Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły bez konkursu? W Chodlu to możliwe

Utworzony przez Ja, 8 sierpnia 2012 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Janusz zajebisty gościu był moim Dyrektorem w Gimnazjum w Poniatowej od 2000-2003 roku. Odwalcie się od niego. Ja wyszedłem na ludzi, teraz dzieci to lenie a rodzice bronią ich tylko bo takie biedactwa. Palą, piją i sie piep.... od 1 gimnazjum. Co ma zrobić Dyrektor z niewychowaną młodzieżą. Niech się rodzice zastanowią a nie się Kobiałki czepiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za nauczycielka z Belzyc chce byc tam dyr? :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy był by Janusz Kobiałka.Nadaje się na dyrektora , ma predyspozycje ,bardzo ładnie się wysławia , bardzo dobrze wypada na zebraniach z rodzicami ,jest zawsze przygotowany a do tego ładnie się prezentuje. Życzę Mu aby dalej był dyrektorem.Zna temat , po co nowy ma sie uczyć zawodu , szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to już raz dziennik wschodni atakuje tego dyrektora ??? Nie ładnie, nie ładnie... Kobiałka to świetny dyrektor, nauczyciel i człowiek. Chodel pewnie się gotuje bo obcy podnosi szkołę do świetności ..? Nieługo jak ją zamkną to dopiero będzie, ale najpierw niech sami spojrzą na to co robią, zdecydowana większość dzieci "chodelskich" uczęszcza do innych szkół bo ta niby jest słaba. Ale przepraszam bardzo może niech wreszcie się obudzą, bo niedługo może być za późno.. Chodziłam do tej szkoły i wiem co mówię.. Lepszego dyrektora szkoła mieć nie będzie, aż mi wstyd za ludzi z Chodla ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepszy był by Janusz Kobiałka.Nadaje się na dyrektora , ma predyspozycje ,bardzo ładnie się wysławia , bardzo dobrze wypada na zebraniach z rodzicami ,jest zawsze przygotowany a do tego ładnie się prezentuje. Życzę Mu aby dalej był dyrektorem.Zna temat , po co nowy ma sie uczyć zawodu , szkoda czasu.
Ładnie się wysławia, ładnie płacze na zebraniach, ładnie się prezentuje, nie organizuje naborów do klas licealnych, nie nadzoruje podległych nauczycieli, nie przesadza z formalizmem i nie szuka zastępstw w przypadku zaledwie 2 miesięcznej nieobecności któregoś spośród podległych nauczycieli, nie robi problemu z powodu niemalże zerowej zdawalności matur, nie stresuje uczniów uczęszczających na zajęcia w stanie nietrzeźwym lub odpoczywających po wypiciu kilku piw na pobliskim chodniku, wyrozumiały dla uczniów, którzy z powodu pracy poza granicami kraju nie mogą uczestniczyć w lekcjach (ważne, że chcą), brudy własne pierze w domu własnym i nie rozwłócza ich po świecie .... itd. Naprawdę nadaje się do ponownego objęcia funkcji dyrektora ZS w Chodlu! Chodlanie i tak od dawna stanowią znikomy procent uczniów w/w szkoły. Aparycja pana dyrektora przestała przemawiać do zdecydowanej większości mieszkańców gminy. Co oczywiście nie oznacza, że nie przemawia do nauczycieli i kadry pomocniczej podległych panu Kobiałce oraz osobom, których dzieci dawno zakończyły edukację lub uczęszczają do szkół w Opolu, Bełżycach, Lublinie, a także osobom zatrudnionym w „okolicach” starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Który to już raz dziennik wschodni atakuje tego dyrektora ??? Nie ładnie, nie ładnie... Kobiałka to świetny dyrektor, nauczyciel i człowiek. Chodel pewnie się gotuje bo obcy podnosi szkołę do świetności ..? Nieługo jak ją zamkną to dopiero będzie, ale najpierw niech sami spojrzą na to co robią, zdecydowana większość dzieci "chodelskich" uczęszcza do innych szkół bo ta niby jest słaba. Ale przepraszam bardzo może niech wreszcie się obudzą, bo niedługo może być za późno.. Chodziłam do tej szkoły i wiem co mówię.. Lepszego dyrektora szkoła mieć nie będzie, aż mi wstyd za ludzi z Chodla ;/
Chyba "wieczna"..... Ile ci dał Kobiałka lub jego mocodawcy za pisanie takich głupot??? Brednie, które piszesz na równi przerażają i śmieszą. Kogo chcesz/ chcecie oszukać? - ludzi, którzy mieszkają w pobliżu szkoły; byłych nauczycieli ZS; rodziców, którzy zmuszeni są samodzielnie uczyć dzieci matematyki - bo lekcje nie odbywają się przez kilkanaście tygodni; ludzi, którzy pomagali budować ZS a teraz zmuszeni są posyłać dzieci do szkół w innych gminach (bo nauka w szkole w Chodlu uznawana jest od dłuższego czasu za "obciach" i „ostatnią deską ratunku” przed nic nie robieniem)? Bzdury, które wypisujesz świadczą, że nie masz za grosz rozumu, wiedzy i sumienia. Pozdro - mieszkanka Chodla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepszy był by Janusz Kobiałka.Nadaje się na dyrektora , ma predyspozycje ,bardzo ładnie się wysławia , bardzo dobrze wypada na zebraniach z rodzicami ,jest zawsze przygotowany a do tego ładnie się prezentuje. Życzę Mu aby dalej był dyrektorem.Zna temat , po co nowy ma sie uczyć zawodu , szkoda czasu.
Funkcję dyrektora szkoły średniej może objąć osoba posiadająca określone doświadczenie na stanowisku kierowniczym, określony staż pracy, określone predyspozycje i umiejętności. Warunki powyższe spełnia pan Kobiałka (w stopniu wg mnie wątpliwym) oraz wiele innych osób (w tym dwie osoby - poza panem Kobiałko, które startowały w konkursie na stanowisko dyrektora ZS). Nowy dyrektor miałby więc naprawdę niewiele do nauki a właściwie zapoznania. Ps. Zakładam, że wg Ciebie nie ma po co organizować wyborów prezydenckich, samorządowych, zmieniać "spalonych", nieodpowiedzialnych i zwyczajnie tępych pracowników - starzy "znają temat" a nowi będą aby marnować czas na naukę.(?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Janusz zajebisty gościu był moim Dyrektorem w Gimnazjum w Poniatowej od 2000-2003 roku. Odwalcie się od niego. Ja wyszedłem na ludzi, teraz dzieci to lenie a rodzice bronią ich tylko bo takie biedactwa. Palą, piją i sie piep.... od 1 gimnazjum. Co ma zrobić Dyrektor z niewychowaną młodzieżą. Niech się rodzice zastanowią a nie się Kobiałki czepiają.
Na kogo "wyszedłeś" widać po języku, którym się posługujesz. Ponadto, od uczniów szkół średnich nie jesteś aż tak wiele starszy. Pomiędzy twoim "kiedyś" a "teraz" nie ma znacznej różnicy czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Janusz zajebisty gościu był moim Dyrektorem w Gimnazjum w Poniatowej od 2000-2003 roku. Odwalcie się od niego. Ja wyszedłem na ludzi, teraz dzieci to lenie a rodzice bronią ich tylko bo takie biedactwa. Palą, piją i sie piep.... od 1 gimnazjum. Co ma zrobić Dyrektor z niewychowaną młodzieżą. Niech się rodzice zastanowią a nie się Kobiałki czepiają.
