Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S17. Tu pchają, tam przekładają

Utworzony przez karol, 27 maja 2011 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Dzordz Zbozowiec napisał:
Wole byc wiesniakiem niz takim swiatowcem, znawca jazdy z metropolii Lublina hahaha. A tak sie sklada ze ostatnio prowadzone byly testy jazdy i Lublin z Toba zapewne na czele wypadl na 5 prob bodajze w 3-4 najgorzej ze wszsystkich miast wiec nie ucz innych jezdzic jak sam nie potrafisz i sobie suwak zapnij bo madrosci Ci z glowy wyleca. Pozdrawiam:)
to takie polskie - ja i tak wiem lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawo napisał:
to takie polskie - ja i tak wiem lepiej
to takie polskie obrazac kogos w internecie bo w realnym zyciu nie ma sie tyle odwagi. "Ja i tak wiem lepiej" A jazda na suwak moze i ma racje bytu, zgoda ale do tego trzeba nauczyc wszystkich ludzi a klepanie o tym w dzienniku wschodnim, pozatym w tym kraju tyle remontow jest ze jak sie nauczysz to za rok zapomnisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego trzeba zaczac od siebie moze ktos jeszcze przy okazji zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...