Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czepki kontra kitle

Utworzony przez marek, 22 stycznia 2008 r. o 02:24 Powrót do artykułu
To pielegniarki powinny zarabiac 3000-4000 tys lekarze nic nie robia tylko chodza po tym szpitalu z kata w kat!! i puszczaja baki na korytazu czekajac az ktos im sypne z koperty zielonymi pieniazkami, za to pielegniarki caly czas zajmuja sie pacjentami (ostatnio na przyjecie przez lekarza w szpitalu w pulawach czekalem 3godz!!!!! skandal zwlaszcza ze przede mna byly aby 3 osoby!!!!!) Dosc podwyzek dla TYCH LAPOWKARZY I KONIOWALOW- pseudo lekarzy!!! jak nie chca robic niech spier.dalaja stad na ich miejsce powinni wziasc ludzi z litwy,ukrainy itd przeszkolic ich i Ci na pewno by pracowali i poswiecali sie dla pacjenta. Wywalic ich na zbity pysk a pielegniarka podwyższyć !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACJA, RACJA, połowa z nich to KONOWAŁY!!! Druga połowa- ma się i tak dobrze!!! ZAWSZE IM BYŁO LEPIEJ NIŻ PRZECIĘTNEMU POLAKOWI I JESCZE NARZEKAJĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Rybka nie widzi tylko że to małżeństwo jest patologiczne, mąż -sadysta, żona -ofiara przemocy.Nie bez winy jest kierownicza kadra pielęgniarska i Izby, które doprowadziły do takiej obsady pielęgniarskiej, od kilkunastu lat nic nie robiąc, no może dbając o własne wynagrodzenie i godząc się na tak dratyczne różnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA JEST TAKA ŻE LEKARZE MARTWIĄ SIĘ TYLKO O SIEBIE I NIECH PAN LEKARZ NIE OPOWIADA BREDNI ŻE NIE MA ŻADNEGO KONFLIKTU MIĘDZY PIELĘGNIARKAMI ,BYŁ ZAWSZE TYLKO O TYM SIĘ NIE MÓWIŁO A PO TYCH PODWYSZKACH JESZCZE NARÓSŁ.NIECH MI PAN POWIE DLACZEGO ŻADEN Z WAS NIE POWIEDZIAŁ ŻE TRZEBA PIENIĄDZE PODZIELIĆ UCZĆIWIE A NIE WŻIELIŚĆIE WSZYSTKO I JESZCZE WAM MAŁO.JESTEŚĆIE JEDNĄ GRUPĄ ZAWODOWĄ, KTÓRA JEST PAZERNA NA PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka podwyżka ??? do roboty nieroby!!! byłem o godz. 23 na izbie przyjęć to się wydarła na mnie że ją obudziłem. nieroby je.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś czekałam 5 godzin z bóleb brzucha w szpitalu w Londynie i nie marudziłam jak ten deb*** wyzywający lekarzy.Trzeba się było uczyć .Slęczeć nad książkami to byś baranie lepiej zarabiał.Poza tym najlepiej napuszczać na siebie lekarzy i pielęgniarki niż załatwić podwyżki dla jednych i drugich.Pani redakror Stępień celuje w negatywnych ocenach lekarzy .Ciekawe czy nie czerwieni się jak musi pójść do lekarza.Bo ja bym się wstydził a wypisując takie bzdety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO - To jest Pan RYBKA a nie Pani. Olo masz rację. Lekarz nic nie zrobi bez pielęgniarki. One jednak powinny budzić go w nocy w każdej sytuacji nawet żeby dać Witaminę C . Bez wpisu w papiery pielęgniarka nie może nic podać. I tak co 15 minut przez cały dyżur to dopiero lekarze spojrzeliby inaczej na ten temat. W#szystkie pielęgniarki tak powinny robić a oprócz tego strajk włoski. Pomału, pomału za to bardzo dokładnie. W całej Polsce jak tak zrobią to wygrają. InacZej Nic z tego nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesiostra napisał:
Ja kiedyś czekałam 5 godzin z bóleb brzucha w szpitalu w Londynie i nie marudziłam jak ten deb*** wyzywający lekarzy.Trzeba się było uczyć .Slęczeć nad książkami to byś baranie lepiej zarabiał.Poza tym najlepiej napuszczać na siebie lekarzy i pielęgniarki niż załatwić podwyżki dla jednych i drugich.Pani redakror Stępień celuje w negatywnych ocenach lekarzy .Ciekawe czy nie czerwieni się jak musi pójść do lekarza.Bo ja bym się wstydził a wypisując takie bzdety
Pani redaktor Stępień jak wynika z treści jej artykółów pokazuje pojedyńcze fakty,te patologiczne jak i pozytywne zachowania, tylko tego typu teksty wymagają zrozumienia, a nie wykucia bezrefleksyjnego).Trudności ze zrozumieniem tekstów są dośc powszechne w środowisku medycznym, może ten stan trzoszkę zmieni film pt" House ", emitowany przez 2 program TVP, ale nie liczyłbym na wrażliwośc społeczną w Polsce większości tego środowiska, to taka filozofia grupy utrwalona przez długie lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
