Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czesi chcą przejąć kopalnię. Stracimy Bogdankę?

Utworzony przez and, 9 października 2010 o 08:29 Powrót do artykułu
O co chodzi? Chcieliście giełdy no to ją macie. Macie Czechów za idiotów? Kupują dobry towar. A pakiety akcji w skarpetkach to dobre zabezpieczenie na przyszłość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taa a kto doprowadził do "wyjścia" Bogdanki na giełdę??? Minister gospodarki, kto był vce wtedy - Żuk...teraz niech ratują Bogdankę przed "zbawcą" z Czech.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"W marcu 2010 roku finalizuje się drugi i ostatni etap prywatyzacji. Ministerstwo Skarbu sprzedaje 46,7 proc. akcji Bogdanki 14 Otwartym Funduszom Emerytalnym. OFE płacą za jedną akcję 70,50 zł (w sumie 1,1 mld zł). – Znaleźliśmy inwestora finansowego i to długoterminowego. OFE tym właśnie się cechują: pomnażają kapitał dla przyszłych EMERYTÓW i dlatego w ich interesie jest podnoszenie wartości posiadanych firm – tłumaczy Aleksander Grad, minister skarbu, który przyjeżdża do Bogdanki, by poinformować górników o transakcji." Nie wiedziała "prawa" ręka premiera co zamierza czynić dłoń "lewa"? "Rząd planuje likwidację OFE śr., 04/11/2009" Zestaw sobie jeszcze raz daty podanych informacjii i odpowiedz sam jaki cel miało przekazanie akcji Bogdanki funduszom, które wcześniej już poddano przygotowaniom do likwidacji? Zaangażowania przedstawicieli lokalnych władz w tę powyższą wiekopomną transakcję wspominał nie będę bo zaraz krzyk sie podniesie, że prję dezawuować najważniejszych kandydatów na fotel prezydenta miasta ;p PO nich to już tylko POtop?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja proponuje sprywatyzować rząd, parlament i wystawić ich na giełdę... może jakaś kasa do budżetu wpłynie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego kandydat na prezydenta - pan Żuk teraz milczy, tyle jeszcze niedawno można było czytać na profilu społecznościowym nt jego planów, oglądać w TV czy na owocobraniu w Elizówce...tylko o czym wtedy mówił? gdzie jest teraz? miał być zbawicielem z Lublina - spadochroniarz z ministerstwa. dlaczego nie reagował przy podjęciu decyzji z wyjściem Bogdanki na giełdę. Prezydentem powinien być człowiek, który nie tylko wychodzi na róznych imprezach i wygłasza przemówienia o "pierdółkach", powinien umieć radzić sobie w trudnych sytuacjach a nie siedzieć cicho i udawaćm że nic sie nie stało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZY TO NIE JEST ODPOWIEDŻ OFE NA ZAMIERZENIA PANI MINISTER PRACY?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pomyslowa napisał:
Ja proponuje sprywatyzować rząd, parlament i wystawić ich na giełdę... może jakaś kasa do budżetu wpłynie ?
Pomysł wspaniały ale PKB da tyle co już załatwiony szacunkowy obrót z prostytucji, obrotu narkotykami i przemytu - szklane , papierowe i elektroniczne cyferki wzrostu PKB
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pogonić całe to POżydowskie stowarzyszenie w diabły! To nie są Polacy, to żydostwo ukryte pod polskobrzmiącymi nazwiskami! Najpierw w latach 50-tych pod szyldem UB wytłukli tych, którzy nie dali się zamordować w Katyniu a teraz chcą do reszty zniszczyć Polskę i Polskość. Tak być nie może! Odmawia nam się prawa do godnego życia i godnej śmierci, odmawia prawa do godziwego wynagrodzenia, zmniejsza nakłady na szpitale i leki ratujące życie a w to miejsce władza tworzy nowe urzędnicze armie bez żadnej odpowiedzialności i przyznaje nagrody na szczeblu centralnym i lokalnych samorządach. To jest jawne pogwałcenie podstawowych praw każdego człowieka do życia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
panie decydent nie swojego jak ci czesi maja ochota kupowac wegiel to niech kupuja tonami to jest postawa wladzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilkanaście lat temu Cukrownia Lublin była najnowocześniejszym zakładem tego typu w Polsce. Wydawało się, że czeka ją stabilna i pewna przyszłość. Niestety, wiemy jak to się skończyło, czyżby historia miała się powtórzyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO ILE LATEK LICZY "SOLIDARNOŚĆ"? ROCZNICE SZUMNIE OBCHODZONE A ROZWALILI WSZYSTKO, A TERAZ ROZWALAJĄ RESZTĘ. WSZYSTKO WYPRZEDADZĄ .TYLKO KOŚCIÓŁ ZYSKAŁ TROCHĘ I INNI CO MIELI DOJŚCIE RESZTA TYRA ZA 1000 ZŁ CO NAM ZOSTAJE POLSKIEGO? ZAROBKI 4 RAZY MNIEJSZE NIŻ W INNYCH KRAJACH. MACIE SWOICH STYROPIANOWCÓW NIECH TERAZ WALCZĄ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: