Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

47-latek zmarł w kolejce do specjalisty. Wcześniej wypisali go z SOR

Utworzony przez Wyszyńskiego, 2 grudnia 2014 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Nie jednego czlowieka juz usmiercili!! Noz w kieszeni sie otwiera
Jak oni tam tylko i wyłącznie pawulonem albo rumiankiem leczą,to jak ma być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYLEM ŚWIADKIEM JAK W TYM SZPITALU   UMARŁ PACJENT LUDZIE SIĘ DENERWOWALI DAWALI ZNAĆ PIELĘGNIARCE DOKTOROWI TO JAK KTOŚ ZAPUKAŁ DO GABINETU CHCĄ POINFORMOWAĆ O STANIE PACJENTA ZE COŚ SIĘ DZIEJE TO ODPOWIEDZ  BYŁA OD DOKTORA ZE JEST ZAJĘTY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu wymagać,jaki prezydent,premier,rząd taka i ta cała służba zdrowia i tacy lekarze,wszystko leży,totalnie. DZIKI KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch wspaniałych na SORZe- dr,Ć..... i dr.Ż........ brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Janowie Lubelskim to kompletne dno!!! na zachowanie tamtejszego personelu scyzoryk się w kieszeni otwiera. Banda zarozumiałych bufonów, którzy nie mają o  niczym pojęcia, a wydaje im się, że wszystkie rozumy pozjadali. Tak zwykle się zachowują siedzi taki burak i nawet nie chce mu się do pacjenta podejść żeby go zbadać, a już na pewno nie żeby wysłuchać co pacjentowi dolega. nie raz byłam skazana na "pomoc" tamtejszych pseudo lekarzy. Kto może omija ten szpital szerokim łukiem ale są tacy, którzy nie mają wyjścia i tym współczuję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g mnie odpowiedzialność ponosi dyrekcja Szpitala która zatwierdza 20 dyżurów na jednego lekarza w miesiącu. Czy taki lekarz kojarzy kto i z jakim schorzeniem przyjechał na Izbę Przyjęć ?? Rekordzistą w liczbie dyżurów jest lekarz .. Co na to nasza wspaniała dyrekcja ? Może i tu czas na zmiany ?
     na sor wiecznie dyżuruje taki starszy lekarz z widoczną nadwagą - sam ledwo chodzi i ma chyba nie najlepiej opanowaną obsługę komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewatpliwie, ktos powinien odpowiedziec za smierc tego przeciez ciagle mlodego czlowieka.Mam nadzieje ze posypia sie stolki, a dla przykladu niekompetentnych lekarzy ukarac wiezieniem.Niech tez poczytaja sobie co ludzie sobie o nich mysla.Banda nierobow i bucow, wiem z wlasnego doswiadczenia, podejscie do pacjenta okropne.Wspolczuje wszystkim, ktorzy tam musieli trafic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewatpliwie, ktos powinien odpowiedziec za smierc tego przeciez ciagle mlodego czlowieka.Mam nadzieje ze posypia sie stolki, a dla przykladu niekompetentnych lekarzy ukarac wiezieniem.Niech tez poczytaja sobie co ludzie sobie o nich mysla.Banda nierobow i bucow, wiem z wlasnego doswiadczenia, podejscie do pacjenta okropne.Wspolczuje wszystkim, ktorzy tam musieli trafic.
