Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bukietowa” lokomotywą PO w Lublinie

Utworzony przez Maria, 10 lipca 2011 r. o 15:10 Powrót do artykułu
To bufetowa się ucieszy.W bufecie dworcowym będą świeże kwiatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 razy głosowałem na PO. Pierwszy raz w 2005 na Palikota, za którym wtedy szedł nimb skutecznego biznesmena. Drugi raz w 2007 właśnie na Gąsior-Marek, pomyślałem „.. wesprę młodą osobę… niech ma mój głos … na otarcie łez..pewnie i tak się nie dostanie..”. Dostała się, byłem jakoś tam kontent dając jej kredyt zaufania wierząc że trochę przewietrzy ławy sejmowe i coś tam „podziała pozytywnie”. Ale się rozczarowałem. Pierwszy raz gdy odwiedziłem posłankę Gąsior-Marek w jej biurze poselskim i jej nie poznałem. Wyglądała zupełnie inaczej niż na plakatach, pomyślałem ”ładnie mnie zrobiła robi w c*uja i pewnie nie tylko mnie” (jej zdjęcie na plakatach była chyba gdy miała 16 lat, albo przerobione w programie graficznym). Drugi gdy idi*tka wręczała te kwiaty Grabarczykowi – jakby napluła mi w twarz. Trzeci raz gdy usłyszałem jej wypowiedź w jakimś programie, pomyślałem „ deb*l (ja) wybrał jeszcze większego debi*a (ją)” i obiecałem sobie NIGDY WIĘCEJ NA NIĄ NIE ZAGŁOSUJĘ, NAWET INNYM ROZNIOSĘ ULOTKI GRATIS, KAZDEMU POMOGĘ BY TYLKO SIĘ NIE DOSTAŁA DO SEJMU. DRUGI RAZ NIE DAM SIĘ GÓWNIARSTWU OSZUKAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Polsce nie ma już ludzi uczciwych !!!gdzie są nowe twarze!!!! wtedy tylko można przekonać wyborców!!!a tak układy i układziki !!!!dziwny ten kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni wszyscy, bez względu na przynależność i partię to powinni kandydować pod jednym hasłem "by nam, w sejmie żyło się lepiej". przed wyborami zdolni powiedzieć wszystko co chcesz usłyszeć i pokazać, jak to oni tam ciężko pracują, czego to nie robią, ale cóż, rzeczywistość wciąż niestety jest taka sama, byle do wyborów :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załuję ze nie startuje Strojnowska bo z taką dwójką na czele jak Bukiertowa i wicewojewodzina to klęska Zorganizowanej Grupy Przestępczej krypt. PLATFORMA OBYWATELSKA przynajmniej na lubelszczyźnie była by gwarantowana i totalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - mierna, bierny ale wierny to dobry rys postawy niejednego towarzysza. Młoda BUFETOWA to wielki skarb miasta Lublina. Walczy jak lwica o sprawy miasta i regionu ...... Ciekawe jak oceni to wschodni narodek i gdzie panią BUFETOWĄ wyśle - jeszcze raz na boisko, czy na trybuny?! Drogi, lokalny narodku - przemyśl sprawę i wybierz dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BMW - mierna, bierny ale wierny to dobry rys postawy niejednego towarzysza. Młoda BUFETOWA to wielki skarb miasta Lublina. Walczy jak lwica o sprawy miasta i regionu ...... Ciekawe jak oceni to wschodni narodek i gdzie panią BUFETOWĄ wyśle - jeszcze raz na boisko, czy na trybuny?! Drogi, lokalny narodku - przemyśl sprawę i wybierz dobrze.
