Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze troche to wszystkich nauczycieli Dyrektorka pozwalnia !! to jest całkiem chore żeby taką super nauczycielkę jak Joanna Szymańska. Joanna Szymańska dobrze tłumaczy na lekcjach a dyrektorka jest zazdrosna że taka nauczycielka jest lubiana.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam; Po przeczytaniu powyższego artykułu i zapoznaniu się z wypowiedzią Pani Dyrektor, Pana Wójta jako absolwentka tej szkoły, wyciagnełam jednosznaczne wnioski. Pani Dyrektor traktuje uczniów szkoły jak jakiś półgłówków, którzy nie maja swojego zdania i niepotrafią samodzielnie myśleć. Tacy ludzie mają być przykładdem i autortetem dla młodych ludzi, udzyć to to chyba m. in. znaczy dawać przykład, słuchać młodych ludzi, szanować a nie ignorować i lekceważyć.Niezapominajmy, że to jak postępujemy zostawia swój ślad i świadczy o nas niekoniecnie dobrze jak w tym przypadku a los potrafi być przewrotny. Więc pamiętajmy, że któregoś dnia to wy nauczyniele spotkacie nas swojej drodze i to my potraktujemy was tak samo jak wy nas kiedyś i/lub teraz.   Z poważaniem; Absolwentka LO w Wysokiem
potwierdzam jarmułowa troszczy sie o siebie i swoją śitwe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam; Po przeczytaniu powyższego artykułu i zapoznaniu się z wypowiedzią Pani Dyrektor, Pana Wójta jako absolwentka tej szkoły, wyciagnełam jednosznaczne wnioski. Pani Dyrektor traktuje uczniów szkoły jak jakiś półgłówków, którzy nie maja swojego zdania i niepotrafią samodzielnie myśleć. Tacy ludzie mają być przykładdem i autortetem dla młodych ludzi, udzyć to to chyba m. in. znaczy dawać przykład, słuchać młodych ludzi, szanować a nie ignorować i lekceważyć.Niezapominajmy, że to jak postępujemy zostawia swój ślad i świadczy o nas niekoniecnie dobrze jak w tym przypadku a los potrafi być przewrotny. Więc pamiętajmy, że któregoś dnia to wy nauczyniele spotkacie nas swojej drodze i to my potraktujemy was tak samo jak wy nas kiedyś i/lub teraz.   Z poważaniem; Absolwentka LO w Wysokiem
A pan Wójt niech się zastanowi, bo wybory samorzadowe się zbliżają i to chyba ludzie, mieszkańcy Gminy wybieraja Wójta a nie tylko Pani Dyrektor i jej bliscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam; Po przeczytaniu powyższego artykułu i zapoznaniu się z wypowiedzią Pani Dyrektor, Pana Wójta jako absolwentka tej szkoły, wyciagnełam jednosznaczne wnioski. Pani Dyrektor traktuje uczniów szkoły jak jakiś półgłówków, którzy nie maja swojego zdania i niepotrafią samodzielnie myśleć. Tacy ludzie mają być przykładdem i autortetem dla młodych ludzi, udzyć to to chyba m. in. znaczy dawać przykład, słuchać młodych ludzi, szanować a nie ignorować i lekceważyć.Niezapominajmy, że to jak postępujemy zostawia swój ślad i świadczy o nas niekoniecnie dobrze jak w tym przypadku a los potrafi być przewrotny. Więc pamiętajmy, że któregoś dnia to wy nauczyniele spotkacie nas swojej drodze i to my potraktujemy was tak samo jak wy nas kiedyś i/lub teraz.   Z poważaniem; Absolwentka LO w Wysokiem
A pan Wójt niech się zastanowi, bo wybory samorzadowe się zbliżają i to chyba ludzie, mieszkańcy Gminy wybieraja Wójta a nie tylko Pani Dyrektor i jej bliscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Wójt niech się zastanowi, bo wybory samorzadowe się zbliżają i to chyba ludzie, mieszkańcy Gminy wybieraja Wójta a nie tylko Pani Dyrektor i jej bliscy.