Pani redaktor Stępień jak wynika z treści jej artykółów pokazuje pojedyńcze fakty,te patologiczne jak i pozytywne zachowania, tylko tego typu teksty wymagają zrozumienia, a nie wykucia bezrefleksyjnego).Trudności ze zrozumieniem tekstów są dośc powszechne w środowisku medycznym, może ten stan trzoszkę zmieni film pt" House ", emitowany przez 2 program TVP, ale nie liczyłbym na wrażliwośc społeczną w Polsce większości tego środowiska, to taka filozofia grupy utrwalona przez długie lata
Myślę że bezrefleksyjna jest pani Stępień.Szczytem chamstwa było pytanie kilka miesięcy temu jakimi samochodami jeżdżą lekarze .Dziennikarzem może być każdy .Nawet największy jołop bez żadnej szkoły.Żeby zostać lekarzem trzeba zdać egzamin 0k. 10 osób na jedno miejsce ,potem długo się uczyć ,zdać LEP ,7 lat specjalizacji więc pani Stępień vel OLO więcej pokory i refleksji nad swoimi kompleksami .Ma ich pani przecież nie mało.Zresztą trudno się dziwić. Pewien psychiatra miał takie powiedzenie : cham chamem na wieki wieków amen. To do ciebie Olo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twojej wypowiedzi wynika, e stan lekarski powrócił do rzemiosła(a ty jesteś jego miernym przedstawicielem, a cytowany psychiatra to Ciebie miał na myśli- no i znowu ujawnił się Twój problem ze zrozumieniem tekstu-marny diagnosto).Określana brzydko, a wręcz niegodziwie redaktor i znakomita częś naszego społeczeństwa już po ukończeniu szkoły gimnazjalnej wie co to są wyznaczniki statusu społecznego.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
Z twojej wypowiedzi wynika, e stan lekarski powrócił do rzemiosła(a ty jesteś jego miernym przedstawicielem, a cytowany psychiatra to Ciebie miał na myśli- no i znowu ujawnił się Twój problem ze zrozumieniem tekstu-marny diagnosto).Określana brzydko, a wręcz niegodziwie redaktor i znakomita częś naszego społeczeństwa już po ukończeniu szkoły gimnazjalnej wie co to są wyznaczniki statusu społecznego.Pozdrawiam
Ja również pozdrawiam.Tej pani redaktor nie określono niegodziwie tylko sprawiedliwie.Od lat czytam co wypisuje na lekarzy .Zawsze są to tendencyjne artykuły.Pamiętam również jak pisała artykuł o tzw."lekarskich brykach".Przecież to szczyt nietaktu wydzwaniać po lekarzach i pytać jakim jeżdżą samochodem a potem opisywać ich z imienia i nazwiska w gazecie. W krajach gdzie szanuje się wykształcenie ale również samego siebie zadawanie pytania czym jeździ lekarz,prawnik ,inżynier to szczyt nietaktu.Może za chwilę pani redaktor zacznie wypytywać lekarzy ila razy w tygodniu uprawiają seks i z kim?Co więcej ataki na lekarzy nasila wtedy gdy lekarze podnoszą głowę i domagają się normalnego traktowania .Czemu nie wypytuje polityków czym jeżdżą .Bo jakby tak napisała choć raz o jakimś prominentnym polityku to byłby jej ostatni artykuł.Wszystkim zaś zazdroszczącym innym Polakom że mają samochody ,domy i inne dobra można tylko życzyć żeby zainwestowali w wykształcenie swoich dzieci .Może ciężką pracą dojdą kiedyś do takich wyznaczników statusu społecznego.Sami też niech się wezmą do roboty .Najlepiej na dwa etaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marycha napisał:
Ja również pozdrawiam.Tej pani redaktor nie określono niegodziwie tylko sprawiedliwie.Od lat czytam co wypisuje na lekarzy .Zawsze są to tendencyjne artykuły.Pamiętam również jak pisała artykuł o tzw."lekarskich brykach".Przecież to szczyt nietaktu wydzwaniać po lekarzach i pytać jakim jeżdżą samochodem a potem opisywać ich z imienia i nazwiska w gazecie. W krajach gdzie szanuje się wykształcenie ale również samego siebie zadawanie pytania czym jeździ lekarz,prawnik ,inżynier to szczyt nietaktu.Może za chwilę pani redaktor zacznie wypytywać lekarzy ila razy w tygodniu uprawiają seks i z kim?Co więcej ataki na lekarzy nasila wtedy gdy lekarze podnoszą głowę i domagają się normalnego traktowania .Czemu nie wypytuje polityków czym jeżdżą .Bo jakby tak napisała choć raz o jakimś prominentnym polityku to byłby jej ostatni artykuł.Wszystkim zaś zazdroszczącym innym Polakom że mają samochody ,domy i inne dobra można tylko życzyć żeby zainwestowali w wykształcenie swoich dzieci .Może ciężką pracą dojdą kiedyś do takich wyznaczników statusu społecznego.Sami też niech się wezmą do roboty .Najlepiej na dwa etaty .