BIERNA ALE WIERNA ...dokładnie nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w związku z takim obrotem spraw jako członek PO ... zagłosuje na czerwonych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tylko idiota zagłosuje na tę miernotę i karierowiczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORCA napisał:
2 razy głosowałem na PO. Pierwszy raz w 2005 na Palikota, za którym wtedy szedł nimb skutecznego biznesmena. Drugi raz w 2007 właśnie na Gąsior-Marek, pomyślałem „.. wesprę młodą osobę… niech ma mój głos … na otarcie łez..pewnie i tak się nie dostanie..”. Dostała się, byłem jakoś tam kontent dając jej kredyt zaufania wierząc że trochę przewietrzy ławy sejmowe i coś tam „podziała pozytywnie”. Ale się rozczarowałem. Pierwszy raz gdy odwiedziłem posłankę Gąsior-Marek w jej biurze poselskim i jej nie poznałem. Wyglądała zupełnie inaczej niż na plakatach, pomyślałem ”ładnie mnie zrobiła robi w c*uja i pewnie nie tylko mnie” (jej zdjęcie na plakatach była chyba gdy miała 16 lat, albo przerobione w programie graficznym). Drugi gdy idi*tka wręczała te kwiaty Grabarczykowi – jakby napluła mi w twarz. Trzeci raz gdy usłyszałem jej wypowiedź w jakimś programie, pomyślałem „ deb*l (ja) wybrał jeszcze większego debi*a (ją)” i obiecałem sobie NIGDY WIĘCEJ NA NIĄ NIE ZAGŁOSUJĘ, NAWET INNYM ROZNIOSĘ ULOTKI GRATIS, KAZDEMU POMOGĘ BY TYLKO SIĘ NIE DOSTAŁA DO SEJMU. DRUGI RAZ NIE DAM SIĘ GÓWNIARSTWU OSZUKAĆ !
W koncu pozytywne myslenie,dlaczego tak pozno ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie takich posłów na jakich zasłużyliście.... Taki poseł jaki elektorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tammm napisał:
w związku z takim obrotem spraw jako członek PO ... zagłosuje na czerwonych ...
Z czerwonych wychodzisz,a lgniesz do komunistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy poslowie taki kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żadna bukietowa, tylko ordynarna, prymitywna "kwiaciara". Cały elektorat PO opiera się na takich umysłowych prymitywach. 93% poparcia w aresztach i zakładach karnych. To mówi samo za siebie. Partia Oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze że ja wystawili, przynajmniej pokazuja czarno na białym, gdzie maja swoich wyborców. NIkt myślący nie nabierze się na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Gąsior - Marek to jakaś pomyłka i wstyd dla Lublina. Lublin zasłużył na kogoś więcej niz poseł Magda. Kwiaty dla Grabarczyka na polityczne samobójstwo. Mam nadzieję że wyborcy raz na zawsze skończą przygodę z polityką pani Poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo jest krytykować, każdy może tylko pytanie jest co ty byś zrobił/a na jej miejscu? żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba cokolwiek wiedzieć o pracy posła. Nam się tylko tak wydaje że poseł może dużo rzeczy zrobić. To że te 4 lata nie zostały zmarnowane to nie są propagandą. Mieszkańcy Wilkowa zawdzięczają Pani poseł nie tylko szybszą odbudowę swych domów ale także większe środki na odtworzenie produkcji rolnej. Jeśli ktoś nie wchodzi w wewnętrzne konstelacje to w sejmie nie istnieje ( wyjątkiem jest były poseł były przedsiębiorca były filozof Janusz Marian). Ważne że S17 trafiła na listę priorytetowych budów dróg. Co czy Pani poseł należy czy też nie do jakiejś tam spółdzielni nie jest ważne.Ważne że jest skuteczna (nie tylko ona rzecz jasna). Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
łatwo jest krytykować, każdy może tylko pytanie jest co ty byś zrobił/a na jej miejscu? żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba cokolwiek wiedzieć o pracy posła. Nam się tylko tak wydaje że poseł może dużo rzeczy zrobić. To że te 4 lata nie zostały zmarnowane to nie są propagandą. Mieszkańcy Wilkowa zawdzięczają Pani poseł nie tylko szybszą odbudowę swych domów ale także większe środki na odtworzenie produkcji rolnej. Jeśli ktoś nie wchodzi w wewnętrzne konstelacje to w sejmie nie istnieje ( wyjątkiem jest były poseł były przedsiębiorca były filozof Janusz Marian). Ważne że S17 trafiła na listę priorytetowych budów dróg. Co czy Pani poseł należy czy też nie do jakiejś tam spółdzielni nie jest ważne.Ważne że jest skuteczna (nie tylko ona rzecz jasna). Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
Dlaczego tak malo ??? Czy ona jest jakas ulomna,czy moze ogarnieta niemoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież sami stawialiscie krzyżyk obok nazwiska wiec pretensje tylko i wyłącznie do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka napisał:
Dlaczego tak malo ??? Czy ona jest jakas ulomna,czy moze ogarnieta niemoca.
a co mam za was się wysilać? wolne żarty stary! tylko żeby drzeć chape to trzeba pierw wiedzieć cokolwiek a no niestety ludzie z reguły są leniwi! zapoznać się z ustawą o wykonywaniu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...