Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcę żyć w średniowieczu

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2010 r. o 06:48 Powrót do artykułu
http://www.medievaltymes.com/courtyard/images/maciejowski/leaf18/otm18radetail2.gif Strój skromy wygląda tak Nie wiem jakie źródło potwierdzi to coś (bluzka?) z białego materiału udającego koronkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że jest to konsekwentna kobieta i zamiast podpasek używa liści z bambusa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmuj się Marto złośliwościami. Rób swoje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Nie przejmuj się Marto złośliwościami. Rób swoje. Pozdrawiam.
Poza totalnie głupim komentarzem a bambusach , chodzi raczej o przytyk do redaktora , strój zaprezentowany nijak nie jest strojem służki , perełki chociażby no i tak "bluzka" też nie na miejscu Zycze jednak wytrwałości w swojej pasji,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PROBLEM W BIESCZADACH JEST MASE ODLUDNYCH MIEJSC ,NIECH WYKOPIE SOBIE ZIEMIANKĘ ,WZNIECA OGIEŃ KRZESIWEM,MYĆ SIĘ NIE MUSI(z dalsza ją będą miśki omijały)DO DZIEŁA KOBITO .MOŻE I JAKIŚ WYPALACZ WĘGLA DRZEWNEGO CIĘ UWIEDZIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja! Ktoś kto ma pasje i robi to mimo wszytko, musi być wyjątkowym. Gratuluje Marcie i życzę jej dużo sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie Marto że masz takie zainteresowania ale średniowiecze miało parę drobnych wad Ty przynajmniej nie życzysz nam WSZYSTKIM życia w średniowieczu jak miłościwie nam panujący, II RP (dla przypomnienia- skrajne ubóstwo większości społeczeństwa, analfabetyzm, makabryczne warunki życia większości społeczeństwa i beznadziejny dostęp do opieki medycznej - 1 lekarz na kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców, do tego ustrój, o czym zapomimamy- totalitarny- o Berezie Kartuskiej jakoś coraz ciszej i w mediach i podręcznikach ) Ja jednak wolę czasy obecne - jakie by nie były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
JAKI PROBLEM W BIESCZADACH JEST MASE ODLUDNYCH MIEJSC ,NIECH WYKOPIE SOBIE ZIEMIANKĘ ,WZNIECA OGIEŃ KRZESIWEM,MYĆ SIĘ NIE MUSI(z dalsza ją będą miśki omijały)DO DZIEŁA KOBITO .MOŻE I JAKIŚ WYPALACZ WĘGLA DRZEWNEGO CIĘ UWIEDZIE ?
Tak się składa, że znam Martę: jest to osoba bardzo sympatyczna, otwarta i życzliwa i niczym sobie nie zasłużyła, by jakiś barani łeb tak o niej pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Mi sie podoba twoje zainteresowanie Poniewaz jest dosyc podobne so mojego. Chcialbym przenies sie w czasie, gdzie ludzie duzo nie wiedzieli... Odkrywac nowe Lady... Szczycic sie slawa. Lata 800-1000 gdy wikingowie ruszyli na anglie (mercia , Wessex, northumbria) poznie na panstwo frankow. Swietne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłbyś szpanować pisownią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...