Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Benzyna będzie po 6 złotych. To nie koniec podwyżek

Utworzony przez HistoryJa, 10 listopada 2011 r. o 06:29 Powrót do artykułu
"Eksperci przewidują dalszy wzrost cen paliw. Orlenowi grozi bowiem wielomilionowa kara za przedwyborcze granie cenami paliw, którą koncern najpewniej wliczy w ceny sprzedawanych produktów. Chodzi o przedwyborczą sytuację, gdy podczas kampanii Orlen utrzymywał na swoich stacjach ceny prawie na poziomie hurtowym. Wywołało to prawdziwą burzę, gdyż mniejsi uczestnicy rynku nie mogli dopłacać do interesu. Upadek groził 3 tys. niezależnych stacji - informuje "Gazeta Polska codziennie". Dystrybutorzy zarzucili Orlenowi stosownie nieuczciwych praktyk i wystosowali skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jeżeli ten je uzna, Orlenowi grozi wielomilionowa kara. Po wyborach wszystko wróciło do normy, a ceny hurtowe paliw są teraz w Polsce najdroższe od 7 lat. W styczniu cena oleju napędowego może wzrosnąć o prawie 10 proc., a do końca 2012 r. cena autogazu nawet o złotego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie podwyżki benzyny nie obchodzą.
I tak zawsze tankuje za 100 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tyle będziemy płacić za litr oleju napędowego lub bezołowiowej? Tak, i to już za kilka tygodni – oceniają eksperci. Ale to nie koniec windowania cen. Nie trzeba ekspertów że ludzie wkońcu wyjdą na ulice i będziemy mieli 2 Grecje w Polsce, bo co sie dzieje w tym kraju to szkoda słów aby od 1 do 1 i to dobrze nie starcza na nic gdzie dziecku cośz tej żałosnej pensji kupić wyjechać chociaż raz w roku na parę dni z rodziną na wakacje, nie oszukujmy się nie ma za co pojechać, ta UE patrzy jak jest w innych krajach UE ze ceny ropy itp takie są tam. Ale o pensjach żeby wyrównać do takich samych co w UE to nie pomyślą ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donek tak trzymaj tylko bicie po d... nauczy wyborców PO i Palibulgota rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL jest u władzy i najważniejszy jest człowiek,aby mu się dobrać do skóry.W duecie z hazardzistami doprowadzą /co daj Boże/do kryterium ulicznego i na zawsze zmiecie tych złodziejów z polityki!!!Ale teraz kryterium uliczne będzie znacznie groźniejsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo i my dorównamy do Grecji powolutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem do pracy własnym samochodem. Fakt, wygoda kosztuje ale poszedłem po rozum do głowy i kupiłem sobie bilet MPK na 150 dni za 212 złociszy/miesięcznie 42,40 zł/ i teraz jestem panisko, nie stoję w korkach i nie denerwuję się. Czysty zysk.Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Jeździłem do pracy własnym samochodem. Fakt, wygoda kosztuje ale poszedłem po rozum do głowy i kupiłem sobie bilet MPK na 150 dni za 212 złociszy/miesięcznie 42,40 zł/ i teraz jestem panisko, nie stoję w korkach i nie denerwuję się. Czysty zysk.Serdecznie pozdrawiam.
Dzień dobry Panie Prezesie... widzę, że miał Pan kurs z marketingu i takich tam popierdułek. Ładna reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tedy napisał:
donek tak trzymaj tylko bicie po d... nauczy wyborców PO i Palibulgota rozumu
A Yaro mówił,że jak będzie rządził to benzol będzie po 3zł,mówił nawet o tym Zbyszek Krężel z Syczyna.Może by zakupić od Yara ten patent.Panie Donku ma Pan szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w USA ile kosztuje litr benzyny, może ktoś napisze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma problemu - ja się zgadzam na podwyższenie akcyzy (niech paliwo kosztuje nawet 10 zł/l) zgodnie z dyrektywami UE. Ale niech rząd zadba o to żebyśmy zarabiali tyle co pracownicy UE (zachodniej) na podobnych stanowiskach (patrz 3-5 razy nasze pensje). Czemu UE (zachodnia) nie obniży pensji swoim obywatelom i nie zrówna ich z tymi ze wschodu? Tylko my równamy do nich z wydatkami, ale przychodami już nie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zmień bieg na wyższy" świetna wskazówka do zarżnięcia niskimi obrotami np. łożysk w skrzyni biegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wysokie ceny paliw i korki lekarstwem są wspólne dojazdy do pracy. Dojazdów można poszukać np. na stronie www.carpooling.pl. Taniej, wygodniej, szybciej niż komunikacją miejską czy podmiejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra a jak to się stało że na miesiąc przed wyborami orlen i lotos obniżyli ceny paliw do 5 zł? Czyżby jakieś polecenie naszej władzuni poszło z góry? czy miał to być czasem taki miły gest w stronę wyborców? Dlaczego żadne media nie zbadają tego przekrętu? I co w tej sprawie mają do powiedzenia inne koncerny paliwowe działające w naszym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mimo szalejących cen benzyny i oleju nie wzrósł jednak popyt na montaż w autach instalacji gazowych. – Swoje zrobiła plotka o znaczących podwyżkach akcyzy na gaz LPG – twierdzi Dariusz Stadnicki, szef firmy Auto-Gaz Serwis z Lublina." Coś Pan Dariusz ma niesprawdzone lub nieaktualne informacje. Inna gazeta podaje, że na montaż instalacji czeka się 2 - 3 tygodnie: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,10621120,_Dziennik_Gazeta_Prawna___Polacy_na_gazie_jada_po.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachciało się komuchów u władzy,to po co teraz to wielkie HALO do roboty i przestancie w końcu kwękolić jak mówi CHEMICZNY DONEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Brawo PSL jest u władzy i najważniejszy jest człowiek,aby mu się dobrać do skóry.W duecie z hazardzistami doprowadzą /co daj Boże/do kryterium ulicznego i na zawsze zmiecie tych złodziejów z polityki!!!Ale teraz kryterium uliczne będzie znacznie groźniejsze!!!
Dobrze piszesz,ja się tylko cieszę że padło to teraz, na czerwonych a nie na PIS.No ale może BOLEK jeszcze raz wróci i to on puści ich w skarpetkach. Będzie miał drugą szanse bo trzeciej już nie będzie-tylko ARMAGEDON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tedy napisał:
donek tak trzymaj tylko bicie po d... nauczy wyborców PO i Palibulgota rozumu
Dobra lekcja dla głupiego elektoratu CZERWONYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HistoryJa napisał:
"Eksperci przewidują dalszy wzrost cen paliw. Orlenowi grozi bowiem wielomilionowa kara za przedwyborcze granie cenami paliw, którą koncern najpewniej wliczy w ceny sprzedawanych produktów. Chodzi o przedwyborczą sytuację, gdy podczas kampanii Orlen utrzymywał na swoich stacjach ceny prawie na poziomie hurtowym. Wywołało to prawdziwą burzę, gdyż mniejsi uczestnicy rynku nie mogli dopłacać do interesu. Upadek groził 3 tys. niezależnych stacji - informuje "Gazeta Polska codziennie". Dystrybutorzy zarzucili Orlenowi stosownie nieuczciwych praktyk i wystosowali skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jeżeli ten je uzna, Orlenowi grozi wielomilionowa kara. Po wyborach wszystko wróciło do normy, a ceny hurtowe paliw są teraz w Polsce najdroższe od 7 lat. W styczniu cena oleju napędowego może wzrosnąć o prawie 10 proc., a do końca 2012 r. cena autogazu nawet o złotego."
Orlenowi włos z głowy nie spadnie dopóki będzie rządziła platforma,przecież to była ich sugestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alek napisał:
Mnie podwyżki benzyny nie obchodzą.
I tak zawsze tankuje za 100 zł
Mnie też to wali,nie mam auta. Dla mnie moze byc nawet po 3-dychy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...