Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KIEDY BĘDZIE ODWOŁANY Z AGENCJI RESTRUKTURYZACJI KRZYSZTOF P. BYŁY RADNY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku, Zróbcie coś wreszcie z s-17. Za chwilę Lubelszczyzna całkowicie sie wyludni. Z poważaniem ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe twarze są potrzebne jako namiastka demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A metryki urodzenia, dwóch zdjęć, pozwolenia rodziców, zaświadczenia z regii opinii sołtysa to nie potrzeba. już jak DzW cos wymyśli to boki zrywać. Wydrukujecie to co "najpiękniejsze". Ludzie i tak tutaj na forum zadadzą setkę pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy bedzie remontowana ul narutowicza od skrzyzowania z ul lipowa do ul glebokiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
kiedy bedzie remontowana ul narutowicza od skrzyzowania z ul lipowa do ul glebokiej?
kasia, do pytanie do Prezydenta Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Panie Marszałku, Zróbcie coś wreszcie z s-17. Za chwilę Lubelszczyzna całkowicie sie wyludni. Z poważaniem ja
Panie Marszałku, Często Pan uźywa słowo Lubelszczyzna na określenie województwa lubelskiego.Stąd teź pytam się Wielmoźnego Marszałka z PSL-u: w jakim okresie historycznym istniała "ZIEMIA LUBELSKA-LUBELSZCZYZNA,posiadająca odrębny status jako ziemia lub dzielnica.Na podstawie jakich aktów prawnych i faktów historycznych,upowaźnia Pana Marszałka do uźywania synonimu lubelszczyzna na określenie województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określenie "Lubelszczyzna" jest jak najbardziej uprawnione.Określa ono zarówno terytorium geologiczne jak i region gospodarczy.Ja dokładam do tego jeszcze region z przewagą pewnego stereotypu myślenia-ale to tak na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... przepraszam ale co ten człowiek zrobił (czy coś potrafi?) poza oczywiście tym że należy do słusznej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Określenie "Lubelszczyzna" jest jak najbardziej uprawnione.Określa ono zarówno terytorium geologiczne jak i region gospodarczy.Ja dokładam do tego jeszcze region z przewagą pewnego stereotypu myślenia-ale to tak na marginesie.
Panie CRX prawo jest prawem,którego naleźy przstrzegać.Pańskie wywody na temat terytorium geologicznego i regionu gospodarczego moźe Pan sobie z kumplami w gospodzie opowiadać w stylu Radziwiła "Panie Kochanku".Marszałek jest przedstawicielem władzy i osobą publiczną,którego obowiązkiem jest przestrzeganie prawa, a ponadto ma kreować rzeczywistość zgodnie z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, dlaczego koledzy z zielonej partii psl zatrudniają na stołkach państwowych tylko znajomych i polecanych???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam pytanie, dlaczego koledzy z zielonej partii psl zatrudniają na stołkach państwowych tylko znajomych i polecanych???????????????????????
wygląda jak Buhaj w tym łańcuchu ,brakuje tylko kółka w nozdrzach i kolczyka w uchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalne powiedzonko,które mnie rozbawiło i wystąpił u mnie szeroki uśmiech od ucha do ucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest to podpisane REKLAMA , czy zielony ludek na zdjęciu opłacił ten CHAT z naszych pieniędzy ? Bardzo proszę to wyjaśnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku z politycznego nadania . Co zrobi Pan czego nie mógł Grabczuk. Jaki wpływ i skuteczność będzie miał Pan na rozwój lubelszczyzny w przedmiocie rozwoju małych inicjatyw gospodarczych. Jaki ma Pan wpływ na polityke ZUS który nie sciąga należności u pierwszych pracodawców ,a szantażuje prywatnych u ktorych dlużnicy zatrudnieni byli zgodnie z prawem na samozatrudnieniu. Problemem jest ponadto inwestowanie przez ludzi ktorzy chcą wrócić do Polski z emigracji zarobkowej. Ich przyzwyczajono ,że prawo jest prawem ,a nie dowolną interpretacją przez Skarbówkę,ZUS i inne agencje państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam pytanie, dlaczego koledzy z zielonej partii psl zatrudniają na stołkach państwowych tylko znajomych i polecanych???????????????????????
Bo to gwarancja, że taki delikwent im nie podskoczy za 4 lata. Jakby co, to pójdzie z nimi do wyborów jako pan dyrektor, vice, prezes etc. Wiejski naród ciemny to wybierze doświadczonego i zasłużonego... I tak to się kręci od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Panie Marszałku z politycznego nadania . Co zrobi Pan czego nie mógł Grabczuk. Jaki wpływ i skuteczność będzie miał Pan na rozwój lubelszczyzny w przedmiocie rozwoju małych inicjatyw gospodarczych. Jaki ma Pan wpływ na polityke ZUS który nie sciąga należności u pierwszych pracodawców ,a szantażuje prywatnych u ktorych dlużnicy zatrudnieni byli zgodnie z prawem na samozatrudnieniu. Problemem jest ponadto inwestowanie przez ludzi ktorzy chcą wrócić do Polski z emigracji zarobkowej. Ich przyzwyczajono ,że prawo jest prawem ,a nie dowolną interpretacją przez Skarbówkę,ZUS i inne agencje państwowe.
Panie Polak z twej wypowiedzi wynika ,źe kochasz rusycyzmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie kolejowe Lublin Lubartów, Lublin Swidnik, Nałęczów i czy Hrubieszów Zamośc Bełżec Hrebenne Lubaczów od E-30 przy bierności PKP czy Przewozów Regionalnych podleglych marszałkowi nalezy wydzierzawić w uzytkowanie prywatnym podmiotom i nie martwic sie o dofinansowanie. Na pewno znajdą sie chętni.Na podobnej zasadzie działa PCC ARRRIVA. Rynek i pasażerowie bedą glosować nogami i kieszeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vv napisał:
Linie kolejowe Lublin Lubartów, Lublin Swidnik, Nałęczów i czy Hrubieszów Zamośc Bełżec Hrebenne Lubaczów od E-30 przy bierności PKP czy Przewozów Regionalnych podleglych marszałkowi nalezy wydzierzawić w uzytkowanie prywatnym podmiotom i nie martwic sie o dofinansowanie. Na pewno znajdą sie chętni.Na podobnej zasadzie działa PCC ARRRIVA. Rynek i pasażerowie bedą glosować nogami i kieszeniami.
Linia kolejowa nigdzie nie jest i nie bedzie zarządzana prywatnie.To sa tory i musza byc neutralne tak jak drogi. Jeśli juz to przewoznik moze byc prywatny, ale to nie nie jest zadna recepta, prywatny bedzie jezdzil tak jak jemu pasuje w wybranuch godzinach a rano i po poludniu nie bedzie nic tak jak jezdzi duzo busy. Kolei jest tylko dobra organizacja a nie rewolucja. Kursy zamosc-lublin sa potrzebne. Kolej jest bezpieczna i pewna , co pokazal atak zimy jak drogi wylotowe z lublina byly zamkniete a pociagi jezdzily z niewielkimi opoznieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy marszałka że słowo . pierwszą rzeczą ,od ktorej powinien zacząc to wprowadzenie kursow do zamoscia. Wycofanie sie z urzedu marszałkowskiego z tego bylo bledem. Kolej przecież wprowadzila godziny odjazdow i wyremontowało tory kolo zamoscia oraz wymienila most na nowy specjalnie wlasnie pod kursy zamosc-lublin. Z tego co wiem to szynobusy , ktore kupil urząd sie psuja i odeslano ich do naprawy i dlatego nie ma co jezdzic do zamoscia.zadamy pociagow z zamoscia do lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...