Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lublinianka napisał:
Ty nie zasługujesz nawet na pracę w ukraińskiej toalecie.A jeśli chodzi o pokiłbaszenie w naszych głowach , to się nie martw bardziej powinieneś ubolewać nad swoją bo u ciebie jak widać nie ma już co się pokiełbasić.
Poprostu nie rozumiesz tego, że prawo do zmian księży ma biskup. Ksiądz idzie tu do pracy, rozumiesz? Więc ludzie winni to uszanować, bo tak samo ktoś może zablokować Tobie wejście do pracy, bo się im nie podobasz. Strasznie chora sytuacja. Zachowujecie się trochę jak te moherowe berety za tatusiem Rydzykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Nie licz na to,że przyjdzie na parafię inny ksiądz niż Marek Żyszkiewicz. A jeśli chodzi o posłuszeństwo wobec swojego przełożonego, to Ci współczuję i pamiętaj jeśli Twój szef będzie Ci kazał wycierać mu tyłek i kablować na innych nie sprzeciwiaj. Zyczę sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę, że nie odróżniasz posłuszeństwa jakie ślubujesz przy święceniach od pracy w zwykłej firmie... Nie zapominaj, że Chrystus gdy wysyłał apostołów to oni szli gdzie im kazano... Wiec o jakie wycieranie tyłka chodzi... ;/ Żal mi Ciebie... Nie znasz podstawowych zasad jakie panują w kościele, a wypowiadasz się na ten temat. W kościele od czasów Chrystusa panuje hierarchia i wiedz, że apostołowie to dzisiejsi biskupi, a biskupi mają swoich pomocników itd... Więc normalną rzeczą jest, że jak zostajesz posłany to idziesz... Zastanawiam się czy Twój szef jak mówi Ci, że trzeba coś zrobić czy to robisz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Nie wszyscy mieszkańcy Parafii Czerniejów pochwalają blokadę Ks Marek nie był takim cudownym proboszczem Przebudował ogrodzenie cmentarza (teraz jak ogrodzenie pola), zawalił zabytkową plebanię, renowację kościoła rozpoczął śp ks Wójtowicz. W blokadzie biorą udział osoby które były blisko proboszcza i boją się, że już nie będą czerpać korzyści. Znajdują się tam osoby które myślą tylko o sobie a nie o wspólnocie parafialnej. Przestańcie robić cyrk. Panie Kaziu daj pan spokój Większość parafian est za zmianą proboszcza
Rusz inteligencją od kiedy można rozwalać samowolnie zabytki?Mam wrażenie,Ze to Tobie chodzi o korzyści bo nie mogłeś zarobić przy przebudowie ogrodzenia.a skoro większość jest za zmianą proboszcza czemu nie przyjdą protestować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Widzę, że nie odróżniasz posłuszeństwa jakie ślubujesz przy święceniach od pracy w zwykłej firmie... Nie zapominaj, że Chrystus gdy wysyłał apostołów to oni szli gdzie im kazano... Wiec o jakie wycieranie tyłka chodzi... ;/ Żal mi Ciebie... Nie znasz podstawowych zasad jakie panują w kościele, a wypowiadasz się na ten temat. W kościele od czasów Chrystusa panuje hierarchia i wiedz, że apostołowie to dzisiejsi biskupi, a biskupi mają swoich pomocników itd... Więc normalną rzeczą jest, że jak zostajesz posłany to idziesz... Zastanawiam się czy Twój szef jak mówi Ci, że trzeba coś zrobić czy to robisz??