  A ja myślałem Panie Wicedyrektorze, że szpital jest takim miejscem w którym ludzie mają odzyskiwać zdrowie? I już za sam sposób myślenia powinien Pan zwolnić swoje stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dwudziestokilkuletni syn o trzeciej w nocy też skarżył się na ból w klatce piersiowej. O trzeciej w nocy wylądował na janowskim SORZe.  Zbadał go doktor Ć.  laryngolog! ( przypominam że gardło syna nie bolało) i po trzech godzinach wypisał do domu z zaleceniem żeby z czymś takim  poszedł do swojego rodzinnego. Takie zachowanie to norma.Tak więc wcale nie dziwi że ktoś inny zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A janowskie pseudo forum ww.lja dalej zamknięte. Chyba ze strachu żeby miejscowi kolesiom du..py czasem nie obsmarowali, a i wielki głos ludu blogującego janów 24 też nabrał wody w usta. Lepiej zaczekać i zamieść pod dywan. A kreowali się w internecie na takie niezależne miejsca. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po tej tragedii w janowskim szpitalu standardy wzrosną? choć to raczej standardy są wysokie tylko empatii brakowało? Szkoda że za zachowania jednostek nielicznych cierpią wszyscy pozostali, bo trzeba dodać, że na oddziałach pracuje ciężko wiele bardzo wspaniałych i oddanych pacjentowi osób szczególnie personelu średniego. Ale pomyje rozlały się na wszystkich. SOR już dawno o taką ocenę się prosił szkoda tylko że położyło się to cieniem po całym szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dwudziestokilkuletni syn o trzeciej w nocy też skarżył się na ból w klatce piersiowej. O trzeciej w nocy wylądował na janowskim SORZe.  Zbadał go doktor Ć.  laryngolog! ( przypominam że gardło syna nie bolało) i po trzech godzinach wypisał do domu z zaleceniem żeby z czymś takim  poszedł do swojego rodzinnego. Takie zachowanie to norma.Tak więc wcale nie dziwi że ktoś inny zmarł.
  Teraz to sie tak porobilo.Czesc lekarzy jest nastawiona tylko na kase.Nastepna czesc to ci co podpisali deklaracije wiary tzn. ci co wyznaja zasade ze chorzy maja sie leczyc zdrowaskami I dawaniem na tace w intencij. A reszta to teraz jest zajeta bo pracuje na 3 i pół etatu. A na SOR przyjmuje dr przed emeryturą   Starosta i podległy mu dyrektor szpitala mają inne problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten SOR z kilkukrotnego pobytu w nim z moją mamą, która miała nawrotowe migotanie przedsionków, wysokie ciśnienie i wadę zastawki serca i w związku z tym w razie nawrotu choroby trzeba było jechać od razu do szpitala. Utkwił mi w pamięci taki obraz:  moja słaniająca się na nogach mama z migotaniem przedsionków, cisnieniem 80/60 ledwo może zebrać myśli żeby składnie się wypowiedzieć, a na izbie przyjęć lekarz, pan Ź. wiek około 40 lat, zajmuje się swoim synkiem który pochłania jego całą uwagę, oglądają sobie zdjęcia na monitorze przy okazji wciagając w to dość przyjemne zajęcie dodatkowo dwie pielęgniarki, a chorej osoby jakby nie było. Nóż się w kieszeni otwiera, na usta cisną się nie cenzuralne słowa, ale milczę bo przecież w tym dziadowskim szpitalu muszę zostawić kochaną osobę i nie chcę aby spotkało ja coś przykrego. BEZSILNOŚĆ I WŚCIEKŁOŚĆ... WŚCIEKŁOŚĆ I BEZSILNOŚĆ................... Po mniej więcej godziny mama trafia wreszcie pod kroplówkę na oddział, to jest tylko jedna opisana sytuacja a takich było więcej, mniej lub bardziej drastycznych. Serdecznie współczuję rodzinie Pana Ryszarda, wiem co przeżywają 
Posłuchaj no GUWNOJADZIE. Jak ci się wydaje, że jesteś anonimowy i możesz bezkarnie obrażać ludzi to się możesz bardzo zdziwić w sądzie - ile taka zabawa w oczernianie kosztuje. Szkoda, że tego już nie pokazują w TVN. Z własnego doświadczenia to wiem jak potrafią konfabulować ludzie po wizycie na SORze. Z twoją mamusią bardzo łatwo to sprawdzić w komputerze. Najbardziej naraziłeś na życie swoją mamusię właśnie TY GUWNOJADZIE przywożąc ją jak tucznika w samochodzie a nie wzywając Pogotowie. Ciekaw jestem gnoju do kogo miałbyś pretensje gdyby ci mamusia "odpaliła" na tylnym fotelu, na środku wsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum lja.pl nie działa przypadek? nie sadzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj no GUWNOJADZIE. Jak ci się wydaje, że jesteś anonimowy i możesz bezkarnie obrażać ludzi to się możesz bardzo zdziwić w sądzie - ile taka zabawa w oczernianie kosztuje. Szkoda, że tego już nie pokazują w TVN. Z własnego doświadczenia to wiem jak potrafią konfabulować ludzie po wizycie na SORze. Z twoją mamusią bardzo łatwo to sprawdzić w komputerze. Najbardziej naraziłeś na życie swoją mamusię właśnie TY GUWNOJADZIE przywożąc ją jak tucznika w samochodzie a nie wzywając Pogotowie. Ciekaw jestem gnoju do kogo miałbyś pretensje gdyby ci mamusia "odpaliła" na tylnym fotelu, na środku wsi?