to jest już wiadome że go ludzie nie poprą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wójtowi wszystko jedno bo i tak już nie kandyduje na następną kadencję:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Moim zdaniem ludzie są tylko ludźmi jedni są dobrzy w tym co robią inni zaś nie,los plata nam figle więc jednym uda sie przetrwać drugim nie.  Młodzi po studiach i często z wyższymi kwalifikacjami zawodowymi niz pracujące nauczycielki w poszczególnych szkołach wspomnianej gm. nie mogą znaleźć pracy. Bo stanowiska opsadzone. Przykre to nasza Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor myśli że uczniowie pierwszych klas nie wiedzą co podpisali właśnie wiedzą co podpisali bo taka nauczycielka jak Pani od j.polskiego zdarza się bardzo rzadko bardzo dobrze tłumaczy temat i zachęca uczniów do nauki Pani dyrektor źle robi że zwalnia ją a nie inną nauczycielkę która na swoich uczniów totalnie w d**** wszyscy myślą też że uczniów tych ktoś do tego zmusił właśnie nie uczniowie zrobili to z własnej woli a  Pani dyrektor po prostu ma gdzieś zdanie i dobro uczniów mam nadzieję że uda się uratować Panią od j polskiego  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sytuacja jest dla mnie absurdalna , a większość z Was wypisuje bzdury...po pierwsze, nie od dzisiaj było wiadomo ,że do zwolnień dojdzie, z prostej przyczyny- coraz mniej  dzieci i młodzieży w szkole....i nie piszcie,że trzeba zwolnić tego, czy owego nauczyciela, kiedy zabrakło etatu dla polonisty i matematyka....to tak jakby wymieniać w aucie amortyzatory, kiedy do wymiany są hamulce....W zaistniałej sytuacji najsprawiedliwiej jest ,aby odeszli nauczyciele danych przedmiotów najmłodsi stażem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sytuacja jest dla mnie absurdalna , a większość z Was wypisuje bzdury...po pierwsze, nie od dzisiaj było wiadomo ,że do zwolnień dojdzie, z prostej przyczyny- coraz mniej  dzieci i młodzieży w szkole....i nie piszcie,że trzeba zwolnić tego, czy owego nauczyciela, kiedy zabrakło etatu dla polonisty i matematyka....to tak jakby wymieniać w aucie amortyzatory, kiedy do wymiany są hamulce....W zaistniałej sytuacji najsprawiedliwiej jest ,aby odeszli nauczyciele danych przedmiotów najmłodsi stażem...
Nie zgadam się z tą odpowiedzią ,ponieważ ta polonistka jest bardzo dobra w tym co  robi a Pani dyrektor postanowiła zwolnić o wile lepszą nauczycielkę od innych polonistek w tej szkole myślę że Pani dyrektor powinna wziąć pod uwagę to jak zdają Egzaminy Gimnazjalne klasy Pani która ma zostać zwolniona a jak piszą te Egzaminy uczniowie nauczycielki która ma zostać jak dla mnie jest to niesprawiedliwe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mamy nie rozumieć co czytamy? Nie mamy po 5 lat aby nie rozumieć zaistniałej sytuacji. W zasadzie jak mógł nas do takiego czegoś zmuszać? czy dzieci nie mogą nigdy nic zrobić od siebie? z własnej inicjatywy? To, że pani dyrektor nie podoba się nasze zdanie w tej sprawie to nie znaczy, że może mówić iz nie rozumiemy co piszemy. Jako uczennica 1 gim. sama to napisałam i chyba wiem i rozumiem każde słowo zawarte w tych listach. Dziwne, że wszyscy się dziwią, bo jakiś uczeń odważył się przeciwstawić decyzji dyrektora. Pani Szymańska to cudowna nauczycielka i  sądzę tak iż jest ona najlepsza i, mimo że inni nauczyciele mają takie same kfalifikacje to jednak ta Pani potrafi swoją wiedzę przekazać nam w nietypowy sposób, dzięki któremu wiele rzeczy zapamiętujemy i potrafimy. Wierzę, że to właśnie ona najlepiej przygotuje nas do egzaminu i nie poddam się bez walki o Nią, gdyż jest ona bardzo ważną osoba nie tylko dla mnie ale też dla wielu uczniów. Potrafi pomóc także w sprawach prywatnych za co Jej bardzo dziękuję. Dlaczego na świecie jest tak mało ludzi sprawiedliwych? Dlaczego ci najlepsi się nie liczą? Czy nasze dobro nie jest ważne? Od kogo mamy brać przykład? Od nauczycieli zazdroszczących sobie na wzajem? No cóż w tej szkole widocznie tak. Od kogo mamy się uczyć czegokolwiek? Pani Szymańska nas nauczy najlepiej nie tylko polskiego ale także sposobu bycia i