a ty nie zapominaj,że apostołów wysyłał Chrystus a nie MASON ALE WYDAJE MISIĘ ,ŻE NIE WIESZ CO TO MASONERIA ? Zresztą widać po Twojej wypowiedzi,że masz nikłą wiedzę o współczesnym świecie?Znasz tylko hierarchię w kościele a jeśli chodzi o szefa to ja nim jestem i nie lubię takich lizusów jak Ty bez swojego zdania.Nie żałuj mnie lecz użalaj się nad sobą i radzę dokształć się z lekka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tu nie rozumiem zasadzie nie rozumiem tego waszego prostactwa, zacofania, obłudy…..(długo by wymieniać)!!!!Ludzie zastanówcie się dla kogo Wy chodzicie do kościoła??? Dla księdza?? Czy ksiądz jest wyznacznikiem waszej wiary??? Zgadzam się, że ksiądz Marek jest i będzie świetnym kapłanem który potrafił i zdziałał wiele dla Was ale może są gdzieś tam ludzie którzy tez potrzebują właśnie jego pomocy??? Nie zastanawialiście się nad tym?? Może właśnie gdzieś tam gdzie teraz będzie są alkoholicy którzy potrzebują żeby właśnie taka zacna persona jak ks. Marek wyciągnął do nich rękę???? Może gdzieś tam ludzie nie maja tego głupiego parkingu czy ogrodzenia…..??? Uważacie się za chrześcijan a widzicie tylko koniec własnego nosa!!!!! Zastanówcie się co jest podstawa waszej wiary!!!! !Uważam, że decyzja jaka została podjęta w związku przeniesieniem jest słuszna i ma głęboki sens!!!!! Ks. Marek ślubował posłuszeństwo i uszanujcie tą decyzję bo szkodzicie sobie ale najbardziej chyba szkodzicie właśnie jemu!!!! Ks. Marek miał was przyciągnąć do kościoła a nie do jego osoby!!!! Całą ta śmieszną aferą ośmieszacie siebie i obnażacie swoją niewiarę…..!!!!! Odnosząc się do wątku księdza proboszcza z Jabłonny to muszę pogratulować wąskiego myślenia osobie która umieściła te brednie na forum!!!!! „Ty” człowieczku, który masz takie spostrzeżenia - chciałabym Ci uświadomić, że „Panienka” którą między innymi utrzymujesz rzekomo jest bardzo wartościową, pracowitą kobietą która robi wiele dobra, przygotowując posiłki, sprzątając i dekorując kościół. Nawet „głupie” przystrojenie choinek na święta Bożego narodzenia, przygotowanie żłobka, czy Groby Pańskiego… nikt z parafian nie podjął i nie podejmuje się takiego trudu jaki podejmuje się ta kobieta i należy się jej podziękować a nie wypisywać takie brednie!!!! Proszę, podejmij się takiego trudu jakiego podejmuje się ta kobieta, popracuj sobie tak jak ona przez jakiś czas a zmienisz swoje prymitywne myślenie!!!! Mi osobiście jest wstyd za was, wstyd mi, że w XXI wieku panuje u was taki Ciemnogród!!!!!! Życzę wszystkim mieszkańcom Czernijowa rozumu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dabb napisał:
Poprostu nie rozumiesz tego, że prawo do zmian księży ma biskup. Ksiądz idzie tu do pracy, rozumiesz? Więc ludzie winni to uszanować, bo tak samo ktoś może zablokować Tobie wejście do pracy, bo się im nie podobasz. Strasznie chora sytuacja. Zachowujecie się trochę jak te moherowe berety za tatusiem Rydzykiem.
Masz nikłą wiedzę o prawie kanonicznym gdzieś coś słyszałeś i powtarzasz brednie.Jeśli wiesz co to jest bibliteka to idż i poczytaj a potem wypowiesz się kogo może przenosić biskup.Taką inteligencją błysnąłeś, że należy ci się beret z antenką!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
a ty nie zapominaj,że apostołów wysyłał Chrystus a nie MASON ALE WYDAJE MISIĘ ,ŻE NIE WIESZ CO TO MASONERIA ? Zresztą widać po Twojej wypowiedzi,że masz nikłą wiedzę o współczesnym świecie?Znasz tylko hierarchię w kościele a jeśli chodzi o szefa to ja nim jestem i nie lubię takich lizusów jak Ty bez swojego zdania.Nie żałuj mnie lecz użalaj się nad sobą i radzę dokształć się z lekka.
Nawet MASONA ktoś powołał... A skąd ta pewność, że mam nikłą wiedzę o świecie? Czyżby na podstawie 2 wypowiedzi potrafisz ocenić człowieka? Jakoś wypowiadam się i mówię to co myślę, więc dziwne jest Twoje stwierdzenie, że nie mam własnego zdania... Czyżby jakieś kompleksy...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dabb napisał:
Ale nie ma prawa do decydowania o tym jaki ksiądz będzie pracował w parafii, bo od tego jest biskup, ciołku.