Barani łbie !!!  tylko pawulonem umiecie uzdrawiać !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj no GUWNOJADZIE. Jak ci się wydaje, że jesteś anonimowy i możesz bezkarnie obrażać ludzi to się możesz bardzo zdziwić w sądzie - ile taka zabawa w oczernianie kosztuje. Szkoda, że tego już nie pokazują w TVN. Z własnego doświadczenia to wiem jak potrafią konfabulować ludzie po wizycie na SORze. Z twoją mamusią bardzo łatwo to sprawdzić w komputerze. Najbardziej naraziłeś na życie swoją mamusię właśnie TY GUWNOJADZIE przywożąc ją jak tucznika w samochodzie a nie wzywając Pogotowie. Ciekaw jestem gnoju do kogo miałbyś pretensje gdyby ci mamusia "odpaliła" na tylnym fotelu, na środku wsi?
Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie szpital to masakra najgorsze pielegniarki sa na dzieciecym sa okropny i werden !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:
Tylko głębokie kieszenie mają, a wiedza,wykształcenie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:   Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni.  I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jejku! czyżby to ten opisywany lekarz skomentował wypowiedź tego gościa? Jeżeli tak to wszystko wyjaśnia. Takiego jadu i braku poszanowania dla innej osoby dawno na forum nie było. Jeżeli lekarz to znaczy wykształcenie wyższe. Ale ciężko w to uwierzyć bo i słownictwo rynsztokowe i błędy ortograficzne na poziomie klasy szkoły podstawowej. Totalna żenada. :blink: :lol: :lol:   Nie, nie jestem tym lekarzem chociaż dość dobrze znam go. Te "błędy ortograficzne" zrobiłem umyślnie. Dałem tylko próbkę jak to jest kiedy się kogoś opluwa, dziwne, że nie zauważyłeś tych pomyj i jadu w postach powyżej wylewanych na ochronę zdrowia. Cóż już na studiach tłumaczono nam, że nawet jak "będziesz dupę miodem smarował" to i tak będą mieć pretensje. Jest to normalny mechanizm kiedy nic się nie płaci z własnej kieszeni. I jeszcze jedno, u tego pacjenta doszło do pęknięcia tętniaka aorty i nawet gdyby wszystkie medyczne sławy telewizyjne zaczęły go ratować efekt był by podobny, tak choroba. A teściunio łże w żywe oczy, pacjent został od razu skierowany na konsultację pulmunologa z zaleceniem pozostania w pobliżu SORu. Jednak na własną odpowiedzialność oddalił się ze szpitala do domu. Ale cóż jak nie wiadomo o co chodzi to ...... Wiadomo, że zarówno dr C i dr Ź nie należą do biednych, pracę w SOR traktują bardziej jako hobby.
 
co to znaczy że sie nie placi z własnej kieszeni - a z czyjej, a ty chłoptasiu to hobby uprawiasz bezpłatnie, za darmo. Każdy z was ma płacone z budżetu państwo na który składaja się wszyscy w formie składek różnego rodzaju. Jesteś ignorantem. A jeżeli ci panowie traktuja to jako hobby jak napisałeś to wyrazy współczucia dla pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...