Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celejów: Zdewastowali ogród podczas wycinki drzew

Utworzony przez ktoś, 20 sierpnia 2009 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Pan Szczypa próbuje uchodzić za wielkiego gospodarza porządkującego gminę ale najwyraźniejmu nie ma pomysłu, a efekty widać na każdym kroku. W jednych miejscach często zadbanych wycina sam drzewa lub zmusza pod groźbą nałożenia kary właścicieli działek do wycinania drzew a w innych dzikie wysypiska śmieci, pozarastane przydrożne rowy i to mu nie przeszkadza. Jednym słowem miejscowość i gmina piękna a bardzo zaniedbana. Szkoda. I jeszcze jedno gratulacje dla pomysłu wyłożenia wąwozów lessowych kostką brukową............Nobel się należy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jednej z lubelskich firm zajmującej się tego typu robotami zgłosiłem się do pracy- dokumentując doświadczenie i uprawnienia.Pani w kadrach zaproponowała mi niecałe 3.50 /h brutto .Za 3,50 to ja Panią mogę ostrzyc na łyso (to była moja oferta dla niej).Dzisiaj w okolicach Koblencji robię to samo za 2700 EURO + jeden posiłek i napoje do woli.Za chleb płacę mniej więcej tyle co w moim Kraju. W Celejowie? a w Celejowie niech walą płoty ci specjeliści za 3,50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Pan Szczypa próbuje uchodzić za wielkiego gospodarza porządkującego gminę ale najwyraźniejmu nie ma pomysłu, a efekty widać na każdym kroku. W jednych miejscach często zadbanych wycina sam drzewa lub zmusza pod groźbą nałożenia kary właścicieli działek do wycinania drzew a w innych dzikie wysypiska śmieci, pozarastane przydrożne rowy i to mu nie przeszkadza. Jednym słowem miejscowość i gmina piękna a bardzo zaniedbana. Szkoda. I jeszcze jedno gratulacje dla pomysłu wyłożenia wąwozów lessowych kostką brukową............Nobel się należy......
Pytanie........kto Wam tego wójta wybrał??????? O.Rydzyk...bo ostatnio za wszystkie niepowodzenia jego się obwinia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aLE SIE najadlam mmmmmmmmmmm:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...