Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego w Lublinie płoną samochody?

Utworzony przez Racjonalista, 23 lipca 2011 o 15:13 Powrót do artykułu
Bo Lublin to miasto inspiracji!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Racjonalista napisał:
Bo Lublin to miasto inspiracji!
hahaha dobre und motzne w chooj [cool] [cześć]
0
A czy nie zyskują na tym firmy ubezpieczeniowe? Czyżby na osiedlach, gdzie miały miejsca podpalenia, ilość zawartych polis AC nie wzrosła?
0
dobre ale ryzykowne posuniecie by to bylo... chociaz ...
0
Bartek napisał:
hahaha dobre und motzne w chooj [cool] [cześć]
o stoolejarz jakis na forum pzdr [czesc]
0
na wsi zawsze coś się dzieje
0
Nie można namierzyć podpalacza? hihihi..oby więcej takich artykułów, na pewno spadnie liczba podpaleń.
0
Głupie pytanie - Dlaczego płoną samochody. Następny nawiedzony manniak żądny sławy.Zapewne jest młody gniweny wilczek(20-30 lat),sfustrowany,niedowartościowany,wychowany na wartościach chrześcijańskich.
0
niech reporter dobrze się przyjrzy właścicielowi audi z pogodnej to może coś wymózguje na temat tego podpalenia.
0
Jak to dlaczego płoną ? Ze wstydu.
0
Ciekawe,dlaczego większość spalonych aut to pojazdy spod znaku VAG??....Może jakiś maniak nie lubi grupy Volkswagena??
0
Może to cyganie ! Wiecie co mi się ostatnio przytrafilo? Stoje sobie na w tym kebabie przy Kościele i wsuwam mój ulubiony na grubym z sałatką na pół ostro. A tu mi z lewej zachodzą cyganichy i chcą wróżyć! Dawno tam już Cyganek nie widziałam. Mam alergie na nie straszną bo kiedyś ukradły mi portfel. Obskoczyły mnie jedna obok drugiej chyba z pięć ich było! I nikogo chętnego, żeby mi pomóc Ciągnęły mnie za rękę i gadają – panienko, panienko my Ci powiemy kiedy Ty umrzesz. Po pierwsze to kiedys z tego co pamiętam to tylko o miłości wróżyły, a po drugie kiepsko trafiły bo ja już w pracy sobie sprawdziłam kiedy umrę! Chłopaki znaleźli stronkę zdaje się http://poznajdate.com Tam wszyscy odpowiedzieliśmy na kilkadziesiąt pytań i każdemu wyszła inna data śmierci. Trochę to straszne wszystko było ale z ciekawości warto wiedzieć ) No i nie trzeba płacić cyganichom. Skończyło się to tak, że ja im powiedziałam że jestem czarownicą i rzucę na nie urok Powiedziałam kilka zdań po łacinie z taką zaciętą miną jak zaklęcia – te cytaty co ze szkoły jeszcze pamiętałam i wiecie co?Zniknęły cyganichy! Kogoś może z Was nagabywały?
0
Nie wiem czy Lublin to miasto inspiracji, ale może coś w tym jest http://formlinkus.com/news0042.php, ciekawy link mocno mnie zainteresował...
0
dlaczego zapomina się o dwóch pożarach na Czechowie? w tym roku spaliły się 4 samochody na Paganiniego i 3 na Smyczkowej. nie przypominam sobie, żeby złapano sprawców?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: