Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Benzyna będzie po 6 złotych. To nie koniec podwyżek

Utworzony przez HistoryJa, 10 listopada 2011 r. o 06:29 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Mnie też to wali,nie mam auta. Dla mnie moze byc nawet po 3-dychy.
Bochenek chleba za 5 złotych a litr mleka za 4,20 też cię wali, ponieważ nie masz żołądka, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w czasie wakacji tego roku benzyna miała być po 6 złotych. Kiedy uprzykrzy się wam pieprzenie tych głupot. Chyba nigdy bo to nic nie kosztuje a kasę i tak przecież płacą proporcjonalnie do wymyślonej głupoty. A gawiedź czyta, kretynieje i fajnie jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Jeździłem do pracy własnym samochodem. Fakt, wygoda kosztuje ale poszedłem po rozum do głowy i kupiłem sobie bilet MPK na 150 dni za 212 złociszy/miesięcznie 42,40 zł/ i teraz jestem panisko, nie stoję w korkach i nie denerwuję się. Czysty zysk.Serdecznie pozdrawiam.
Nieźle się ustawiłeś! Faktycznie,odkąd Ikarusy mają te zaje...biste skrzydełka kupione przez MPK w przetargu od Augusta Westland to polatują ponad korkami. Jesteś niezły ziomal, każdy wierzy w to co mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Bochenek chleba za 5 złotych a litr mleka za 4,20 też cię wali, ponieważ nie masz żołądka, prawda?
Wiesz mam stanowisko,kierowce osobistego,służbową limuzynę,śmigamy na państwowym paliwie,16,800 na każdego 15-tego,a to wszystko dzięki temu że obrałem dobry kierunek razem z niezatapialną platformą.hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy sobie, jak premiera uwierały ceny paliw, zanim został premierem. I krzyczał o stanie dróg, ilości zabitych. I obiecywał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz mam stanowisko,kierowce osobistego,służbową limuzynę,śmigamy na państwowym paliwie,16,800 na każdego 15-tego,a to wszystko dzięki temu że obrałem dobry kierunek razem z niezatapialną platformą.hej
Ej Grzesiek nie pozałem że to Ty, mordo Ty moja, znów sobie załatwiłeś 8 stów podwyżki i to na śniadanku u premiera, masz chłopie tupet!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Ej Grzesiek nie pozałem że to Ty, mordo Ty moja, znów sobie załatwiłeś 8 stów podwyżki i to na śniadanku u premiera, masz chłopie tupet!!
BARANY na nas robią,zadzwoń albo wpadnij. Jedziemy na dziczyznę,będzie ognisko,panienki no i pogadamy.Znajdę i coś ciepłego dla ciebie w departamencie,teraz są duże przetasowania, ale to już osobiście teraz tak oficjalnie to nie można się wychylać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty temat Panie i Panowie. Kto bardziej wygodny spakuje się i spier.doli z tego kibla zwanego Rzeczypospolitą złodziejską. Jest też druga możliwość bardziej rozsądna dla ogółu obywateli tego bagna, skrzyknijmy się i gremialnie pójdzmy na Warszawę. Tu już nawet nie chodzi o paliwo ale o zasady. Taki burdel jaki tu panuje mało gdzie uświadczymy. Zbierzmy się i przepędźmy tych skurwesynów do ich mocodawców z Brukseli czy Izraela. Zastanawia mnie ile jeszcze musi się gówna po polsce rozlać żebyśmy się opamiętali i w końcu coś z tym zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie k...w, pięknie. Do 10 zł podnieść i dalej podnosić.Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ci co jeżdża jak barany tam gdzie mogli by pojsc na piechote nie beda jezdzic. Juz daje sie odczuc brak tych bezmuzgów od ecodrivingu. Duzo jezdze i naprawde jest mniej nieudaczników, a Ci co mają jezdzic i tak bedą jezdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Prosty temat Panie i Panowie. Kto bardziej wygodny spakuje się i spier.doli z tego kibla zwanego Rzeczypospolitą złodziejską. Jest też druga możliwość bardziej rozsądna dla ogółu obywateli tego bagna, skrzyknijmy się i gremialnie pójdzmy na Warszawę. Tu już nawet nie chodzi o paliwo ale o zasady. Taki burdel jaki tu panuje mało gdzie uświadczymy. Zbierzmy się i przepędźmy tych skurwesynów do ich mocodawców z Brukseli czy Izraela. Zastanawia mnie ile jeszcze musi się gówna po polsce rozlać żebyśmy się opamiętali i w końcu coś z tym zrobili.
To przyjdzie samo, już nie długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BARANY na nas robią,zadzwoń albo wpadnij. Jedziemy na dziczyznę,będzie ognisko,panienki no i pogadamy.Znajdę i coś ciepłego dla ciebie w departamencie,teraz są duże przetasowania, ale to już osobiście teraz tak oficjalnie to nie można się wychylać.
A będzie Bronek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alek napisał:
Mnie podwyżki benzyny nie obchodzą.
I tak zawsze tankuje za 100 zł
hehehe, niezły koleś ... i zawsze na tyle samo km mi starcza hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BARANY na nas robią,zadzwoń albo wpadnij. Jedziemy na dziczyznę,będzie ognisko,panienki no i pogadamy.Znajdę i coś ciepłego dla ciebie w departamencie,teraz są duże przetasowania, ale to już osobiście teraz tak oficjalnie to nie można się wychylać.
A kto wam będzie naganiał?znowu ci z BOR-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...byly wybory trzeba bylo myslec na kogo sie glosuje a nie slepo sluchac proboszcza...teraz zaciskac zeby i placic...a to dopiero poczatek podwyzek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upierdliwy napisał:
...byly wybory trzeba bylo myslec na kogo sie glosuje a nie slepo sluchac proboszcza...teraz zaciskac zeby i placic...a to dopiero poczatek podwyzek.
Coś nie jesteś halo,co ma do tego proboszcz, jak komuniści u władzy i pedały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są ci co głosowali na PLATFORME ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy "udzielać" się na stronie http://cenapaliw.pl/?o=&m=95&l=3&k=0 aktualizować ceny i sprawdzać gdzie jest najtaniej i tam tankować. Jak ci co mają drożej zobaczą że mniej osób u nich tankuje też będą musieli obniżyć ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Gdzie są ci co głosowali na PLATFORME ??????????
Matoły zagłosowali na czerwonych,a potem wszystko uciekło do Angli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem poruszenia w ostatnich wyborach polacy wybrali partie ktora nawet nie kryla ze bedzie podnosic podatki i inne oplaty wiec po co szczekacie chcieliscie to macie a teraz mordy w kubel i bidowac 4 lata. Jak ja sie ciesze ze obecnie mieszkam za granica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...