Odpowiednio się nazwałeś -ciołku!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Nawet MASONA ktoś powołał... A skąd ta pewność, że mam nikłą wiedzę o świecie? Czyżby na podstawie 2 wypowiedzi potrafisz ocenić człowieka? Jakoś wypowiadam się i mówię to co myślę, więc dziwne jest Twoje stwierdzenie, że nie mam własnego zdania... Czyżby jakieś kompleksy...??
Widzę jednak zupełny brak wiedzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Widzę jednak zupełny brak wiedzy!
A ja widzę, że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
Ja czegoś tu nie rozumiem zasadzie nie rozumiem tego waszego prostactwa, zacofania, obłudy…..(długo by wymieniać)!!!!Ludzie zastanówcie się dla kogo Wy chodzicie do kościoła??? Dla księdza?? Czy ksiądz jest wyznacznikiem waszej wiary??? Zgadzam się, że ksiądz Marek jest i będzie świetnym kapłanem który potrafił i zdziałał wiele dla Was ale może są gdzieś tam ludzie którzy tez potrzebują właśnie jego pomocy??? Nie zastanawialiście się nad tym?? Może właśnie gdzieś tam gdzie teraz będzie są alkoholicy którzy potrzebują żeby właśnie taka zacna persona jak ks. Marek wyciągnął do nich rękę???? Może gdzieś tam ludzie nie maja tego głupiego parkingu czy ogrodzenia…..??? Uważacie się za chrześcijan a widzicie tylko koniec własnego nosa!!!!! Zastanówcie się co jest podstawa waszej wiary!!!! !Uważam, że decyzja jaka została podjęta w związku przeniesieniem jest słuszna i ma głęboki sens!!!!! Ks. Marek ślubował posłuszeństwo i uszanujcie tą decyzję bo szkodzicie sobie ale najbardziej chyba szkodzicie właśnie jemu!!!! Ks. Marek miał was przyciągnąć do kościoła a nie do jego osoby!!!! Całą ta śmieszną aferą ośmieszacie siebie i obnażacie swoją niewiarę…..!!!!! Odnosząc się do wątku księdza proboszcza z Jabłonny to muszę pogratulować wąskiego myślenia osobie która umieściła te brednie na forum!!!!! „Ty” człowieczku, który masz takie spostrzeżenia - chciałabym Ci uświadomić, że „Panienka” którą między innymi utrzymujesz rzekomo jest bardzo wartościową, pracowitą kobietą która robi wiele dobra, przygotowując posiłki, sprzątając i dekorując kościół. Nawet „głupie” przystrojenie choinek na święta Bożego narodzenia, przygotowanie żłobka, czy Groby Pańskiego… nikt z parafian nie podjął i nie podejmuje się takiego trudu jaki podejmuje się ta kobieta i należy się jej podziękować a nie wypisywać takie brednie!!!! Proszę, podejmij się takiego trudu jakiego podejmuje się ta kobieta, popracuj sobie tak jak ona przez jakiś czas a zmienisz swoje prymitywne myślenie!!!! Mi osobiście jest wstyd za was, wstyd mi, że w XXI wieku panuje u was taki Ciemnogród!!!!!! Życzę wszystkim mieszkańcom Czernijowa rozumu!!!!!
Nie wiem kto i na jakiej podstawie napisał o księdzu z Jabłonnej.Ale ty nie jesteś lepszy od niego obrażając miszkańców Czerniejowa i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Twoje słowa już w pierwszym zdaniu typu prostactwo, zacofanie, obłuda dotyczą ciebie.To nie alkoholik potrzebuje ks. Marka,ale Ty i to koniecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
A ja widzę, że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania...
Szanuję jeśli jest prawdziwe!Nie znoszę kłamstwa i ignorancji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Szanuję jeśli jest prawdziwe!Nie znoszę kłamstwa i ignorancji!
Więc piszę, że uważam ten protest za coś zbędnego i niepotrzebnego... Bo i tak to nic nie zmieni, a może tylko pogorszyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Więc piszę, że uważam ten protest za coś zbędnego i niepotrzebnego... Bo i tak to nic nie zmieni, a może tylko pogorszyć...
