Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezkarny pirat w niebieskim mundurze

Utworzony przez kad, 23 listopada 2007 r. o 02:39 Powrót do artykułu
kot mu zachorował czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego tłumaczenia,że miał załatwić sprawy rodzinne.Zachciało mu się seksu i jechał do domu na "numerek"?Mówią,że obergliniarz testował auto kumpla.Dodać w tym miejscu należy,że gliniarze też mają wypadki drogowe.Szczególnie ostatnio komendanci.Co na to Palikot?Mój sąsiad kiedyś odwoził chorą osobę do szpitala.Też "depnął".Zatrzyała go gliniarnia,dostał punkty karne,mandat.Ale sprawa zakończyła się dobrze,gdyż po całym incydencie,gliniarze "holowali na sygnale" auto które wiozło chorego.Zakończyło się wszysto pomyślnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle Palikot tacy ludzie odpowiadają za bezpieczeństwo w województwie, potrzebna jest Pana interwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot bierz miotłę i zamiatamy niech w końcu zobaczą ze państwo w panstwie sie skończyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tow. tadeusz starosta z Bożej łaski a właściwie starosta turysta z promilami w tle i to nie raz więc chyba reklamuje tych po pijaku jeżdżą i do tego szybko , fajna reklama ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruk krukowi oka nie ....a gdzie jest Wydział Wewnetrznyciekawy jestem ilu już policjantów zostało pouczonych w ten sposób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno napisano: "Co wolno wojewodzie to nie tobie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na ogół tłumaczy się każdy przekraczajacy dozwoloną prędkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁEM RÓŻANĄ OPINIĘ O POLSKIEJ DROGÓWCE ALE WYJĄTKOWY CYNIZMA I BEZCZELNOŚĆ TEGO PANA W MUNDURZE JEST PO PROSTU NIE DO PRZYJĘCIA...MAM TYLKO PYTANIE: JAK KTOS KTO ŁAMIE PRAWO, MOŻE BEZ ŻĄDNYCH HAMULCÓW ŁAPAĆ INNYCH KIEROWCÓW I KARAĆ ICH MANDATAMI???TO TYLKO W POLSCE JEST MOZLIWE, BO TO CHORY KRAJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecznik jest niezadowolony że sprawa wyszła na jaw, ha ha ha, a to dobre, ta sprawa to kolejny przykład nierównego traktowania obywateli przez Policję, powinno to się rozgłośnić na cały kraj i pokazywać jako przykład kolesiostwa w najgorszym z możliwych przykładów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde tłumaczenie jest dobre - byle skuteczne! Jedno mnie tylko dziwi - komendant nie wiedział gdzie są fotoradary! Tak się dac złapac! Chyba drogówka jest na bakier ze swoim szefem! Jeśli tak, to........................A jeśli chodzi o plakietkę "jeżdżę bezpiecznie" dla starosty - to gratuluję! Tylko nie wiem komu..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pech, wydał kolega pewnie miał jakis żal dac mu 2 razy po 500 i na egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet poleciałby ze stanowiska. Teraz jeśli ma troszeczkę honoru ( w co wątpię!) powinien zrezygnować ze stanowiska!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chciałbym być tylko pouczany, ale jedyne pouczenie jakie może mnie spotkać to tylko takie, że w razie odmowy przyjęcia mandatu sprawa zostanie oddana do sądu grodzkiego, gdzie zarówno oskarżycielem jak i świadkiem oskarżenia będzie policjant. BANGLADESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy uznaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo zawsze tylko dla biednych bogaci i wpływowi zawsze obok prawa . szef mi zawsze mówi ,,z koniem się nie kop" jak się nie podoba to kasy w markietach czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sam raz prośba skierowana do odpowiedniej osoby:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słownik kulturalnego człowieka nie zawiera słów, które pozwoliłyby to skomentować. A człowiek niekulturalny zapewne też miałby trudności. Ja też mam czasami do załatwienia ważne sprawy rodzinne, spieszę się do pracy albo do dziecka, które jest samo w domu.... Czy też mogę jechać tak szybko? Tym bardziej, że jeśli jest tam ograniczenie do 70km/h, to jest tam jakieś niebezpieczeństwo (wieś, stacja benzynowa, skrzyżowanie....).A policjanci, prokuratorzy, sędziowie i inne osoby, które ze względu na swój zawód pilnują przestrzegania prawa (zwłaszcza zajmujące wysokie stanowiska) powinny z założenia mieć wyższy wymiar kary niż "zwykli" obywatele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie podobnie tłumacze, ale mówią że nic nie mogą zrobić , bo maja taryfikator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby temat szybkiego komendanta postawic na Radzie Miasta Biała Podlaska i Radzie Powiatu Bialskiego.Prezydent Czapski i Starosta Łazowski - do boju! Społeczeństwo domaga się od demokratycznie wybranych przedstawicieli zajęcia się tą sprawą.Działajcie szybko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...