Wystarczy, że będzie pilnował aby wszystkie lekcje odbywały się zgodnie z planem, i że na lekcjach bedzie realizowany materiał zgodny z odgórnymi zarządzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Który to już raz dziennik wschodni atakuje tego dyrektora ??? Nie ładnie, nie ładnie... Kobiałka to świetny dyrektor, nauczyciel i człowiek. Chodel pewnie się gotuje bo obcy podnosi szkołę do świetności ..? Nieługo jak ją zamkną to dopiero będzie, ale najpierw niech sami spojrzą na to co robią, zdecydowana większość dzieci "chodelskich" uczęszcza do innych szkół bo ta niby jest słaba. Ale przepraszam bardzo może niech wreszcie się obudzą, bo niedługo może być za późno.. Chodziłam do tej szkoły i wiem co mówię.. Lepszego dyrektora szkoła mieć nie będzie, aż mi wstyd za ludzi z Chodla ;/
A "człowiek jest najważniejszy"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, kiedy do was wreszcie dotrze, że co Starosta Opolski pan Zenon Rodzik raz wziął, to już z łap nie wypuści. Dyrektorem zostanie tylko i wyłącznie osoba namaszczona przez Starostę. Może będzie to ‘nadpalony’ Kobiałka, a może ktoś zupełnie inny, np. kierownik któregoś z referatów lub jednostek podległych Starostwu (dyrektorem szkoły nie musi być nauczyciel). Bez różnicy kto zostanie nowym włodarzem ZS w Chodlu - i tak będzie wykonywał zalecenia swojego pracodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, będzie wykonywał zlecenie chlebodawcy, ale nikt tak nie zrobi grzecznej jak były pan dyr. Swój chłop, rozumiał dobrze, co mu kazano, dlatego po co zmieniać. I tym razem starosta przywiezie w ostatniej chwili swojego człowieka i nic nikt nie będzie miał do gadania. Konkretne plany juz są, tak jak w Poniatowej. Czy wiecie, że w Poniatowej liceum połaczono z zespołem szkół pod dawną edą a budynek (wyremontowany) juz ma nabywce i to chyba ze starostwa? Taki sam los spotka i Chodel! Liceum juz prawie nie ma, technikum się "wygasi", czyli zamknie a budynek sprzeda! Piekny, odnowiony, akurat się nada na centrum bankietowo-weselno-konferencyjne i wtedy będzie generować kasę! Piękne położenie! Cicho spokojnie i z zielonym otoczeniem. Wszystko już przygotowane. Pan K. o wszystko zadbał a sam odejdzie na zgrabniutka emeryturę. Tylko czy Chodlanie naprawdę tego chcą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też po LO w Chodlu napisał:
Chyba "wieczna"..... Ile ci dał Kobiałka lub jego mocodawcy za pisanie takich głupot??? Brednie, które piszesz na równi przerażają i śmieszą. Kogo chcesz/ chcecie oszukać? - ludzi, którzy mieszkają w pobliżu szkoły; byłych nauczycieli ZS; rodziców, którzy zmuszeni są samodzielnie uczyć dzieci matematyki - bo lekcje nie odbywają się przez kilkanaście tygodni; ludzi, którzy pomagali budować ZS a teraz zmuszeni są posyłać dzieci do szkół w innych gminach (bo nauka w szkole w Chodlu uznawana jest od dłuższego czasu za "obciach" i „ostatnią deską ratunku” przed nic nie robieniem)? Bzdury, które wypisujesz świadczą, że nie masz za grosz rozumu, wiedzy i sumienia. Pozdro - mieszkanka Chodla.
Chciałam wspomnieć jedynie, że studiuję dziennie po chodelskim LO i nikt nie musiał mi płacić żeby opisać tu prawdę. Miałam okazję uczyć się tam za czasów pana Poleszaka kiedy to sprawował władzę nad szkołą i pana Kobiałki. Różnica ogromna !!! Ciągle w szkole się coś działo, ciągle coś nowego, uczniowie aktywnie działali, czego nie można porównać do poprzedniej sytuacji. Kobiałka bardzio wiele zrobił dla szkoły a Chodel powinien być mu wdzięczny, ale po co? Poślijcie dzieci do Bełżyc, czy Opola, bo w Chodlu słabe LO.. A może wrweszcie sięobudzicie i sami podniesiecie poziom w Chodlu...? Ale czy to możliwe? Wątpię.. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Chciałam wspomnieć jedynie, że studiuję dziennie po chodelskim LO i nikt nie musiał mi płacić żeby opisać tu prawdę. Miałam okazję uczyć się tam za czasów pana Poleszaka kiedy to sprawował władzę nad szkołą i pana Kobiałki. Różnica ogromna !!! Ciągle w szkole się coś działo, ciągle coś nowego, uczniowie aktywnie działali, czego nie można porównać do poprzedniej sytuacji. Kobiałka bardzio wiele zrobił dla szkoły a Chodel powinien być mu wdzięczny, ale po co? Poślijcie dzieci do Bełżyc, czy Opola, bo w Chodlu słabe LO.. A może wrweszcie sięobudzicie i sami podniesiecie poziom w Chodlu...? Ale czy to możliwe? Wątpię.. !
