Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły bez konkursu? W Chodlu to możliwe

Utworzony przez Ja, 8 sierpnia 2012 r. o 15:47 Powrót do artykułu
takie rzeczy to tylko w Chodlu możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Kobiałka to wspaniały nauczyciel, uczył mnie jeszcze w szkole podstawowej w Poniatowej. To człowiek z klasą, manierami, ogromną kulturą osbistą i nadzwyczajnym, pozytywnym podejściem do uczniów.Wierzę , że będac dyrektorem zarówno w Poniatowej jak i w Chodlu dokładał wszelkich starań by placówki funkcjionowały jak najlepiej pod względem pedagogicznym jak i wychowawczym.Niektóre opinie są nie na miejscu.Ja sama jestem nauczycielem po Akademi Wychowania Fizycznego i wiem jak ludzie stojący z" boku szkoły" łatwo krytykują i oceniają innch nie zawsze obiektywnie.Dodam ,że nie pracuję w województwie lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom pan K. to w tym klepaniem po pupie zawsze był dobry w pwej to legendy o tym krążyły chyba dlatego ma tyle zwolenniczek studentek co sie przy nim wypromowały. nie od dziś wiadomo chcesz zamoczyć mykaj do Chodla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co dla mnie to wszystko jest chore bo dyrektor wiele pomógł tej szkole i ucznim a jedna nauczycielka pani k.z z zazdrości próbuje wszystko znisczyć!!! żałosne to ją powinni wywalić a dyrektora zostawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Ray Bans Sunglasses | Cheap Ray Bans | Wholesale Ray ban UK | Cheap Ray Ban Wayfarer Outlet | Ray Ban Outlet | Cheap Ray Ban UK | Click Here | read more | http://www.cheap-ray...sunglass.co.uk/ | www.cheap-raybanssunglass.co.uk/ | cheap-raybanssunglass.co.uk/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, a może wiecie, kto został dyrektorem LO przy Lipowej w Opolu Lub. p. Gierczak czy p. Jackowska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
Witam, a może wiecie, kto został dyrektorem LO przy Lipowej w Opolu Lub. p. Gierczak czy p. Jackowska?
Pani Ilona Gierczak-Majak! Może p. Jackowska pójdzie do Chodla na dyrektora??? Kobiałka przeciez odpadł z konkursu. A teraz to jak mówią w Poniatowej może do Chodla przejdzie dyr. P. ze zlikwidowanego liceum połączonego z ZST pod eda. WSzystko możliwe. Ciagle jest dyrektorem Ma jescze rok kadencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLA napisał:
Witam, a może wiecie, kto został dyrektorem LO przy Lipowej w Opolu Lub. p. Gierczak czy p. Jackowska?
Pani Ilona Gierczak-Majak! Może p. Jackowska pójdzie do Chodla na dyrektora??? Kobiałka przeciez odpadł z konkursu. A teraz to jak mówią w Poniatowej może do Chodla przejdzie dyr. P. ze zlikwidowanego liceum połączonego z ZST pod eda. WSzystko możliwe. Ciagle jest dyrektorem Ma jescze rok kadencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
Janusz Kobiałka to wspaniały nauczyciel, uczył mnie jeszcze w szkole podstawowej w Poniatowej. To człowiek z klasą, manierami, ogromną kulturą osbistą i nadzwyczajnym, pozytywnym podejściem do uczniów.Wierzę , że będac dyrektorem zarówno w Poniatowej jak i w Chodlu dokładał wszelkich starań by placówki funkcjionowały jak najlepiej pod względem pedagogicznym jak i wychowawczym.Niektóre opinie są nie na miejscu.Ja sama jestem nauczycielem po Akademi Wychowania Fizycznego i wiem jak ludzie stojący z" boku szkoły" łatwo krytykują i oceniają innch nie zawsze obiektywnie.Dodam ,że nie pracuję w województwie lubelskim.
Aha, Januszek Wspaniały i Operatywny! I owszem, ale dla siebie! Nie daj się zwieść pozorom! Każdy remont to super gratka i okazja do zwinięcia sporej kasy! Kupujesz np. 500 rolek papy i pokrytwasz nią 100m kwadratowych dachu - upachach to na dachu? Zmieści się? W Chodlu TAk! i nie wystaje! To jest talent! Faktura wszystko wytrzyma - czy 500 czy 50, co tam jedno zero w te czy wewte! Pięknie! Tylko czy musi być tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafi napisał:
nom pan K. to w tym klepaniem po pupie zawsze był dobry w pwej to legendy o tym krążyły chyba dlatego ma tyle zwolenniczek studentek co sie przy nim wypromowały. nie od dziś wiadomo chcesz zamoczyć mykaj do Chodla
Uhu, głaskanie po pupie to jeszcze nic, pamiętacie miss mokrego podkoszulka w basenie w poniatowej? To dopiero było! Ale się podjarał! napiszcie co było dalej, Otwórzcie sie dziewczyny, to juz pięć lat temu - przedawnienie murowane On to miał łapki Ciekawe czy się nie zestrzał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...