kultury. Jesteśmy z naszą panią od języka polskiego i nie pozwolimy aby odeszła na pewno się nie poddamy. Pytanie dlaczego nikt nie przeprowadzał wywiadu np. ze mną jako z przedstawicielem uczniów? Rozumiem, ze jestem niepełnoletnia ale w tej sprawie na pewno dostałabym zgodę rodziców, którzy na pewno są dumni. Szkoda, bo bardzo chciałam zabrać głos w tej sprawie i pragnęłam. aby ktokolwiek wysłuchał mojej i uczniów wersji :( Bardzo mi na tym zależało, by wysłuchano mojego zdania także przez panią, która stworzyła ten artykuł. ALe jedno wiemy ta sprawa nie zakończy się tak szybko bo my nadal walczymy a wszystko to robimy dla naszej Pani prosto z serca. Iż mam racje więc szukają czegokolwiek by się przyczepić dlatego przyczepiają się wszyscy tylko do jednego zdania w którym twierdzę że żaden nauczyciel nie potrafiłby sprawować swoich obąwiązków na tak wysokim poziomie jak Pani Szymańska. Wszyscy myślą, że jeśli pochodzimy z jakiejś brzydko mówiąc "wiochy" to nie potrafimy wyrazic swojego zdania? mamy do tego prawo i nie bylismy do tego wszystkiego zmuszeni. Ja to wymysliłam a uczniowie tylko to potwierdzili.Nie boję się wyrażać swojego zdania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak już pisałem wcześniej, tutaj nie chodzi o podważanie niczyich kompetencji....tylko o najkrótszy staż pracy w szkole w Wysokiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie poprzednie komentarze? "Mój kraj taki piękny..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak znajomości robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mamy nie rozumieć co czytamy? Nie mamy po 5 lat aby nie rozumieć zaistniałej sytuacji. W zasadzie jak mógł nas do takiego czegoś zmuszać? czy dzieci nie mogą nigdy nic zrobić od siebie? z własnej inicjatywy? To, że pani dyrektor nie podoba się nasze zdanie w tej sprawie to nie znaczy, że może mówić iz nie rozumiemy co piszemy. Jako uczennica 1 gim. sama to napisałam i chyba wiem i rozumiem każde słowo zawarte w tych listach. Dziwne, że wszyscy się dziwią, bo jakiś uczeń odważył się przeciwstawić decyzji dyrektora. Pani Szymańska to cudowna nauczycielka i  sądzę tak iż jest ona najlepsza i, mimo że inni nauczyciele mają takie same kfalifikacje to jednak ta Pani potrafi swoją wiedzę przekazać nam w nietypowy sposób, dzięki któremu wiele rzeczy zapamiętujemy i potrafimy. Wierzę, że to właśnie ona najlepiej przygotuje nas do egzaminu i nie poddam się bez walki o Nią, gdyż jest ona bardzo ważną osoba nie tylko dla mnie ale też dla wielu uczniów. Potrafi pomóc także w sprawach prywatnych za co Jej bardzo dziękuję. Dlaczego na świecie jest tak mało ludzi sprawiedliwych? Dlaczego ci najlepsi się nie liczą? Czy nasze dobro nie jest ważne? Od kogo mamy brać przykład? Od nauczycieli zazdroszczących sobie na wzajem? No cóż w tej szkole widocznie tak. Od kogo mamy się uczyć czegokolwiek? Pani Szymańska nas nauczy najlepiej nie tylko polskiego ale także sposobu bycia i kultury. Jesteśmy z naszą panią od języka polskiego i nie pozwolimy aby odeszła na pewno się nie poddamy. Pytanie dlaczego nikt nie przeprowadzał wywiadu np. ze mną jako z przedstawicielem uczniów? Rozumiem, ze jestem niepełnoletnia ale w tej sprawie na pewno dostałabym zgodę rodziców, którzy na pewno są dumni. Szkoda, bo bardzo chciałam zabrać głos w tej sprawie i pragnęłam. aby ktokolwiek wysłuchał mojej i uczniów wersji :( Bardzo mi na tym zależało, by wysłuchano mojego zdania także przez panią, która stworzyła ten artykuł. ALe jedno wiemy ta sprawa nie zakończy się tak szybko bo my nadal walczymy a wszystko to robimy dla naszej Pani prosto z serca. Iż mam racje więc szukają czegokolwiek by się przyczepić dlatego przyczepiają się wszyscy tylko do jednego zdania w którym twierdzę że żaden nauczyciel nie potrafiłby sprawować swoich obąwiązków na tak wysokim poziomie jak Pani Szymańska. Wszyscy myślą, że jeśli pochodzimy z jakiejś brzydko mówiąc "wiochy" to nie potrafimy wyrazic swojego zdania? mamy do tego prawo i nie bylismy do tego wszystkiego zmuszeni. Ja to wymysliłam a uczniowie tylko to potwierdzili.Nie boję się wyrażać swojego zdania. 