Profesjonaliści od zrozumienia co to jest sprawiedliwośc do tej pory nie wydali werdyktu, to i tobie się nie uda.Wg. Ciebie badania społeczne dotyczące lekarzy są niestosowne.Jeśli chodzi drogi światowcu o inne kraje U.E. to każdy lekarz wykazuje całkowity dochód-płaci od niego podatki nie pomyśli o naszym wytworze kulturowym, czyli łapówkach- bo jest normalne,że inni lekarze będą nim gardzili, straci pracę, czeka go "ciupa".Nie jest tajemnicą poziom standardu życia określonej grupy społecznej-natomiast wszystko co jest ponad, lub poniżej, jest nie tylko pod lupą dziennikarską, ale i państwa.Może nasza redaktor jak i większa częśc społeczeństwa nie rozumie co to jest bieda, niskie zarobki w rozumieni środowiska lekarskiego-ale czy za próbę wyjaśnienia tego można ganic dziennikarzy społecznych????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież facet nie pisał że jest przeciwny badaniom patologii tylko napisał że jest przeciwko nagonkom medialnym na lekarzy.Jestem zdania że łapowników trzeba karać surowo ale nie uważam że z tego powodu że część lekarzy bierze łapówki nie należy płacić lekarzom za pracę.Większość pracuje uczciwie i dzięki ich zaangażowaniu jako tako działa polska służba zdrowia.Więc czemu nikt o tych ludziach nikt nie napisze nic dobrego? Dwa razy leżałam w szpitalu w ostatnich dwóch latach.Nikomu nic nie dawałam i nikt ode mnie nic nie żądał.Mam pewne zastrzeżenia co do organizacji pracy w tym szpitalu ale jestem wdzięczna pielęgniarkom i lekarzom za to co dla mnie zrobili.Natomiast wielu dziennikarzy goni za sensacją i żeruje na ludzkim nieszczęściu.Przykład - zabójstwo człowieka ,któremu odcięto głowę .Jaka to musi być radość dla redaktorzyny gdy coś się takiego wydarzy.Jest o czym pisać .Obrzydliwość .Jak hieny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Przecież facet nie pisał że jest przeciwny badaniom patologii tylko napisał że jest przeciwko nagonkom medialnym na lekarzy.Jestem zdania że łapowników trzeba karać surowo ale nie uważam że z tego powodu że część lekarzy bierze łapówki nie należy płacić lekarzom za pracę.Większość pracuje uczciwie i dzięki ich zaangażowaniu jako tako działa polska służba zdrowia.Więc czemu nikt o tych ludziach nikt nie napisze nic dobrego? Dwa razy leżałam w szpitalu w ostatnich dwóch latach.Nikomu nic nie dawałam i nikt ode mnie nic nie żądał.Mam pewne zastrzeżenia co do organizacji pracy w tym szpitalu ale jestem wdzięczna pielęgniarkom i lekarzom za to co dla mnie zrobili.Natomiast wielu dziennikarzy goni za sensacją i żeruje na ludzkim nieszczęściu.Przykład - zabójstwo człowieka ,któremu odcięto głowę .Jaka to musi być radość dla redaktorzyny gdy coś się takiego wydarzy.Jest o czym pisać .Obrzydliwość .Jak hieny.
To co piszesz można uznac za słuszne, ale jednostki, czy grupy o cechach neuropatycznych, przy wyeksonowaniu przez dziennikarza nawet jednej negatywnej cechy(patologii członka, pojedyńczego zachowania)odczytująto jako nagankę, co ciekawe nie piętnują tego.Zmoich obserwacji wynika że dziennikarka opisuje to co "życie przyniesie", nie postępujmy wrednie, to nie będzie musiała poruszac sumienia społecznego, skoncentruje się na" prozie i bohaterstwie"(ciekawe czy pisze wiersze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...