Jeśli chcesz ślepo wypełniać wolę człowieka, który cię ignoruje, kłamie i poniża, nie sprzeciwiaj się masz wybór tylko błagam nie staraj się udowadniać innym Twojej racji,która nie ma żadnego odzwierciedlenia w wiedzy.Myśl perespektywicznie bo jeszcze chwilę i nie tylko nie będziemy mieli swojego proboszcza,kościoła, ale i kraju.Będziesz sprzątał na Wschodzie a na jakim to powinieneś wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, czas zmienić biskupa. Okres PRL- u minął, kiedy to, na wzór jedynie słusznej partii, przywożono w teczce do gminy nominata ( sekretarza, proboszcza). Teraz mamy demokrację i osoby, które tego nie szanują powinny odejść ze stanowisk publicznych. Niech żyje Solidarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Ciemnogrod.Typowy mentalny ciemnogrod,jedni morduja noworodki drudzy ubustwiaja swojego kaplana.Ludzie moze zastanowcie sie zanim napiszecie kompletne bzdury i przestancie sie osmieszac!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprawdę, powiadam Wam, ukorzcie się przede Księciem kościoła, albowiem w przeciwnym razie ogniem piekielnym smażyć się będziecie. Biada Wam, jeśli w nieposłuszeństwie trwać będziecie, małość i nikczemność przez to okazując. Przeto schylcie harde karki, prostackie gęby i kaprawe oczy w glebę kierując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek adolf napisał:
Prawdziwy Ciemnogrod.Typowy mentalny ciemnogrod,jedni morduja noworodki drudzy ubustwiaja swojego kaplana.Ludzie moze zastanowcie sie zanim napiszecie kompletne bzdury i przestancie sie osmieszac!!!!!!!!!
jakże piękną nazwę wybrałeś sobie Adolfie ........ ale zwróć wwagę na swoją ortografię i przestań się ośmieszać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ks. Marka nie chcieli wysłać na jakieś zadupie to pewnie nie było by tej afery...ale czarna mafia z Życińskim na czele zobaczyła, że ktoś coś potrafi wybudować i zdobyć zaufanie innych, to go wyślą na zadupie żeby znowu coś zrobił...a na stare miejsce dać innego księdza, który po znajomości przyszedł na gotowe...to o nic innego nie chodzi...skoro Bóg za dobre wynagradzał, a za złe karał, to czego czarna mafia robi zupełnie na odwrót ? ks. Marek nigdy się nie afiszował gdy coś miało nadejść złego czy dobrego, ale milczenie mafioza Życińskiego jest w porządku? jak dobrze wiem, to nawet delegacja była u Życińskiego aby z nim porozmawiać, ale ten oczywiście resztę spławił żeby mieć spokój i wiele jest oskarżeń, że nikt nawet nie wie jaki jest ks. Podstawka a od razu został źle przyjęty...to też niezupełnie prawda...było mówione, że ks. Podstawka może przyjść do parafii w Czerniejowie ale pod jednym warunkiem...jako pomocnik ks. Marka...nie mógł Życiński tak zrobić? często na tej parafii mieszkał inny ksiądz aby pomagać, i zawsze się to sprawdzało...ale oczywiście tym razem budowniczego trzeba wysłać na zadupie żeby gdzieś tam też coś zrobił, a oni będą siedzieć na swych tyłkach i przyjdą już na wykończone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
Nie wszyscy mieszkańcy Parafii Czerniejów pochwalają blokadę Ks Marek nie był takim cudownym proboszczem Przebudował ogrodzenie cmentarza (teraz jak ogrodzenie pola), zawalił zabytkową plebanię, renowację kościoła rozpoczął śp ks Wójtowicz. W blokadzie biorą udział osoby które były blisko proboszcza i boją się, że już nie będą czerpać korzyści. Znajdują się tam osoby które myślą tylko o sobie a nie o wspólnocie parafialnej. Przestańcie robić cyrk. Panie Kaziu daj pan spokój Większość parafian est za zmianą proboszcza
Bolku drogi, poza korzyścią taką, że ksiądz Marek nie nakazem i straszeniem wiecznym potępieniem a swoją postawą przybliżył mnie do kościoła innych korzyści z jego proboszczowania nie czerpałam. Wywołałeś śp. księdza Wójtowicza - chwała mu za to co robił, nikt tego nie kwestionuje ale wolę księdza Marka, z którym obcuje się jak równy z równym niż być "chołotą, którą trzeba trzymać za pysk"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...