i tak właśnie traktowani są uczniowie szkoły w Wysokiem co jesteśmy brzydko mówiac niedorozwojami czy co. Wiemy co podpisywaliśmy i nikt nie powinien sie tego wypierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wójt w ramach oszczędnosci zatrudnia krewnych i przyjaciół a zwalnia nauczycieli kadencja powoli sie konczy a trzeba sie nachapac kasy zarabia niewiele mniej od prezydenta a skapi na pensje 2 nauczycielkom na dodatek dzieci uwaza za kompletnych debili którzy nie wiedzą co podpisują ciekawe ile ustaw przeczytał sam przed podpisaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposród wielu nauczycieli trafiaja sie tacy którzy mają w du*** uczniów, są na wiecznym zwolnieniu lekarskim, maja hamskie odzywki do uczniów, zwalnia sie nauczycielki ktore naprawde lubią uczniów i szanują swoją prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wójt w ramach oszczędnosci zatrudnia krewnych i przyjaciół a zwalnia nauczycieli kadencja powoli sie konczy a trzeba sie nachapac kasy zarabia niewiele mniej od prezydenta a skapi na pensje 2 nauczycielkom na dodatek dzieci uwaza za kompletnych debili którzy nie wiedzą co podpisują ciekawe ile ustaw przeczytał sam przed podpisaniem
Heniek goń sie leszczu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ich cały wójt to taka dupa wołowa. Ten koleś powinien dostać kopa w dupe już ładnych parę lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójta trzeba zmienić...gmina stoi w miejscu, a w zasadzie leży. Uklad, nepotyzm i nieczyste zagrania. Ciekaw jestem tylko, czy w następnych wyborach nie pojawi się syn pana wójta,witany zazwyczaj w kościele przez proboszcza. Apeluję do dorosłych. Młodzież powiedziała nie, teraz na Was kolej. Będą wybory-glosujcie. Rodzice uczniów, zacznijcie wymagać od nauczycieli, poniekąd to Wy ich utrxymujecie. Skończcie z prezentami,przyjeciami i calowaniem po rękach. Kilkoro pedagogów z tej szkoły było wartych uznania, ale ich człowiek na przyjęciach nie uswiadczal. Nie znam pań, o których mowa, sam do końca życia nie zapomnę jednak pasji z jaką pracowały p. Droździel, Bratos,Rzymowska, Kuryło, Adam Biały. To m.in. dzięki nim potrafię oddzielić ziarno od plew. Co tu dużo mówić- pani Wenerska była ostatnim dyrektorem w tej szkole (choć nie bez wad)- później to już tylko kiepskie próby piastowania tego stanowiska i rosnącą nieudolność. Tolerancja głupich zachowań uczniów i niedocenianie przejawów inteligencji. Gratuluję odwagi uczennicy, która odważyła się być vox populi. Życzę Ci wytrwałości i odwagi. Nie daj się złamać! Nauczycielstwu naczelnemu polecam lekturę ustaw i rozporządzeń regulujących rolę ucznia w szkole. Rodzicom uczniów poddaję pod rozwagę myśl - a może szkole przydałby się zewnętrzny audyt? Władzom gminy polecam piosenkę grupy Perfect pt. Niepokonani. Choć dla Państwa za późno już by zejść że sceny z podniesioną głową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...