Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:mellow: I to jest ten "PIĘKNY KRAJ " - z akcji w akcję a gdyby tak normalnie i uczciwie pracować i robić swoje ? :ph34r:  I nie prowadzić kontroli dla kontroli - kierujacych ? ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier,prezydent ,taki kraj,żenada !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up to zalezy od spoleczenstwa. Gdyby takie akcje nieujawnialyby pijanych i nacpanych potecjalnych zabojcow to wtedy nie bylyby potrzebne akcje. A wiec nie wiem skad ta Twoja ironia co do piéknego kraju. Kraj piekny tylko ludzie k...wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D 10 piajnych tam nad Białym na plaży każdy ma piwo w ręku , na kajakach po kilka, sam widziałem tatusia z mamusia i dziecmi na kajaku z workiem piwska, więc czyms przyjechali??? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrole powinny być robione od 15 jak się zaczynają powroty z jezior :P wtedy jest najwięcej pijanych o 21 to już mało ludzi jeździ. 50 % ludzi pije na plaży a jakoś potem wracają samochodami do domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D 10 piajnych tam nad Białym na plaży każdy ma piwo w ręku , na kajakach po kilka, sam widziałem tatusia z mamusia i dziecmi na kajaku z workiem piwska, więc czyms przyjechali??? :D
 
kontrole powinny być robione od 15 jak się zaczynają powroty z jezior :P wtedy jest najwięcej pijanych o 21 to już mało ludzi jeździ. 50 % ludzi pije na plaży a jakoś potem wracają samochodami do domów
KAPUSTA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...