Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodzili, bo chcą podwyżek (wideo)

Utworzony przez Gość buziaczek, 28 lutego 2008 r. o 14:41 Powrót do artykułu
My z Mazowieckiego też jesteśmy za podwyzkami płac poniewaz pracownikami DPS nikt się nie interesuje. Pielęgniarki lekarze policja straz strajkują i podwyzki otrzymują. A pracownicy DPS nic kompletnie nic. Myślę, że to się zmieni ale kiedy? Praca w DPS jest bardzo cięzka myślę że ci co pracuja np. w Warszawie mam na mysli nasz nowy kochany Rzad nie wie jak sie pracuje z ludźmi którzy potrzemuja pomocy osób drugich.My chetnie z DPS-ów Woj. mazowieckiego chętnie się dołączymy do blokad chociaż nie mamy zwiazków zawodowych bo myśle że nie oto chodzi tylko o obopólne zrozumienie.Tak sobie mysle że jeżeli będzie zablokowana krajowa 7 to będzie to.Chociaz juz i tak blokowana jest przez drogowców. Pozdrawiam. Nareszcie się zaczeło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten protest nie byl zorganizowany przez związki zawodowe lecz przez niezrzeszonych, zdesperowanych ludzi, którzy niedlugo przeobrażą się z pracowników w klientów pomocy spolecznej. Ludzie, którzy pracują w DPS-ach nie są dostrzegani ponieważ ich pracę potrafią docenić tylko podopieczni. To im są potrzebni, a nie Panu Staroście, który być może zauważylby ich prędzej gdyby produkowali np. papier toaletowy.(mialby z tego jakąś korzyść) Pan Starosta dostal "trzynastkę" ponad 9000,00 zlotych więc w jaki sposób ma zrozumieć czlowieka, który na takie pieniądze musi pracować przez pól roku. To jest dla niego Science Fiction. Ciekawe czy wszyscy starostowie zjawią się na zaproszenie Pani Strojnowskiej w piątek?(osobiście obstawiam, że nie) Poza tym co wyniknie z rozmów? Pozwolę sobie zacytować dwa fragmenty ze strony http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,4966823.html "- Głównym źródłem finansowania domów opieki jest wojewoda. Powiat nie ma środków, aby finansować kwestię zarobków pracowników DPS-u - powiedział "Gazecie" Radosław Brzózka, rzecznik prasowy świdnickiego starostwa." a kilka linijek dalej czytamy: "- Sprawa wynagrodzeń i płac dla pracowników leży w gestii samorządów. Pieniądze z budżetu państwa są przeznaczane na utrzymanie domów i na remonty - mówiła wczoraj Strojnowska." A gdzie jest prawda?? Mam nadzieję, że niedlugo zobaczymy kto jest odpowiedzialny za tą calą sytuację: starosta, wojewoda, ministerstwo... a może Jożin z bażin. Pozdrawiam wszystkich protestujących. Smok Wawelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...