Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo mało chętnych żeby oddać szpik w Lubelskiem. Trzeci wynik od końca w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2016 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Właśnie dziś wysłałam próbki i formularz do DKMS :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś chciałam się zarejestrować zaznaczając, że zgadzam się tylko na pobranie z krwi obwodowej i usłyszałam, że taka opcja nie jest możliwa, gdyż sposób pobierania komórek zależy od wielu czynników. Decyzja o byciu dawcą powinna być przemyślana, gdyż rejestracja a później odmowa pozbawia chorą osobę szansy na wyzdrowienie. Niestety brak możliwości zaznaczenia iż dawca zgadza się tylko na pobranie komórek z krwi eliminuje wiele osób takich jak ja - bojących się bardziej skomplikowanych zabiegów od wbicia igły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od zeszłego roku jestem w bazie dawców i zachęcam Was wszystkich :) To najlepsze co można zrobić w życiu - pomóc innej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ten DKMS wam płaci, że takie rzeczy wypisujecie??? U nich w bazie jest może mało, ale już wasza rzetelność dziennikarska nie pozwala na sprawdzenie i podanie liczby z bazy Poltransplantu, do której można zapisać się przy oddawaniu krwi w RCKIK Lublin. Poltransplant nie robi szopek po galeriach jak DKMS bo nie jest prywatną fundacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze nikt nie mówi, że są zapisy w umowie, które mówią, że nasz szpik może trafić ( czytaj: zostać sprzedany) np. do odbiorcy na terenie Niemiec. A ja szpiku Niemcom oddawać nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda, ze nikt nie mówi, że są zapisy w umowie, które mówią, że nasz szpik może trafić ( czytaj: zostać sprzedany) np. do odbiorcy na terenie Niemiec. A ja szpiku Niemcom oddawać nie będę.
To szkoda. Bo niestety bardzo wiele biorców u nas w kraju ma szpik od Niemców. Sam jestem taką osobą i nie jest to odosobniony przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napisaliście, RCKiK w Lublinie również prowqadzi bazę potencjalnych dawców. Czemu nie sprawdziliście ile osób wpisanych jest do POLTRANSPLANT. DKMS nie powinien byc narzucany w takich artykułach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne gdzie i do kogo zgłaszamy się, aby zostać dawcą? Istotne powinno być to, żeby byli ludzie, którzy chętnie pomogą drugiemu człowiekowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...