Jeżeli jesteś mieszkanką Chodla/ Gm. Chodel, to nie moralizuj i nie nauczaj jak ma być - ale jeśli ci sie coś nie podoba, to sama weź się do roboty i coś zmień, działaj, dawaj przykład! Co do umiejętności pana Kobiałki w zakresie organizacji nowych zajęć, aktywizowania i pobudzania, to owszem w chodelskim ZS ciągle się "coś dzieje", "ciągle coś nowego" - o czym świadczą liczne artykuły chociażby w DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koralik napisał:
Jeżeli jesteś mieszkanką Chodla/ Gm. Chodel, to nie moralizuj i nie nauczaj jak ma być - ale jeśli ci sie coś nie podoba, to sama weź się do roboty i coś zmień, działaj, dawaj przykład! Co do umiejętności pana Kobiałki w zakresie organizacji nowych zajęć, aktywizowania i pobudzania, to owszem w chodelskim ZS ciągle się "coś dzieje", "ciągle coś nowego" - o czym świadczą liczne artykuły chociażby w DW.
Skoro chodziłam do tej szkoły to raczej jestem z gminy.. ! Co ja mogę zrobić? Robiłam jak chodziłam do szkoły- działałam gdzie mogłam i raczej dawałam przykład, że w Chodlu można się uczyć i działać na różnych płaszczyznach, ten przykład chociażby dla ludzi z Chodla żeby dzieci szły do swojej szkoły a nie jeździły gdzieś dalej... Taki tam macie w tym Chodlu patriotyzm niestety, że jest jak jest. To że studiuję chyba też o czymś świadczy.. To tyle na ten temat.. Kto nie miał okazji uczyć się za czasów urzędowania pana Kobiałki niech się powstrzyma od komentarzy, bo nie wie kogo oczernia.. Kobiałka jest na prawidłowym miejscu i oby tam pozostał.. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Skoro chodziłam do tej szkoły to raczej jestem z gminy.. ! Co ja mogę zrobić? Robiłam jak chodziłam do szkoły- działałam gdzie mogłam i raczej dawałam przykład, że w Chodlu można się uczyć i działać na różnych płaszczyznach, ten przykład chociażby dla ludzi z Chodla żeby dzieci szły do swojej szkoły a nie jeździły gdzieś dalej... Taki tam macie w tym Chodlu patriotyzm niestety, że jest jak jest. To że studiuję chyba też o czymś świadczy.. To tyle na ten temat.. Kto nie miał okazji uczyć się za czasów urzędowania pana Kobiałki niech się powstrzyma od komentarzy, bo nie wie kogo oczernia.. Kobiałka jest na prawidłowym miejscu i oby tam pozostał.. Pozdrawiam wszystkich
Fiu, fiu! z takim animuszem to napewno wiedziesz prym w swojej wsi. Sukces w polityce i w każdej innej dziedzinie murowany. Gartuluję! Tylko zazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, chyba byłaś wsród tych głaskanych po pupie na wuefie! Już rozumiem! wszystko jasne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Piaskach też bez konkursu dyrektorke obsadzili i od razu małpiego rozumu dostała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość- no raczej nie jestem myszką siedzącą pod miotłą, jak widać. PP- te co chciały to były głaskane po pupie, ja raczej stroniłam od tego typu rzeczy.. Dyrektor świetny, ale nie ma tu do kogo pisać.. Nie chodziliście do szkoły za jego czasów to nie rozumiecie.. Pozdrawiam ponownie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...