Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Autobus PKS na drzewie

Utworzony przez łosio, 21 maja 2008 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Dobrze że się busem takie coś nie stało tam połowa ludzi jedzie na stojąco!!!!! k***wy j**ne A te autokary już dawno powinni wymienić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak już piszecie jakiś artykuł to zróbcie to rzetelnie!! Nie rozumiem jak można być takim [tu odpowiednie słowo] żeby nie móc zrozumieć, że autobus nie jechał do Lublina tylko z niego wracał!! Kierował się w stronę miejscowości Chodel!! Jak można takie pierdoły wypisywać?? Jeżeli chodzi o liczbę pasażerów to ja widziałem więcej niż 5 osób!! Widzę, że jakiś Pan wam nawet zdjęcia wysłał a wy tego nie umiecie w odpowiedni sposób nawet wykorzystać. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy w ogóle piszecie?? jakich 5 osob i jak tylko w bełżycach w szpitalu wylądowali?? do szpitala do belzyc trafilo chyba 6 osob ,częsc do szpitala w lublinie przy al. Krasnickiej i poza tym byly karetki jeszcze z Poniatowej a autobus jakby ktos tam pojechacl i zauwazyl to jechal od Lublina do Bełżyc bo raczej nie bylo mozliwosci zeby go obrucilo na tej czesci drogi w stronę Bełżyc z ktorych "RZEKOMO" wyjezdzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autosan h9 jest pojazdem skonstruowanym w latach 60 tych dla potrzebach wojska, do przewozu rannych. Dlatego tak tragiczne są w skutkach zderzenia czołowe np. z drzewem (patrz Gdańsk Oliwa 1994). Z przodu miał być właz do wsuwania noszy z rannymi i dlatego przednia część pojazdu nie posiada absolutnie żadnych wzmocnień. Z tego powodu skutki są jakie są, każdy widzi, przód składa się z łatwością tekturowego pudełeczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów, kto wam pisze takie bzdury. W przedszkolu dzieci potrafią lepiej sie wysławiać. Nie kompletne i nie sprawdzone informacje, styl wypowiedzi - szkoda gadać i to cały DZIENNIK. Potworne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja uważam że powinni jakiś kontrole wprowadzic do PKSu i sprawdzić stan techniczny tych pojazdów..ale wtedy to chyba żaden autobus nie zostanie bo wszystkie to złomy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nie będę tutaj pierwszym co z komentuję waszą nierzetelną prace jeśli się bierzecie za pisanie wiadomości jakichkolwiek to barany sprawdźcie czy są dokładne a nie piszecie bzdury. 1. Nie koło Bełżyc tylko w Bełżycach 2. Nie jechał do Lublina tylko z Lublina 3. Nie jechał nim 5 osób tylko o wiele więcej nie znam dokładnej liczby bo nie liczyłem I więcej było rannych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby dziennik był w autobusie to by napisał dokładniej, ale nie był wiec pewnie musiał się oprzec na informacjach od jakichś służb i to podawanych szybko i na gorącą a więc wstepnych. Jak chcesz "gościu" czytać o czymś w internecie zaraz po tym jak się zdarzyło chociazby po to zeby dowiedziec się, że jakas trasa przez wypadek jest zablokowana. to sie zastanów co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedno Nie znalazałem w artykule, ze jak wytykasz wypadek nie był pod Beżycami wprost przeciwnie jest podana ulica tego miasta Stosujac twa "terminologie" powinienen nawsadzac ci od baranów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człeni autokar nie jechał z bełżyc do lublia a odwrotnie. I nie próbował zjechac na pobocze tylko przypakował w drzewo po drugiej stronie ulicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
et napisał:
Jakby dziennik był w autobusie to by napisał dokładniej, ale nie był wiec pewnie musiał się oprzec na informacjach od jakichś służb i to podawanych szybko i na gorącą a więc wstepnych. Jak chcesz "gościu" czytać o czymś w internecie zaraz po tym jak się zdarzyło chociazby po to zeby dowiedziec się, że jakas trasa przez wypadek jest zablokowana. to sie zastanów co piszesz.[/quote] Mnie grzeje czy dziennik był w autobusie czy nie!! Zadaniem dziennikarza jest rzetelność!! Wielki mi to news, na gorąco. Skoro ludzie piszą, że są błędy należy je przynajmniej poprawić. Artykuł został dodany 21 maja 2008 - 17:26 , a teraz jest godzina 22.05.2008 - 23:40!! Biedacy tacy zapracowani. Co więcej wiem, że osoba która poinformowała o tym zajściu nie podawała takich głupot. Mój brat powiadomił tvn24.pl o wypadku nie podając szczegółów i jakoś tamci dziennikarze kontaktując się z WARSZAWY, dowiedzieli się ilu było rannych, gdzie i co było przyczyną wypadku. Teraz zobacz ile informacji podanych przez DW są błędne:
Autobus PKS, jadący z Bełżyc do Lublina,[/quote] Z Lublina do Bełżyc [quote]Kierowa próbował zjechać na pobocze, ale mu sie nie udało i uderzył w drzewo.
Kierowca nie próbował zjechać, tylko stracił panowanie nad pojazdem. Czy kierowca by miał interes zjeżdżania autobusem na chodnik, skoro droga przed nim była pusta?? [quote]Autobusem podróżowało pięć osób. Wszyscy trafili do szpitala w Bełżycach, bo byli ranni.
Autobusem podróżowało więcej niż 5 osób, nie znam dokładnej liczby, ale to na oko było widać. Ranni owszem byli, część z nich trafiła do szpitala w Bełżycach ale nie wszyscy. A więc połowa artykułu się nie zgadza z stanem faktycznym!! To jest news?? To ja dziękuję za takie newsy. I nie broń ludzi, którzy chyba minęli się z powołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adp napisał:
Autosan h9 jest pojazdem skonstruowanym w latach 60 tych dla potrzebach wojska, do przewozu rannych. Dlatego tak tragiczne są w skutkach zderzenia czołowe np. z drzewem (patrz Gdańsk Oliwa 1994). Z przodu miał być właz do wsuwania noszy z rannymi i dlatego przednia część pojazdu nie posiada absolutnie żadnych wzmocnień. Z tego powodu skutki są jakie są, każdy widzi, przód składa się z łatwością tekturowego pudełeczka.
coś mi się widzi że słynny Aron Autokarzysto-busista się odezwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m1chael napisał:
człeni autokar nie jechał z bełżyc do lublia a odwrotnie. I nie próbował zjechac na pobocze tylko przypakował w drzewo po drugiej stronie ulicy!!!
Widac byłes w skórze kierowcy,.. a drzewo rosło na środku jezdni a nie na poboczu... widac teraz kto pisze te meile skoro wiesz co mówiła osoba, która dzwonila do redakcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pudło, nie jestem Aronem. Dziwi tylko fakt, że zamiast koncentrować się na kwestiach merytorycznych, dociekasz głupiutkich szczególików, że może to być Aron. Sprostowanie: - zdarzenie do którego nawiązałem z 1994 roku miało miejsce 2 maja w Gdańsku - Kokoszkach - w autobusie PKS zginęły wtedy 32 osoby, a 44 zostały ranne - kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył czołowo w drzewo; wbiło się ono na ponad cztery metry do wnętrza autobusu - kierowca autobusu został skazany na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 - dwóch innych pracowników stacji obsługi technicznej PKS, którzy dopuścili pojazd do ruchu, skazano na rok i 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. http://images31.fotosik.pl/261/3aa8e18508243367med.jpg Płyta i krzyż upamiętniają miejsce tragicznej katastrofy z przed 14 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
et napisał:
Widac byłes w skórze kierowcy,.. a drzewo rosło na środku jezdni a nie na poboczu... widac teraz kto pisze te meile skoro wiesz co mówiła osoba, która dzwonila do redakcji...
No chyba dobrze koleś napisał!! Kierowca nie próbował zjeżdżać na pobocze tylko stracił panowanie nad pojazdem. A osoba która poinformowała redakcję o tym zdarzeniu, nie dzwoniła lecz wysłała maila. To ty jesteś niedoinformowany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...