobbing ksiądz Jan Stryczek chce wycofać się z działalności Stowarzyszenia „Wiosna”. Sprawą ma zająć się prokuratura.

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia]
galeria

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia] 2 2

Piątkowa regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości była wiecem poparcia dla Jakuba Banaszka, kandydata na prezydenta Chełma.

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup 0 0

Przed tygodniem triumf na turnieju we Włocławku, a teraz dobra gra w Starogardzie Gdańskim. W piątek TBV Start rozbił w meczu półfinałowym Trefla Sopot aż 96:60. W sobotę o godz. 18.30 lublinianie zagrają w finale z gospodarzami zawodów – Polpharmą.

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry 5 1

Obrażeniami ciała zakończyła się próba nauki sterowania paralotnią dla 46-letniego mieszkańca Lublina.

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle"
28 września 2018, 0:00

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" 0 0

W tym roku puławski Zespół Pieśni i Tańca Powiśle obchodzi wyjątkowy jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 28-30 września w Puławach będzie okazja do wspólnego świętowania - nie zabraknie koncertów i dodatkowych atrakcji.

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo]
film

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo] 9 1

Tomek Jasiński z Lublina bierze udział w telewizyjnym programie The Voice of Poland. Po swoim występie dostał owacje na stojąco i dołączył do zespołu Patrycji Markowskiej.

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie
26 września 2018, 0:00

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-28 września w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie (ul. Wodopojna 2) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Wieś w XX wieku. Wybrane problemy polityczne, społeczne, gospodarcze i kultura.

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi 43 1

Rozmowa z Ewą Olszowy z Góry Puławskiej, dawcą komórek macierzystych szpiku.

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów 44 23

Zmiany w działaniu komunikacji miejskiej w Lublinie zaproponowali w piątek działacze komitetu wyborczego „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Krytykowali też władze MPK.

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia 1 0

Kaplica rodziny Bielskich na zabytkowym cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej w Chełmie doczekała się remontu. Miejscowi miłośnicy zabytków upominali się o to już w latach międzywojennych.

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur
28 września 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wernisaż wystawy Projektowanie wszędzie.

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem 16 31

Czy rosyjski Smoleńsk zostanie nowym miastem partnerskim Puław? O tym, że to przyniesie nam wiele korzyści przekonuje radny PiS Ignacy Czeżyk.

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego
Historia

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego 0 0

Choć polityczne i życiowe drogi wybitnych polityków, marszałków Sejmu, Ignacego Daszyńskiego i Macieja Rataja, właśnie odznaczonych pośmiertnie najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego - układały się różnie, to jednak miały pewne punkty wspólne

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19 4 0

Do wypadku doszło około godz. 7.35 w Wandzinie na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!